London 2012

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csacsi1899 Dátum július 27, 2012, 08:55:17
A lezárt olimpiai topicban indult egy beszélgetés, hogy szerzünk-e 11,5 érem felett, és ott többen azt mondták, hogy simán.
Hát nem tudom hogy jön ki, de reálisan szerintem aki értem fog szerezni az:
- Berki
- Pars
- Cseh 400m
- Gyurta 200m
- Janics 200m
- Janics, Kovács 500m
- Kozák
- Vajda

Esetleg még:
- FFi vízilabda
- Hosszú

A többi liszt...

Ez csak 10, akárhogy számolom..

Mindig közbejön egy-két meglepi, most jöhetne akár kézi, akár öttusa, de még vívás vonalon is. Jó lenne, na :ok:

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 27, 2012, 09:28:28
Mindig közbejön egy-két meglepi, most jöhetne akár kézi, akár öttusa, de még vívás vonalon is. Jó lenne, na :ok:

Hát igen, csak másik irányba is közbejön egy-két meglepi, aztán cumi.
Én a vívóktól, öttusázóktól, bokszolóktól semmit nem várok, de ne legyen igazam!

#32 július 27, 2012, 09:34:53, ncis88
Idézetet írta: csacsi1899 Dátum július 27, 2012, 08:55:17
A lezárt olimpiai topicban indult egy beszélgetés, hogy szerzünk-e 11,5 érem felett, és ott többen azt mondták, hogy simán.
Hát nem tudom hogy jön ki, de reálisan szerintem aki értem fog szerezni az:
- Berki
- Pars
- Cseh 400m
- Gyurta 200m
- Janics 200m
- Janics, Kovács 500m
- Kozák
- Vajda

Esetleg még:
- FFi vízilabda
- Hosszú

A többi liszt...

Ez csak 10, akárhogy számolom..

Cselgáncsban simán szerezhetnek jó páran. Bor Barna,Mészáros Anett, Joó Abigél,Ungvári Milkós,Karakas Hedvig és ez csak 5 a 8ból. Ha nyerni nem is, de vigaszágon bronzig eljuthatnak. Mindegyik eb,vb dobogós.
Szetintem a női K4-es is odaérhet, Szégyenm lenne ha még érmet sem nyernénk, egy hagyományosan jó számban.
Sidi akár több érmet is hozhat, csak úgy mint Cseh Laci. Te csak 400m-rel számoltál de 200m-en is nyernie kell egy bronzot, plusz odaérhet eb elsőként 200pillén, vagy akár Biczó.
Öttusában is nyerhetünk érmet, ez is szégyen lenne, ha nem lenne dobogónk. Az hogy az elmúlt egy évben nem voltak olyan eredményeink ffi vonalon simán betudható annak hogy az olimpiára készültek Marosiék. Világbajnokként még akár nyerhet is. Tóth Adri is jó kis versenyző, sok múlik a vivásán eg hogy milyen lovat sorsolnak neki,meg riválisainak.
Sztem lesz 12érmünk.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum július 27, 2012, 08:55:17
A lezárt olimpiai topicban indult egy beszélgetés, hogy szerzünk-e 11,5 érem felett, és ott többen azt mondták, hogy simán.
Hát nem tudom hogy jön ki, de reálisan szerintem aki értem fog szerezni az:
- Berki
- Pars
- Cseh 400m
- Gyurta 200m
- Janics 200m
- Janics, Kovács 500m
- Kozák
- Vajda

Esetleg még:
- FFi vízilabda
- Hosszú

A többi liszt...

Ez csak 10, akárhogy számolom..

Szerintem összejön a 12 érem...

Úszóink közül ugye Cseh Laci 400 vegyesen, Gyurta 200 mellen és még talán összejön a bravúr és Kis Gergő elhoz egy érmet 1500 gyorson, talán Laci 200 pillangón és hát 200 vegyesen is bejöhet a két amcsi mögött harmadikként. Lányoknál Hosszú Katinka 400 vegyesen talán... 3-4 úszás érem szerintem meglesz, jó esetben akár 5, de az már tényleg bravúr lenne, de nem elképzelhetetlen kategória.

Kajak-Kenuban is kinéz kapásból 4 érem...

Berki és Parstól is várható érem, a legfényesebb.

Nem vagyok cselgáncs szaki, de azt hallottam, hogy ott is vannak éremesélyes versenyzőink.

Kézi, vízi.

