Jera tippelgetései!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


nekem most a karlsruhe meccse is bejött 1:3 nyert idegenben 1,68*val még két meccs és tényleg heepppi leszek az austal open fiasko után...

második tipp-mix szelvényem egész jól áll, sakk bejött, a giannina vezet 3-0 ra...
estére sztem megrakom a fc bruges meccset 2.5 overre meg hogy leeds gólt lő

63.percben 1-5 így jött a cadiz is

#33 január 14, 2008, 18:00:53, Pityi
széép, de ha bejön a második szelod akér a nevedre is irathatsz az igencsak beados szelvény...
most még a dortmund huzza már be a meccsét én azt várom egyenlöre csak várom :D

vezet a dortmund is frissuült a livescore.com :D FAKA ;)

#34 január 14, 2008, 18:26:32, jera
nyerni fog a dortmund :ok:
következő netes fogadás: omnia-larnaca 2 vagy 3 gól lesz        odds: 1.666 tét: 392Ft várható: 653Ft   3-0 :ok:
remélem nem fog ez elmenni


omonia már 3-0 leállhatnának mostmár :D

Láttom a Dortmundot szinte hihetetlen wáá :D utálom ha elkiabálom a dolgokat de megszoktam már:P

pff begépelem vissza livescorera és már vezet a dortmund :D

U.I.: ugye nem baj hogy szinte chatra változik a topikod ? ha igen hanyagolom a sok kommentet :D

na omonia tipp is jött
nem baj legalább te irsz ide, senki más nem teszi ezt...

én is csodálkoztam mikor elkezdtem ide irni hogy senki nem kommentálja a tippjeim semmi hsz vélemény mindegy hogy pozitiv vagy negativ akkor sem ha jönnek a tippek akkor sem ha nem.. örülök hoyg téged nem zavar :D
az omniahoz külön grat !

sportingbeten tegnap kezdtem játszadozni 625Ft al, azóta  9 tippből 9 nyertes tipp volt, de mivel nem a nyereményt játszottam tovább hanem csak 2-3-400Ft ot így most van 1953as egyenlegem:) ha viszont mindig feltettem volna a nyereményt akkor lenne  most 8282 ftom tegnap óta 625 ftból!!!!!!!

#41 január 14, 2008, 19:49:30, jera
omoniát 73.percben fogadtam 1-0nál live-ban
nincs megállás, következő tipp: hendry-selby snooker, hendry nyer  odds: 1.222   tét: 453Ft várható: 554Ft  selby nyert6-5re :noway:

HI

Setubal - Guimaraes under 2,5 sztetek jó volt? sztem 1-0 vagy 1-1 lesz nem?

szeva sztem jó lehet, plusz erre a meccsre a tippem guimaraes győzelem! de persze nem játszom meg ;D

Idézetet írta: jera Dátum január 14, 2008, 18:32:56
sportingbeten tegnap kezdtem játszadozni 625Ft al, azóta  9 tippből 9 nyertes tipp volt, de mivel nem a nyereményt játszottam tovább hanem csak 2-3-400Ft ot így most van 1953as egyenlegem:) ha viszont mindig feltettem volna a nyereményt akkor lenne  most 8282 ftom tegnap óta 625 ftból!!!!!!!


az igy is naon szép : szeritnem ne "kattanj el " amig nem lesz vmi nagyobb tökéd addig folytasd igy...mert ha most emelnél 1-2 meccs alatt el is mehet ami jött.

A dortmund közben hozza magát a karlsruheval együtt 2,55* szorzom volt rá 1400ft játszottam meg.