Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem is most jött meg - gmailre.  :)

Nekem is megérkezett a kupon és nem is egy :D

Ha van olyan illető,aki küldött volt nekem kupon kódot az elmúltban és szüksége van most kuponra,az írjon rám! ;)

Barátnőmnek azt írta ki, hogy erre a számlaszámra kupon beváltása nem engedélyezett... Forduljon az ügyfélszolgálathoz. Nagyon jó...

Idézetet írta: Canesten Dátum május 16, 2013, 11:15:51
Írtam nekik a kuponnal kapcsolatban egy e-mailt, hogy mikorra várható? Jött is választ : Számla zárolás címmel...
Köszönöm Bet-at-home! :bash:

Szerk: És most kaptam meg a kódot!  :laugh:

wooow nekem is pont ugyanez én is írtam levelet és zárolták a számlám. Úgy h. előtte egy hónappal ellenőrizték mert kértem h. ellenőrizzék és mindent rendbe találtak .... vicc am ilyen mi a teendő nem lehet új felhasználót csinálni??

am nekem még kupon se jött meg :O

Gyorsan szórják a mezőnyt  :D

mindenki megkapta már amúgy a kupont???

Nekem is megjött 11:19-kor  8)

Idézetet írta: Canesten Dátum május 15, 2013, 20:56:34
a kupont is meg kell forgatni? 3x 1.5 odds felett?
Pontosan így.

Nem hiszem, hogy jogos a kupon miatt érdeklődők számláinak zárolása, de elképzelhető, hogy ránéztek ezen ügyfelek számlaforgalmára és rájöttek, hogy sok pénzt ők nem hoznak majd az irodának, ha csak a kuponokat váltogatják be "rendszeresen".
Na meg az ügyfélszolgálatnak is egy kis könnyebbség, ha a türelmetleneket kiszórják...

ohh hát asszem tudom mért nem lesz kuponom elfejtettem megadni a számla számot.

Idézetet írta: anonymus12 Dátum május 16, 2013, 12:52:01
ohh hát asszem tudom mért nem lesz kuponom elfejtettem megadni a számla számot.
Az biztos nem gond,en minden e-mail cimemrol kuldtem csupan egy nevet es ennyi! Egy citromailos kivetelevel mind megjott!

Pfhu végre nekem is megjött :D :P :beerchug: :great: :redchug: