PinnacleSports Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Itt van egyébként bármiféle befizetési bónusz,vagy miért éri meg nektek itt játszani?

Idézetet írta: szalist Dátum augusztus 20, 2014, 23:18:35
Itt van egyébként bármiféle befizetési bónusz,vagy miért éri meg nektek itt játszani?

Nincs semmilyen bónusz. Itt a legmagasabbak az oddsok. És általában nincs korlátozva a tét, vagy ha van, az igen magas. Jóval magasabb, mint a legtöbb irodánál. Mostanában szerveznek 1-2 ingyenes játékot, amivel lehet pénzt nyerni, de én ezeket el sem szoktam olvasni, mert igen kicsi az esély nyerni. Persze ha nyersz, akkor az egyből (általában) több ezer $.

Idézetet írta: drogos Dátum augusztus 20, 2014, 23:37:29
Nincs semmilyen bónusz. Itt a legmagasabbak az oddsok. És általában nincs korlátozva a tét, vagy ha van, az igen magas. Jóval magasabb, mint a legtöbb irodánál. Mostanában szerveznek 1-2 ingyenes játékot, amivel lehet pénzt nyerni, de én ezeket el sem szoktam olvasni, mert igen kicsi az esély nyerni. Persze ha nyersz, akkor az egyből (általában) több ezer $.

Pl milyen ingyenes játékok?Ezt kifejtenéd bővebben kérlek?Illetve még azt kérdezném,hogy mennyivel magasabbak az oddsok mint máshol.Ha írnál egy konkrét példát hogy megértsem,azt megköszönném.

A legutóbbi az ez:

Can you predict the likelihood of selected events across August's Premier League Matches? Playing EPL August Totals couldn't be easier, so enter now for your chance to win $4,000.

How to play EPL August Totals

Go to our competition page and follow the simple instructions.
Choose four events that you think will be the most frequent across August's EPL fixtures.
Entry is free, just ensure you have placed at least one bet on any 2014/15 English Premier League market before the opening game kicks off.


Pl:

Aktobe - Legia Aktobe nyeri a mérkőzést
Bet365: 3,2
Unibet: 3,2
WH: 3,1
Bet-at: 2,95
Pinnacle Sports: 3,31

#109 augusztus 20, 2014, 23:59:52, bendehal
http://www.oddsportal.com/odds-quality/

Ebből is látszik hogy a promociókat a játékosok fizetik.

Idézetet írta: szalist Dátum augusztus 20, 2014, 23:18:35
Itt van egyébként bármiféle befizetési bónusz,vagy miért éri meg nektek itt játszani?

A máshol kapott bónuszokból több marad, ha a Pinnacle segítségével forgatom ki azokat.   :)

Aki meg "sima" fogadásokra akarja használni az oldalt, az sokkal könnyebben tud nyereségessé válni az érezhetően magasabb szorzók miatt.

Több piacon is 98% felett van a "visszafizetési rátájuk", tehát minimális haszonnal dolgoznak.

Például a Southampton - WBA Premier League meccsre jelenleg az over/under 2,5 piacra ezek a szorzóik:
2,5 felett:  2.0
2,5 alatt:  1.92

Nézzünk megy egy véletlenszerűen kiválasztott másik online irodát! Legyen mondjuk a.... Tippmixpro!
Ugyanezen a piacon:
2,5 felett:  1.8
2,5 alatt:  1.8

Ha az overre fogadunk, akkor a Pinnacle 25%-kal több nyereményt fizet! (8 egység helyett 10-et)
Under esetén "csak" 15%-kal többet.  :)
Ez egyetlen egy 10,000 ft-os tétnél 1500-2500 ft különbséget jelent.

Más megközelítésben: ha 1.96-os átlagszorzókkal fogadunk, akkor 51%-os találati arány kell a "nullszaldóhoz" (ez felett már nyereségesek leszünk), ha ugyanezt 1.8-as szorzókkal tesszük meg, akkor 55,55%-os arány kell ugyanehhez.


