Pinnacle - Adventi naptár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: szalist Dátum december 07, 2021, 00:10:05
Ezeket kell tovàbb pörgetni?

Elvileg nem, de eddig nekem 70 cent volt a legtöbb ami adott. Akartam volna belőle fogadni, erre kíírja, hogy 1.1 a minimum feladás. Visszamentem és lenyomtam, természetesen semmit nem adott.

Hogy legyen pozitív visszajelzés is, nekem a Free Spin-ekből adott kb 30 centet, amit elpörgettem alaptéten (0.10 EUR) és adott először egy 2.50 EUR nyereményt, majd abból tovább játszva egészen 60 EUR-ig jutottam.  :)

Miért nem vártok több napig amíg összegyűlik egy olyan összeg amivel lehet fogadni?Semmi forgatási kötelezettség sincs,arra költöd amire akarod.Nekem se ad nagyon de már több mint 4 dollár összegyűlt.Még összeszedek valamennyit aztán fogadok vele.

December 8.: Akár 20 ingyenes pörgetésben részesülhetsz a Fruit Shot Christmas Edition nyerőgépen

Pörgesd meg a szerencsekereket, hogy megtudd hány ingyenes pörgetésben részesülsz.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
A megszerezhető ingyenes pörgetések száma maximum 20 lehet.
Az ingyenes pörgetéseket automatikusan jóváírják a szerencsekerék megpörgetését követően. A játékosok le kell zárják, majd újra kell indítsák a játékot, hogy az ingyenes pörgetések aktiválódjanak.
Egy ingyenes pörgetés értéke: 0,10 euró.
Az ingyenes pörgetések a jóváírásuk után hét napig érvényesek, ezt követően a felhasználatlan ingyenes pörgetéseket törlik a játékosok számlájáról.

December 9.: Cash Garden a hét nyerőgépe

Játssz a Betclicnél 30 euró értékben a Cash Garden nyerőgépen és 10 ingyenes pörgetésben részesülhetsz, emellett pörgesd meg a szerencsekereket, hogy akár 20 ingyenes pörgetést szerezz a Fruit Shop Christmas Edition játékra.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
A promóció 00:00 (EST) és 23:59 (EST) között érvényes.
Azok a játékosok, akik 30 eurót forgatnak meg a hét játékán, 10 ingyenes pörgetésben részesülnek.
Az ingyenes pörgetések a jóváírásuk után hét napig érvényesek, ezt követően a felhasználatlan ingyenes pörgetéseket törlik a játékosok számlájáról.
Azoknak a játékosoknak, akik nem EUR pénznemmel játszanak, a megegyező értéket írják jóvá.
Csak a hét nyerőgépén megtett tétek fognak eleget tenni a jogosító kérelmeknek.
Egy ingyenes pörgetés értéke: 0,25 euró.

December 10.: Szerezz akár 20 ingyenes pörgetést a Fruit Shop Christmas Edition nyerőgépen

Pörgesd meg a szerencsekereket, hogy megtudd hány ingyenes pörgetésben részesülsz.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
A megszerezhető ingyenes pörgetések száma maximum 20 lehet.
Az ingyenes pörgetéseket automatikusan jóváírják a szerencsekerék megpörgetését követően. A játékosok le kell zárják, majd újra kell indítsák a játékot, hogy az ingyenes pörgetések aktiválódjanak.
Egy ingyenes pörgetés értéke: 0,10 euró.
Az ingyenes pörgetések a jóváírásuk után hét napig érvényesek, ezt követően a felhasználatlan ingyenes pörgetéseket törlik a játékosok számlájáról.

December 13.: Zsebelj be akár 20 ingyenes pörgetést a Secrets of Christmas nyerőgépen

Pörgesd meg a szerencsekereket, hogy megtudd hány ingyenes pörgetésben részesülsz.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
A megszerezhető ingyenes pörgetések száma maximum 20 lehet.
Az ingyenes pörgetéseket automatikusan jóváírják a szerencsekerék megpörgetését követően. A játékosok le kell zárják, majd újra kell indítsák a játékot, hogy az ingyenes pörgetések aktiválódjanak.
Egy ingyenes pörgetés értéke: 0,10 euró.
Az ingyenes pörgetések a jóváírásuk után hét napig érvényesek, ezt követően a felhasználatlan ingyenes pörgetéseket törlik a játékosok számlájáról.