Meglesz az a 12 érem, hajrá Magyarok!

ui.: mondjuk ha az úszóink leszerepelnek, akkor van baj ;D

#34 július 27, 2012, 09:48:12, ncis88
Egyetértek Cesc kollégával :):)

Meg az hogy Európában van az olimpia azt is jelenti, hogy nekünk nem kell foglalkozni az akklimatizálódással. Pekingben senki nem fogta erre, nem is foghatja,tudom én, jó pár nappal előbb megjönnek meg minden, de akkor is. Azt mondják szakemberek, hogy ezt sosem lehet igazán megszokni, meg ahány óra annyi nap idő kell a szervezetnek. Már pedig az amcsik és a kíndzsók is jó messziről jönnek. Talán egy-két betlit ez jelenthet. Vagy legalább azt hogy nálunk nem lesznek ilyen problémák.

Én a judot eléggé vágom mivel Judoztam 8 évig. Aki szerintem érem esélyes lehet az Csernoviczki, Ungvári, Mészáros, és talán a Bor. Bár mostanság már nem nagyon figyelgetem a versenyeket, de rakni tuti fogok rájuk mivel attól h már nem judozok nagyon kíváncsi leszek, hogy fognak szerepelni. Ugye 2008.- ban 7. helyünk volt a legjobb. De ami szerintem nagyon tuti, hogy Teddy Riner megnyeri a +100 kg- ot. Hihetetlen az a csávó.. De nagyon - nagyon remélem hogy fogunk érmet szerezni, mert már nagyon megérdemelnék a  judosaink.

Idézetet írta: davixxx Dátum július 27, 2012, 10:14:29
Én a judot eléggé vágom mivel Judoztam 8 évig. Aki szerintem érem esélyes lehet az Csernoviczki, Ungvári, Mészáros, és talán a Bor. Bár mostanság már nem nagyon figyelgetem a versenyeket, de rakni tuti fogok rájuk mivel attól h már nem judozok nagyon kíváncsi leszek, hogy fognak szerepelni. Ugye 2008.- ban 7. helyünk volt a legjobb. De ami szerintem nagyon tuti, hogy Teddy Riner megnyeri a +100 kg- ot. Hihetetlen az a csávó.. De nagyon - nagyon remélem hogy fogunk érmet szerezni, mert már nagyon megérdemelnék a  judosaink.

Emlékszem, hogy mennyire örültünk, amikor Pekli Mária érmet szerzett Sydneyben. Rögtön elugrottunk a volt edzőjével és ittunk néhány sört Marika egészségére.

Teddy Riner szerintem is nyerni fog. Nagyon szurkolok, hogy legalább egy érem összejöjjön a magyar dzsúdósoknak. Esélyt nem sokat látok, mondhatni, hogy majdnem semmit, de ettől még szurkolni fogok nekik.

Aki lemaradt róla bescanneltem az NS jóslatát, hát több mint optimista :P
Link:
http://oron.com/j0a0o3nhkyad

Idézetet írta: csabax Dátum július 27, 2012, 10:30:28
Emlékszem, hogy mennyire örültünk, amikor Pekli Mária érmet szerzett Sydneyben. Rögtön elugrottunk a volt edzőjével és ittunk néhány sört Marika egészségére.

Teddy Riner szerintem is nyerni fog. Nagyon szurkolok, hogy legalább egy érem összejöjjön a magyar dzsúdósoknak. Esélyt nem sokat látok, mondhatni, hogy majdnem semmit, de ettől még szurkolni fogok nekik.

Igen, elég kemény a mezőny, de azért egy éremben én reménykedem.. :angel:

Idézetet írta: Latzka Dátum július 27, 2012, 09:13:56
Ugye a karalábé Ns jóslata: 8 arany-, 7 ezüst-, és 12 bronzérem. Tegnap este csak emiatt vettem meg az újságot, de még nem volt időm megnézni, hogy ez hogy jöhet nekik össze..

Nem a realitás lényeg,hanem hogy pl. ilyen figyelemfelkeltő cikk miatt megvegyék az újságot, ami sikerül is nekik  :ok:

Idézetet írta: F_Kazarian Dátum július 27, 2012, 10:38:29
Aki lemaradt róla bescanneltem az NS jóslatát, hát több mint optimista :P
Link:
http://oron.com/j0a0o3nhkyad

Köszi szépen!  :beerchug:

Ma lesz valamilyen jelentős sportesemény vagy csak a megnyitó?

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum július 27, 2012, 20:09:09
Ma lesz valamilyen jelentős sportesemény vagy csak a megnyitó?
Csak a megnyitó.