ÉLŐ Olimpia

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


július 28, 2012, 12:42:13, Milan
Ebben a témában közölhettek érdekes videókat a mostani, illetve az elmúlt Olimpiákról, illetve itt közölhetitek, hogy hol lehet nézni ÉLŐ-ben az eseményeket!



Hali,

Gondoltam itt a legalkalmasabb megkérdezni: Csak én nem találtam valami olyan oldalt, ahol tudok nézni kb mindent? :D Mert nem hiszem el, hogy olyan lúzerek lennének a szervezők, hogy ne csináltak volna valami előfizetős player oldalt, ahol lehet nézni vagy 20 sportágat min... mert gondolom minden be van kamerázva.
Tenisz streamet találtam, de csak a centerre, viszont gondolom több is be van kamerázva...bár lehet rosszul...
Ha valaki tud ezzel kapcsolatban valamit, megköszönném a felvilágosítást :D

Idézetet írta: sparco Dátum július 28, 2012, 12:34:59
Hali,

Gondoltam itt a legalkalmasabb megkérdezni: Csak én nem találtam valami olyan oldalt, ahol tudok nézni kb mindent? :D Mert nem hiszem el, hogy olyan lúzerek lennének a szervezők, hogy ne csináltak volna valami előfizetős player oldalt, ahol lehet nézni vagy 20 sportágat min... mert gondolom minden be van kamerázva.
Tenisz streamet találtam, de csak a centerre, viszont gondolom több is be van kamerázva...bár lehet rosszul...
Ha valaki tud ezzel kapcsolatban valamit, megköszönném a felvilágosítást :D
http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum július 28, 2012, 12:36:45
http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html

Király vagy :D
Az a 12 stream se rossz, de gondolom akkor Wimbledonból nem adnak annyit mint 3 hete.


Valakileírná hol van tenisz ?:D Lusta vagyok kivárni az összesnél a félperces reklámot. :D Amugy ha valakit érdekel a Judo a 10- esen megy.

Idézetet írta: davixxx Dátum július 28, 2012, 12:47:49
Valakileírná hol van tenisz ?:D Lusta vagyok kivárni az összesnél a félperces reklámot. :D Amugy ha valakit érdekel a Judo a 10- esen megy.

A tenisz a tizenkettesen van.  ;D

Idézetet írta: Pikaa Dátum július 28, 2012, 12:53:18
A tenisz a tizenkettesen van.  ;D

Ja , de csak a center. gondolom akkor többi nem is lesz. Számítottam erre sajna :D

Idézetet írta: sparco Dátum július 28, 2012, 12:58:06
Ja , de csak a center. gondolom akkor többi nem is lesz. Számítottam erre sajna :D

Szuper link, köszi. Az országúti kerékpározás a 3-ason van.

Köszi! Lassan jöhetne Csernoviczki is ! :crazy:

Idézetet írta: davixxx Dátum július 28, 2012, 13:04:20
Köszi! Lassan jöhetne Csernoviczki is ! :crazy:

Jött, látott és nyert! :beerchug: Nem nagyon vágom ezt a sportot, de elég kemény volt! :)