Wimbledon 2017

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Komoly meccs volt ez a Nadal - Müller.  :D Müller jó formája miatt egy 3-1 es Nadal winre gondoltam, de ez komoly volt  ;D

Cilic megpróbálta manipulálni a meccset, ezzel a behívjuk a bírót és zokogunk stílussal, de láthatólag semmi problémája nincsen. Egyáltalán nem úgy mozog, mint akinek gondja lenne, vagy mint Murray Querrey ellen például, hogy járni alig tudott.

Persze tudom, hogy nem sokan lesznek az én véleményemen, de ez eléggé aljas húzás volt, de hát máshogy nem tudja kibillenteni a játékából Federert. Rájött, hogy csak tenisszel nagyon nehéz megvernie a svájcit és nem tudom kijönni abból a gödörből, amibe az első szettbe került. Jól kezdett, aztán fokozatosan tért magához Federer, ezt pedig Cilic nem bírja el fejben. Sok van még a meccsből, de nem lett ezzel szimpatikusabb a horvát.

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 16, 2017, 16:09:25
Cilic megpróbálta manipulálni a meccset, ezzel a behívjuk a bírót és zokogunk stílussal, de láthatólag semmi problémája nincsen. Egyáltalán nem úgy mozog, mint akinek gondja lenne, vagy mint Murray Querrey ellen például, hogy járni alig tudott.


Színház lett volna ez az egész? :D Érddekes megközelítés, elvileg a talpával volt valami ha jól olvastam, ami azért biztos nem esik jól mikor Fed induló lábra visszarakott egy labdát. Szerintem a sírás inkább azért volt, mert tehetetlennek érezte magát, és látta hogy nem lehet mit csinálni, mert Roger az Roger.

Ui.:A Nike azért mindig kitalál valami frappánsat.. :D
https://pbs.twimg.com/media/DE36D3YXYAAr2Xr.jpg:large