Cipolla versenye

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szeretnétek ha a játék folytatódna?

Igen, remek kezdeményezés!
21 (91.3%)
Nem, mire jó ez?
0 (0%)
Igen, de van más ötletem!
1 (4.3%)
Haggyá má....
1 (4.3%)

Összes szavazó: 22

Szavazás lezárva: január 30, 2013, 08:47:33

Én is szerencsét próbálnék! Ha jól értelmezem akkor ez a játék mindenki számára az első rossz tippig tart igaz? Azaz nem számit hogy ki mekkora oddsot talál el csak hogy hibátlan maradjon?

Jelentkezem, már izzad a tenyerem  :D

Idézetet írta: Kagawa Dátum január 07, 2013, 15:47:18
Ha jól értelmezem akkor ez a játék mindenki számára az első rossz tippig tart igaz? Azaz nem számit hogy ki mekkora oddsot talál el csak hogy hibátlan maradjon?

Így van, cél a túlélés.

Idézetet írta: Latzka Dátum január 07, 2013, 15:59:53
Így van, cél a túlélés.

Talán lehetne 2.00 feletti sikeres tippekért egy plusz életet nyerni, de ezt majd ha én rendezem...  ;)

Annyi felajánlásom van, ha Gönczi Mester benevez, és ő nyeri, hozzáteszek +10 Eurot a díjalaphoz.

(jönnék én is, de most azért nem fogok hozzászólást gyártani :'()

Idézetet írta: stuntfodi Dátum január 07, 2013, 14:47:06
Ha a hsz határt leviszed 100-ra, akkor én is benne lennék!  :beerchug:

Azért hoztam létre ezt a hozzászólási határt, hogy a fórumon aktív emberek játéka legyen ez a játék. De mivel én tudom, hogy te aktív vagy és a tényleg nagyon minimum 100 hozzászólásod megvan ezért tőlem játszhatnál. De mivel ezt a szabályt hoztam, én nem akarom megváltoztatni önkényesen inkább egy szavazást írok ki kedd estig, így a többiek eldöntik indulhatsz majd-e a játékban (én igenre fogok szavazni)

200 hsz alatt szavazás alapján wild card helyek kerülhetnének kiosztásraa jelentkezők közt. Mondjuk három db  :D Úgyis szabolcsi viszi, legutóbb a döntőben két vadkeleti csapott össze, azóta mindenki csak fejlődött  ;D

:-X  :D




  Jelentkezem!   Sok sikert mindenkinek !

Szeretnék jelentkezni a játékra + szavaztam is.  :beerchug:


Nagyon jó kezdeményezés ... ha tényleg 100 lenne a határ akkor én is beszállnék   ;D

Beszállok én is a ringbe- piros sarok- kék sarok , én a pirosba, pasiké a kék sarok   :ok: _ hŰha, mennyi ellenfél  :laugh:

Idézetet írta: lorii Dátum január 07, 2013, 17:54:33
Nagyon jó kezdeményezés ... ha tényleg 100 lenne a határ akkor én is beszállnék   ;D
Így is van 8 szavazó a nemre Stufondinál. Tipikus magyar mentalitás, tudnám, mi a faszért fáj valakinek, ha ő is játszana. Gondolom nem a 10 eurot félti, ha igen, akkor itt kurva nagy a baj. Ha két fasza tippet beírna, már csak nyerni lehetne vele. Érti ezt valaki?