NB.I. 14. forduló

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


De hála a jó égnek dvsc d-zet a honvéd is .

UTE meg egyből felzárkozott.Hajrá lilák!!!!

De hétfőre marad a legnagyob meglepetés..... ;) ;D

Idézetet írta: smithifiu Dátum november 11, 2007, 19:18:21
De hétfőre marad a legnagyob meglepetés..... ;) ;D
á ez nem igy lesz ..-ha arra gondolsz amire én nem akkor tévedsz.-MTK nem bukik



Az Mtk tényleg átveheti a vezetést hétfőn. (Mondjuk a Reac nem egy rossz csapat)
Ráadásul a következő fordulóban a három riválisa közül kettő (Újpest-Dvsc) egymással játszik.

Igen a debrecennek nem lesz semmi keresnivalója újpesten.  :ok:   Kb 3-nyuszka lesz  ;D

Én még mindig azt tartom h honvéd egyszer össze omlik és mivel nincs naon jó kerete nem lesz esélyes MTK  naon jó csapat és talán most össze is jönne de mivel minden nagyobb csapat ellen idegenbe játszanak majd  rettenetesen nehéz. Így a két fő esélyes az UTE meg a DVSC. ;)

Idézetet írta: smithifiu Dátum november 12, 2007, 14:36:57
Igen a debrecennek nem lesz semmi keresnivalója újpesten.  :ok:   Kb 3-nyuszka lesz  ;D

Úgy legyen.
A Megyeri úton nem is emlékszem, mikor nyert a DVSC utoljára.

Pedig nem volt az oly' régen: 2002/03: Újpest-DVSC 0-3 (Ilie 3)

Biztos így volt. Én valahogy az elmúlt 10 évből nem nagyon emlékszem DVSC sikerre a Megyeri úton.

Ennek ellenére izgalmas meccsre számítok.
És nem egy olyan 0-0-ra, mint a liga kupában a visszavágón.

Hát ezen kívül én se nagyon. Általában úgy szokott lenni, hogy az Újpest nyer oda-vissza, a Dvsc meg nyeri a bajnokságot...

Mindenesetre a Lokinak nagyon össze kell kapnia magát, ha nem akar zakózni a Szuszában, bár addig még van két hét, és valszeg Beránekék sorsa is ott dől el. Majd kiderül, hogy a játékosok akarják-e, hogy továbbra is ő legyen az edző.

nem soká kezdödik   18:00   A csapat előtt ott lebeg a cél: a fordulót az élen zárhatjuk, ha sikerül legyőzni hazai környezetben a REAC együttesét. Ami keresztbe tehet: a hóesés és a talaj minősége.
- Örömhír, hogy Kanta József teljes értékű edzésmunkát végez, és Pál Andrással együtt a kispadon kap helyet - mondta honlapunknak Garami József szakmai igazgató. - Kérdéses, hogy be tudom-e vetni őket, hiszen egy rossz talajú pálya újabb sérülés veszélyét hordozza magában, ezt pedig nem biztos, hogy jó kockáztatni. Sajnos a hóesés miatt hétfőn rossz lehet a pálya talaja, nincs lehengerelve. Az szinte biztos, hogy lesz meccs, kérdés, hogy milyen körülmények között.

- Kik azok, akik biztosan pályára lépnek?

- A Végh - Rodenbücher, Lambulics, Pintér, Pollák - Bori, Zsidai, Szabó, Pátkai - Kulcsár, Urbán összeállítású kezdő tizenegy kezdi a meccset.

- Mit tudunk a REAC-ról?

- Ellenfelünk jóval előkelőbb helyen is tanyázhatna, hiszen 3-4 alkalommal is győzelmi esélyt szalasztott el. Rutinos játékosok alkotják a keretet, akik korábban nagyobb csapatok erősségei voltak, huzamosabb ideje játszanak együtt. Reméljük, sikerül legyőzni őket! Egyszer már játszottunk ellenük nagy hóban, két éve egy márciusi mérkőzésen, akkor a hajrában lőtt góllal nyertünk 1-0-ra.

- Hogyan befolyásolja a készülődést közvetlen riválisaink botlása?

- Ez plusz motiváció a csapat számára. Győzelmünk esetén átvehetjük a vezetést, az kérdés, hogy ez miként csapódik le a játékosokban, ami a mérkőzés végkimenetelére is befolyással lehet.

forrás MTK honlapja..