(összehasonlításként uyganezen a piacon:
betathome, sportingbet 1,85 - 1,85
bet365 1,95 - 1,85
betvictor 1,98 - 1,9)

Pár napos eset pinnancle kapcsán, két nyertes fogadás, DE void lett, ezt kaptam:

"[E Sports] [Starcraft 2 - World Championship Series ] [Match] Bunny vs ToD. Your bet with ticket-ID: 393993307 has been voided. All bets taken on [Handicap] from 8/19/2014 9:32:19 AM to 8/20/2014 8:20:41 AM have been voided due to the following reason: [The match was offered with an incorrect date.] Sorry for the inconvenience."

További kérdések után ezt kaptam:

"Pinnacle Sports reserves the right to cancel any wager made on an obviously "bad" line or a wager made after an event has started."

Tehát, ha felteszel bármilyen rangadót, DE az időt pár perccel rosszul írják, akkor simán mondhatják, hogy bocsi-bocsi, minden semmis. Persze meglepődnék, ha ezt számukra kedvezőesetben tennék... valakinek hasonló tapasztalat?

És a végére, a szlogenjük: winners welcome site!




Az arbosok jól megszívhatják ezzel. Érdemes ellenőrizni az időt, köszi, hogy szóltál.

Egy kérdés,mert bennetek megbízók:
Kérnék valamilyen személyi azonosító iratott az első kifezetésnél vagy ha skrill-ről fizettem be akkor oda ki is kérhetem?

Idézetet írta: kreatos Dátum szeptember 10, 2014, 20:47:21
Egy kérdés,mert bennetek megbízók:
Kérnék valamilyen személyi azonosító iratott az első kifezetésnél vagy ha skrill-ről fizettem be akkor oda ki is kérhetem?

99% hogy be kell nekik küldened. Én már elég régen tolom náluk, de kb 6-7 évvel ezelőtt is azzal kezdték, hogy küldjem el a szokásos iratokat beszkennelve (személyi, bankszámla kivonat), addig nincs kifizetés.

Tudom, bennünket nem érint (még), viszont érdekes hír:

A Pinnaclesports szeptember 30-tól nem engedélyezi a sportfogadást a britek számára. Konkrétan lezárja a számlákat, s kivonul, mert nem rendelkeznek brit engedéllyel.

Kérdés: egyből fontosabbak leszünk számukra, mi kelet-európaiak?

Pinnacle bejelentkezésnél felugrik egy ablak, hogy adjak meg másik jelszót. Járt így más is? Vagy lopni akarják a jelszavam?

Idézetet írta: norbi33 Dátum október 18, 2014, 14:00:32
Pinnacle bejelentkezésnél felugrik egy ablak, hogy adjak meg másik jelszót. Járt így más is? Vagy lopni akarják a jelszavam?

Nálam is kért új jelszót egy-két nappal ezelőtt, azért mertem egyből megcsinálni, mert ugyanúgy a titkosított oldalon voltunk a címsor szerint.
Kicsit bonyolítva is lett, régebben nem kért speciális karaktert a jelszóba.

Pinnacle-nél kicsit keveslem néhány kisebb meccsre a fogadási tét maximumát.
Pl ha egy meccsre látom, hogy 500$ a maximum, akkor annál többel semmiképpen sem fogadhatok? Tehát 1X500$, utána meg még egyszer ennyivel lehetne? Vagy arra a kimenetelre az a maximum és kész.
Azért kérdezem, mert bet365nél ha jól tudom úgy van ha le is korlátoznak, akkor több tételben lehet fogadni azért.

Ha fogadtál már 500$-al, akkor utána is tehetsz még rá, de csökkenteni fogják az oddsot. Nekem már volt ilyen, hogy az én fogadásom hatására csökkent az odds. Egyébként meg itt vannak az egyik legmagasabb limitek, szóval sűrűn biztos nem fog ez előfordulni.