London 2012

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


július 30, 2012, 13:54:38, Milan
Ebben a témában bármiről lehet beszélgetni ami a 2012-es Olimpiával kapcsolatos.

A magyar versenyzőkről, illetve Magyarország Olimpiás szerepléséről viszont az alábbi témában tárgyaljatok:

Magyarok az Olimpián!

Sok zöld fogadást!  :beerchug:

Először is engedjétek, hogy bemutassam a 2012-es Olimpiás projektünket:


Hogy mit találtok ezen az új weboldalon?

- Olimpia Menetrend (napi program)
- friss híreket
- fogadóirodák ajánlatait, promócióit melyek az Olimpiára vonatkoznak
- értékes cikkeket
- Éremtáblázat London 2012
- "Magyarok az Olimpián" részleget

+ Olimpiás Tippjáték

Nem utolsó sorban pedig szeretném bemutatni a 2012-es Olimpiás csapatunkat:

Cesc18
Oakland23
Szumos
Pisti1987
Latzka
Lufu
Lacapi
Titti7
Feketelaszlo
Csabax


Ők azok akiknek az írásaikat olvashatjátok az idei Olimpia alatt. Ők próbálnak nektek segíteni abban, hogy egy fogadásokban gazdag Olimpia legyen az idei!

Sok sikert kívánunk mindenkinek!  :beerchug:

Apropó, mi a véleményetek a weboldalról?

Nagyon jó, könnyen áttekinthető, a csapat is szuper tagokból áll.  Szóval egy szóval: király :great:

Jó lett az oldal, kíváncsian várom az irásokat,elemzéseket valamint a játékokat is!  ;)

Hiánypótló oldal, valóban! Nagy ötlet, nagy kivitelezés. És apa, pont most kezdődik!! Hajrá női focisták!  :great:

Nekem is tetszik az oldal :)

Jónak tűnik az oldal, még csak rápillantottam, de már így is könnyen elmentem rajta. Remélem sok lesz a jó tipp az oldalon, ugyanis nagy a sportág választék, viszont alig van, amihez értek is belőle...Meg amihez azt hiszem, hogy értek, lehet, hogy még ahhoz se:D Úgyhogy biztos sok okosságot fogok tanulni mindenkitől :ok:

Idézetet írta: Seven Dátum július 25, 2012, 15:09:48
Jó lett az oldal, kíváncsian várom az irásokat,elemzéseket valamint a játékokat is!  ;)
+1
szuper lett

Nem vagyok az olimpia híve,sőt...
De most végig fogom követni,az oldalatok sokat fog lökni rajta.

Szuper az oldal.  Grat. :great:

Teljesen korrekt, hogy a BetClicen és a Fortunán is lehet fogadni Tyler Claryre 400 vegyesen...kár, hogy a csávó az amcsi válogatón elvérzett ;D

Idézetet írta: Cesc18 Dátum július 26, 2012, 09:59:15
Teljesen korrekt, hogy a BetClicen és a Fortunán is lehet fogadni Tyler Claryre 400 vegyesen...kár, hogy a csávó az amcsi válogatón elvérzett ;D

Meglepetésre gyúrnak az illetékesek.  :)

Idézetet írta: csabax Dátum július 26, 2012, 10:05:49
Meglepetésre gyúrnak az illetékesek.  :)
Olyannyira meglepetés lenne, hogy minden bizonnyal akkor se lenne döntős, ha kijutott volna, mivel ha jól tudom országonként csak 2 ember lehet döntős minden számban. :)

Na! Ha már idekeveredett a téma, kérdeznék valamit.
Miért van az, hogy mi igen gyakran indítunk csupán egy jelöltet egy számban, holott több esélyesünk is van...
Kajak-kenuban ez teljesen szembeötlő, bár ott lehet, hogy a döntőben csak egy versenyzője (egysége) szerepelhet egy nemzetnek. De van azért még pár sport...
Mondjuk nem néztem utána soha, de kíváncsi lennék.
Valaki esetleg tudja?

Idézetet írta: Milan Dátum július 25, 2012, 14:08:08
Apropó, mi a véleményetek a weboldalról?

Profi, mint mindig! Grat. hozzá.
És hamarabb megnyitott, mint az Unibet tegnap. :)