ITF/Challenger tornák 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Úgy látom, akkor edzőként próbálkozik :D

Medvedevet leléptették rasszista beszólásért. A színsebőrű székbírót vádolta azzal, hogy támogatja Youngot, mert ő is csoki.

1:22 Medvedev says "I know you are friends with him. I am sure about it."

https://www.youtube.com/watch?v=2Jp-97UzzXk

#17 április 21, 2016, 17:31:29, alexthebest
Sztem bunda a Pedro Sousa - Elias meccs. A második szettre értem gép elé, szett-és brékelőnyben volt Elias. Leadta, majd nem tudta 5-5 -re kiszerválni negyven semmiről - lett 4-6. Most kezdődött a harmadik szett, 30-30 -nál ziccere van a bréklabdához, de furán elesik, mintha direkt lenne, és méterekkel melléüti. Lehet csak bemagyarázom, de nagyon büdös a meccs két portugál között  :crazy:

Én szóltam, úgy tűnik le lett zsírozva Pedronak  :cya:

#18 április 21, 2016, 17:59:03, alexthebest
Pont nem néztem, Elias valahogy visszajött, de saját szervánál csak másodikat ütött, közte egy akkora kettőshibát hogy olyat nem lehet véletlen.  :crazy:

Lol, overre tettek  8) :D

a döntő szettet be is húzta Elias, 3-5-ről 7-5  :ok:

Idézetet írta: butyi Dátum április 21, 2016, 18:03:08
a döntő szettet be is húzta Elias, 3-5-ről 7-5  :ok:

Gondolom a két portugál családja overre húzta.  :D

Tipsarevic ma visszatér az ostravai challengeren. A tavalyi US Open óta nem játszott.

Idézetet írta: Irtis Dátum április 21, 2016, 02:45:11
Medvedevet leléptették rasszista beszólásért. A színsebőrű székbírót vádolta azzal, hogy támogatja Youngot, mert ő is csoki.

1:22 Medvedev says "I know you are friends with him. I am sure about it."

https://www.youtube.com/watch?v=2Jp-97UzzXk

Egy hét elteltével újra összecsapnak :D (Tallahasee)

Panfilnak sem lesznek már anyagi gondjai a jövőben. Előbb Filipenkó Viktor alázta meg egyesben, aki a Davis-Kupában nagyjából 7-8. opció a magyar csapatban, majd Majchrzakkal az oldalán maradt szégyenben a már szakkommentátorkodó, évek óta nem játszó Kisgyörgy és Szintai ellen, aki még magyar szinten sincs sehol sem jegyezve. "Szép volt" Grzegorz!  :beerchug:


Idézetet írta: Greipel Dátum április 28, 2016, 15:50:24
Panfilnak sem lesznek már anyagi gondjai a jövőben. Előbb Filipenkó Viktor alázta meg egyesben, aki a Davis-Kupában nagyjából 7-8. opció a magyar csapatban, majd Majchrzakkal az oldalán maradt szégyenben a már szakkommentátorkodó, évek óta nem játszó Kisgyörgy és Szintai ellen, aki még magyar szinten sincs sehol sem jegyezve. "Szép volt" Grzegorz!  :beerchug:
2 hete már szegeden van, unta a halászlét, bundáskenyrre vágyott

Zeballos kikapott Pellegrinótól (1000-en kívüli) a korábbi nagy amerikai menetelése után. Ennyit erről a viccemberről.

Pellegrino megállíthatatlan, ma sem számított neki 900 helynyi különbség. Lassan fel is kerül az utálati listámra Sonego, Sinicropi, Virgili mellé, ők is ilyenek. Szerencsére ma nem raktam ellene.

A portugál ITF tornán úgy el vannak csúszva hogy még csak a negyeddöntőket játsszák. Úgy döntöttek a harmadik szett supertie-ban dől el, nem kell húzni az időt  ;D

https://twitter.com/TennisPurist/status/730404083941687296

Nem is tudom mi a gáz. Hogy így pofára esett Ymer vagy hogy Carballes így sem tudott nyerni  ;D ;D


Eső te meg takaroggggy má  :bash: :bash: