Foci EB Tippek/Fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki lesz a gólkirály?

Mario Balotelli
15 (65.2%)
Mario Gomez
3 (13%)
Mario Mandzukic
0 (0%)
Alan Dzagojev
0 (0%)
Cristiano Ronaldo
0 (0%)
Fernando Torres
2 (8.7%)
Cesc Fabregas
3 (13%)
Egyéb játékos?
0 (0%)

Összes szavazó: 22

Szavazás lezárva: július 01, 2012, 13:43:14

június 23, 2012, 08:24:57, csacsa44
Foci EB Tippek/Fogadások

Ki, mire fogadott eddig? Mit ajánltok?

Nagyon nagy ötlet a topic!

Ami eddig nekem tetszett long term:
Franciaország góljainak száma 3.5 fölött 1.63-ért Fortunawinen.
Anglia, Ukrajna és Svédország van velük egy csoportban, szóval akár a csoportmeccsek során meglehet a 4 gól, de kétlem, hogy innen ne mennének tovább.

Később még jelentkezem, a Fortunawinen rengeteg long term van, csak győzzünk válogatni

C csoport-Spanyolország gójainak száma (5.5) felett   1,80??  Sztem ez sem rossz! Már akár a csoportmeccseken meglehet. Még meg kell néznem kit kaphatnak legjobb 8között.. de adható.

De fortunawinen nem csak csoportra gondolnak?
Mert amúgy nagyon barátságosak.

Idézetet írta: Ghastly Dátum június 04, 2012, 17:15:26
De fortunawinen nem csak csoportra gondolnak?
Mert amúgy nagyon barátságosak.

Nem hiszem!  ;)

Idézetet írta: Ghastly Dátum június 04, 2012, 17:15:26
De fortunawinen nem csak csoportra gondolnak?
Mert amúgy nagyon barátságosak.

A csoportra kell, hogy vonatkozzon; hiszen sportingbeten (összes gól a bajnokság alatt) németeknél 7,5-es határ, míg fortunawinen csak 4,5-es. A különbség nyilván ott jön ki jobban, akiket biztosan továbbjutásra tesznek (németek, spanyolok), míg pl. az íreknél majdnem ugyanaz az odds és a határ. Franciáknál 4,5-es határ 1,6-os odds-szal van.

chaten kérdeztem, csoportkörre vonatkozik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 04, 2012, 17:28:09
chaten kérdeztem, csoportkörre vonatkozik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

Így van, továbbá jelezték, hogy hamarosan javítják! Egyébként az EB promós e-mailt a mai napon kezdik el kiküldeni.

Na, itt egy kis chates beszélgetés a fortunawines sráccal, bemásolom, mert van benne info!

      
Szép napot!
Ön:
Lehet fogadni az EB keretén belül, hogy melyik csapat hány gólt lő
Ön:
Az a kérdésem, hogy az csak csoportmeccsekre vonatkozik, vagy az egész EB-re?
Ön:
   
Franciáknál például 3.5 a határ
Ön:   
de nincs odaírva, hogy csak csoportmeccsek számítanának
Ön:
???
Ati:
azonnal megnézem
Ati:
megkérdezhetem, hogy ez pontosan melyik menupont alatt találta meg:
Ön:
pillanat
Ön:
http://www.fortunawin.com/hu/sportfogadas/labdarugas-eb-2012/tym-vstreli-branek-ve-skupine
Ön:
ezek lennének azok?
Ati:
csoportkörökre
Ön:
bocsi, a kérdőjelet nem ide szántam :D
Ön:
csak a csoportkörre?
Ati:
bocsánat, picit lassan húzta be
Ati:
igen, csak a csoportkörökre
Ön:
na az igen, és akkor miért nincs feltűntetve?
Ön:
ez nem a fogadók félrevezetése?
Ön:
vagy az a cél :D
Ati:
már értesítettem a kollégákat, hogy javítsák
Ati:
köszönjük a figyelmeztetést
Ön:
Nincs mit, gondoltam rákérdek
Ön:
További szép napot
Ati:
további kellemes napot Önnek is
Ön:
öö
Ön:
még valami
Ati:
igen?
Ön:
lehet fogadni, hogy xy játékos gólkirály lesz-e illetve hogy bekerüle a legjobb 3-ba, vagy 5-be
Ön:
kérdem én, mi van akkor, ha az 5. helyhez elég három gól, de azt megrúgja mondjuk 4 játékos
Ön:
akkor mind a négyre fizet a fortunawin, ha top5-re fogadok?
Ön:
tehát holtverseny esetén mi lesz, mert lehet, hogy egyéni gólkirály lesz, de lehet, hogy rúgnak ötöt hárman
Ati:
azonnal utánajárok ennek a lehetőségnek is, pillanat
Ön:
rendben, várom
Ati:
igen fizetünk mind a 4-re
Ön:
ugyanígy lesz akkor is, ha top5-re fogadok ugye?
Ati:
igen
Ön:
Rendben, köszi szépen
Ön:
További szép napot
Ati:
szívesen

Az én tutim: görögök NEM rúgnak 3 gólt!
Hogy miért nem? Először is nem tartom valami ütősnek a görögöket, számomra az is meglepetés, hogy kijutottak. Aztán ott vannak a csoportellenfelek... A lengyelek otthon játszanak, továbbjutást várok tőlük, és ehhez a görögök legyőzése kötelező. Itt reálisan benne lehet 1 gól a görögökben. Ezután viszont jönnek a csehek és az oroszok és két nagyszerű kapus. A csehek hálóját a BL győztes Petr Cech, míg az északiakét Igor Akinfeev védi, akiknek nem lesz könnyű gólt lőni a nem túl acélos görögök számára...
Én amúgy is kevés gólos meccseket várok sok 0-0, 1-1, 1-0 eredménnyel...
A görögök szerintem legalább kétszer fognak lőtt gól nélkül végezni, az oroszok és a csehek ellen. Persze gólt találni mindig lehet, egyik meccsen még találhatnak is, de még akkor is csak 2 gólnál tartanak a lengyeleknek lőtt góljuk mellett.

Oddsok:
Bet-at-home       How many goals will Greece score in the group phase? (Long term)      Less than 2,5    1,85
Fortunawin         gólok száma A csoport-Görögország (2.5)                                                       -               1,80

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum június 04, 2012, 18:25:47
Az én tutim: görögök NEM rúgnak 3 gólt!
Hogy miért nem? Először is nem tartom valami ütősnek a görögöket, számomra az is meglepetés, hogy kijutottak. Aztán ott vannak a csoportellenfelek... A lengyelek otthon játszanak, továbbjutást várok tőlük, és ehhez a görögök legyőzése kötelező. Itt reálisan benne lehet 1 gól a görögökben. Ezután viszont jönnek a csehek és az oroszok és két nagyszerű kapus. A csehek hálóját a BL győztes Petr Cech, míg az északiakét Igor Akinfeev védi, akiknek nem lesz könnyű gólt lőni a nem túl acélos görögök számára...
Én amúgy is kevés gólos meccseket várok sok 0-0, 1-1, 1-0 eredménnyel...
A görögök szerintem legalább kétszer fognak lőtt gól nélkül végezni, az oroszok és a csehek ellen. Persze gólt találni mindig lehet, egyik meccsen még találhatnak is, de még akkor is csak 2 gólnál tartanak a lengyeleknek lőtt góljuk mellett.

Oddsok:
Bet-at-home       How many goals will Greece score in the group phase? (Long term)      Less than 2,5    1,85
Fortunawin         gólok száma A csoport-Görögország (2.5)                                                       -               1,80

Adom, én is húzom az biztos..  :great:

Sziasztok!

Megkérnék szépen mindenkit,hogy egy kicsit segítsen nekem,más hol is részt veszek az EB tippelösdi játékon,és most beírok nektek pár meccset és megkérnélek titeket,hogy mindegyikre egy pontos eredményt irjatok, ti, mint "profi sportfogadók". Nagyon nagy segítség volna számomra! :)

1. Görögország - Csehország ?-?
2. Lengyelország - Oroszország ?-?
3. Hollandia - Dánia ?-?
4. Németország - Portugália ?-?
5. Hollandia - Németország ?-?
6. Spanyolország - Olaszország ?-?
7. írország - Horvátország ?-?
8. Franciaország - Anglia ?-?
9. Ukrajna - Svédország ?-?
10. EB-győztes: ?
      EB-döntős: ?
      Gólkirály: ?
      A torna legjobb játékosa: ?

(elég ha annyit irtok,hogy 1. 2-1 ; 2. 2-2,stb...)

Válaszaitokat előre is köszönöm!!  :)

Szerintem a svédek elkaphatják az ukránokat, és az ezer sebből vérző angolokat is. Ezért a tippem, hogy a Svédek 2.5 gól felett szereznek a csoportkör során. A Fortunawin erre 1.63-at ad.

Idézetet írta: csatarid Dátum június 04, 2012, 18:26:59
Adom, én is húzom az biztos..  :great:
Ja, merészebbeknek van egy ilyen is:
Labdarúgás-EB 2012 - Görögország csapat gólkirálya - Görögország nem lő gólt   13,00 (Fortunawin)
Én ezt is behúztam alaptéttel, bár lehet, hogy túlzás, hogy gólt se lőnek, de ha valakinek van erre esélye az EB-n, szerintem azok pont a görögök. 13-as szorzó meg annyira nem rossz érte szerintem... :ok:

Melyik csapat szerez több gólt a csoportkörben? (Bah)

Németország - Anglia  1,55  5,70  3,50

Oroszország - Ukrajna  1,80   5,00  2,80