Arbitrázs agymenés Szentestére! (csak erős idegzetűeknek!)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: AC_28 Dátum december 22, 2014, 12:59:52
kapasbol egy - chelnyj - chaika nem arb...kb -2,1% veszitesz...

elnezest, de, az... rosszul utottem be...

nah kispi, akkor elárulom a tutit... ingyé

az online és offline keveréke, a legbiztosabban működő arbitrázs stratégia

1.) felhívom az emberem aki besétál a bukihoz egy táska dollárral, beönti a Chelseare

2.) másik emberem egy másik bukinál lekéri az arbitrázs occot a Stokera / béjzból ütős rábeszélés esetenként szükséges

hátradőlök és élvezem a meccset

ennyi

előfizetni don gomesnél lehet, ha nincs pénzed nem akadály

Karácsonyi akció - a vesédet is elfogadom  :beerchug:

hajrá!

Idézetet írta: gomes66 Dátum december 22, 2014, 13:06:05
nah kispi, akkor elárulom a tutit... ingyé

az online és offline keveréke, a legbiztosabban működő arbitrázs stratégia

1.) felhívom az emberem aki besétál a bukihoz egy táska dollárral, beönti a Chelseare

2.) másik emberem egy másik bukinál lekéri az arbitrázs occot a Stokera / béjzból ütős rábeszélés esetenként szükséges

hátradőlök és élvezem a meccset

ennyi

előfizetni don gomesnél lehet, ha nincs pénzed nem akadály

Karácsonyi akció - a vesédet is elfogadom  :beerchug:

hajrá!

Ez jól hangzik de mivan ha sor van az offline irodában?  ;D
Akkor jönn a B terv és kirabolják a bukit?

Idézetet írta: mezrajaed Dátum december 21, 2014, 23:29:23
Természetesen nem arra gondoltam, hogy a belefektetett munkádat dobd ki az ablakon. Csak sajnos vagy elfogadod vagy nem, de előbb utóbb el kell majd fogadnod hogy tök mindegy, hogy jól vagy rosszúl fog teljesíteni amit elkészítettél mert ezen a fórumon nem fogod tudni már senkinek sikeresen prezentálni. Végűl teljesen mindegy, hogy mit szeretnél eladni, egy terméket vagy egy szolgáltatást mindig a körítés fog számítani a kritikus tömegnek és ezt te elszúrtad már az elején.

Végűl ha tényleg te látsz benne fantáziát akkor persze, hogy nem kell annyiban hagynod de gondold át akár olvasd vissza a hozzászólásaidat és döntsd el, hogy fordított esetben a te szemedben mennyire lennél hiteles? Meglátásom szerint ebből csak úgy tudsz kijönni már ha ki akarsz jól, hogy nyitsz egy naplót ahol elkezded hitelesen!!! dokumentálni a fogadásaidat amin a SAJÁT pénzedet kockáztatod és jó esetben fialtatod. Majd ha eltelik egy-két negyedév és szép pluszban zárod a hónapokat újra neki lehet futni bár akkor sem ezen a fórumon mert tök mindegy, hogy mi az amit értékesíteni akarsz ezen a fórumon nem teheted mert tiltja a fórum szabályzata. Ez mindig is így volt és ahogy Milánt ismerem mindig is így lesz.

Persze ha merő jófejségből ingyen az emberekkel megosztod a munkád az jó dolog és erre is van kitalálva ez a fórum többek között csak tedd ezt egy elszeparált részen amire tökéletes a saját napló indítása.

Félre ne értsd én mindenkinek drukkolok aki itt a fórumon regisztrálva van mert végső soron a bukik ellen küzdünk mind. Épp ezért a pénzt a bukiktól kell elvenni nem a sportfogadó társaktól. Kezd el saját pénzzel tesztelni a rendszeredet és ha van mintád ami dokumentálva van és te is pénzt keresel ezzel hiteles leszel. Addig NEM.

Na de tényleg ennyit akartam hozzáfűzni ehhez a témához. Úgy ítélem meg, hogy "jobb ha hallgatok" :coolsmiley:

:ok:

Nagyon leült ez a topic... A Mester már lassan kétórája nem jelentkezett... Hogy lesz nekem így nyaralóm Hawaiion? :-\

Azért az előbbi neve jobban tetszett a topiknak... muszáj mindent mindig kifigurázni??   :noway:

Bensonnak jó sok dolga lesz karácsony alkalmából ebben a topicban...


Idézetet írta: kispi29 Dátum december 22, 2014, 12:50:44
2014.12.22.  Az első adag arbitrázs mára:

...

Megnyitás: BÖNGÉSZŐVEL!!! (Nem .xls, hanem .html dokumentum csak átneveztem! Ez remélem nem baj!)


Na akkor most megszedem magam a norvég-spanyolon!  :D
És ezért még fizetnem sem kell!!
Köszi!!

Idézetet írta: Jenci84 Dátum december 22, 2014, 14:34:06
Nagyon leült ez a topic... A Mester már lassan kétórája nem jelentkezett... Hogy lesz nekem így nyaralóm Hawaiion? :-\

Türelem, módosítgatom a programot és továbbra is küszködök a html-el. Sajnos még a "szöveges beillesztésre" nem találtam megfelelő gyógyírt.

De hamarosan mehetsz Hawaiira saját kezűleg garantálom!  ;)

Én már nem tudom mire gondoljak! Azt akarod bizonygatni, hogy létezik az arbitrázs? Azt nem kell, mert tudja mindenki. Az idő rengeteget számít akkor is ha nem sure bet csak arbitrázs :D

Idézetet írta: kispi29 Dátum december 22, 2014, 14:39:12
Türelem, módosítgatom a programot és továbbra is küszködök a html-el. Sajnos még a "szöveges beillesztésre" nem találtam megfelelő gyógyírt.

De hamarosan mehetsz Hawaiira saját kezűleg garantálom!  ;)
Királyság! Ennek örömére fel is hívom Beckhamet, hogy mégis kitudom neki adni a házamat, nem kell az utcán koldulnia szegénynek. ;)


Idézetet írta: kispi29 Dátum december 22, 2014, 14:35:03
Azért az előbbi neve jobban tetszett a topiknak... muszáj mindent mindig kifigurázni??   :noway:

Ez (agymenés Szentestére) most nem én voltam. Amúgy milyen címet gondoltál neki?

Idézetet írta: benson Dátum december 22, 2014, 15:07:27
Ez (agymenés Szentestére) most nem én voltam. Amúgy milyen címet gondoltál neki?
Szerintem lehetne a topic címe, mondjuk: Legyen Ön is milliomos/milliárdós Vágó kispivel  ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum december 22, 2014, 14:36:02
Na akkor most megszedem magam a norvég-spanyolon!  :D
És ezért még fizetnem sem kell!!
Köszi!!
Fizetned nem, viszont némi kakaó kell hozzá!  ;D