December 14.: 10%-os visszafizetés minden nyerőgépen és akár 20 ingyenes pörgetés a Secrets of Christmas játékon

A Pinnacle nyerőgépein 10%-os visszafizetésben részesülhetsz 10 euróig és megpörgetheted a szerencsekereket is, hogy megtudd hány ingyenes pörgetésben részesülsz a Secrets of Christmas játékon.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Fő felhasználási feltételek
Az ajánlat 2021 december 14., kedden 00:00 és 23:59 (EST) között érvényes.
Jogosult játékok: Mindegyik nyerőgép.
2021 december 14., kedden 00:00 és 23:59 (EST) között minden játékos vesztességeinek megfelelően 10%-os visszafizetésben részesül.
Egy játékos csak egy alkalommal válhat jogosultá a visszafizetésre.

A teljes felhasználási feltételeket a Pinnacle ajánlatának oldalán tekintheted meg.

December 15.: 20 ingyenes pörgetés vár rád a Secrets of Christmas nyerőgépen

Pörgesd meg a szerencsekereket, hogy megtudd hány ingyenes pörgetésben részesülsz.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
A megszerezhető ingyenes pörgetések száma maximum 20 lehet.
Az ingyenes pörgetéseket automatikusan jóváírják a szerencsekerék megpörgetését követően. A játékosok le kell zárják, majd újra kell indítsák a játékot, hogy az ingyenes pörgetések aktiválódjanak.
Egy ingyenes pörgetés értéke: 0,10 euró.
Az ingyenes pörgetések a jóváírásuk után hét napig érvényesek, ezt követően a felhasználatlan ingyenes pörgetéseket törlik a játékosok számlájáról.

Ma szokás szerint kb. tizedjére is csak 3 pörit adott, viszont harmadikra beadta a scattert. Karácsonyi ajándékokból kellett választgatni. Így lett 13 ingyen pöri+3 x multiplier. 4.95 Euro lett a vége. Ezt is meg kell már ezeknél az adventi ajánlatoknál becsülni.

Nekem 5 pörköltöt adott,
Meg szintém beadta skattert ott megint 10pöri+5pörgetés
8,4 Dollár

Nekem is ma volt az elso ertekelheto kor. Utana a nyeremenybol porgettem egy parat, a bonuszkorben viszont csak extra poriket valasztottam szorzok vagy wild reel helyett, igy egy tizessel sikerult megnovelni az FS nyeremenyt.



Először adott ötnél többet, rögtön a húszasban állt meg. Már azt hittem, hogy kiszúrja a szemem 0.35-tel, amikor egy kör alatt beadott 3.60 eurót. Az egyetlen iroda kb., akik adnak is valamit.   :)

December 16.: Zsebelj be 10 ingyenes pörgetést a King of Cheese nyerőgépen és 20 ingyenes pörgetést a Secrets of Christmas nyerőgépen

Játssz 30 euró értékben a Pinnacle King of Cheese nyerőgépén és 10 ingyenes pörgetésben részesülhetsz, emellett pörgesd meg a szerencsekereket is, hogy megtudd hány ingyenes pörgetést szereztél a Secrets of Christmas nyerőgépre.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
Az ajánlat 00:00 (EST) és 23:59 (EST) között érvényes.
Azok a játékosok, akik megforgatnak 30 eurót a King of Cheese nyerőgépen, 10 ingyenes pörgetésben részesülnek.
Az ingyenes pörgetések a jóváírásuk után hét napig érvényesek, ezt követően a felhasználatlan ingyenes pörgetéseket törlik a játékosok számlájáról.
Azoknak a játékosoknak, akik nem EUR pénznemmel játszanak, a megegyező értéket írják jóvá.
Csak a King of Cheese nyerőgépen megtett tétek jogosítanak az ingyenes pörgetésekre.
Egy ingyenes pörgetés értéke: 0,25 euró.

December 17.: Legyen tiéd 20 ingyenes pörgetés

Pörgesd meg a Pinnacle szerencsekerekét, hogy megtudd hány ingyenes pörgetést szereztél a Secrets of Christmas nyerőgépre.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
A megszerezhető ingyenes pörgetések száma maximum 20 lehet.
Az ingyenes pörgetéseket automatikusan jóváírják a szerencsekerék megpörgetését követően. A játékosok le kell zárják, majd újra kell indítsák a játékot, hogy az ingyenes pörgetések aktiválódjanak.
Egy ingyenes pörgetés értéke: 0,10 euró.
Az ingyenes pörgetések a jóváírásuk után hét napig érvényesek, ezt követően a felhasználatlan ingyenes pörgetéseket törlik a játékosok számlájáról.