Cipolla versenye

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szeretnétek ha a játék folytatódna?

Igen, remek kezdeményezés!
21 (91.3%)
Nem, mire jó ez?
0 (0%)
Igen, de van más ötletem!
1 (4.3%)
Haggyá má....
1 (4.3%)

Összes szavazó: 22

Szavazás lezárva: január 30, 2013, 08:47:33






Idézetet írta: söprű Dátum január 07, 2013, 13:26:17
Van valamilyen korlátozás sportra? Pl: lóverseny mehet?

Hát olyan eseményekre lehessen aminek meg tudom nézni az eredményeit ;D Lóversenyben nem vagyok otthon, sőt azt sem tudom hol lehet eredményt leellenőrizni, de ha mutatsz oldalt, ahol írják azokat, akkor nincs ellene kifogásom!

Idézetet írta: Cipolla Dátum január 07, 2013, 14:24:45
Hát olyan eseményekre lehessen aminek meg tudom nézni az eredményeit ;D Lóversenyben nem vagyok otthon, sőt azt sem tudom hol lehet eredményt leellenőrizni, de ha mutatsz oldalt, ahol írják azokat, akkor nincs ellene kifogásom!

Természetesen az angliai lóversenyekről lennne szó, az eredmények abszolút visszellenőrizhetők, pl itt:

www.atteraces.com

Ha a hsz határt leviszed 100-ra, akkor én is benne lennék!  :beerchug:


Idézetet írta: oakland23 Dátum január 07, 2013, 13:44:45
haladó fogadók naplói-hatodik oldal-majom tippajánlója c napló-40. oldalának 599-es hozzászólása.

De rég is volt... Azóta sem bocsátottam meg csacsi1899-nek   ;D

Egyébként egy szó mint száz, én is indulnék az új kihíváson!  :ok:

Most látom, hogy már volt egy ilyen verseny. ;D Legalább itt az esély sokaknak a revansra :D Ha már benéztem a topicba  kicsit akkor már beleolvasgattam és egy-két meglátást már is rögzítenék, hogy itt se legyen belőle galiba!

- Ugyanazt a tippet lehet rakni több embernek is egészen addig, amíg már csak 3 fő marad versenyben
- Módosítani a hozzászólásokat tilos! Aki módosította azt sajnos ki kell zárnom a játékból (kivéve ha elküldted és látod, hogy elírtad akkor: mondjuk a hozzászólás utáni 5 percben lehet még módosítani)
- Tenisznél ha feladás történik, akkor nem esel ki a játékból DE: ugye úgy írtam le, hogy ha egyszerre esik ki pl két ember a végén akkor szétosztjuk közöttük. De ilyen helyzetben az kapja meg majd a fődíjat akinek több találata van. Tehát ilyen helyzetben nem esel ki, de találatnak sem tekintjük a tippedet. (ugyanígy az elhalasztott meccseknél is!)


Remélem érthetően írtam le :)




Természetesen indulok, mint címvédő! :)