UNIBET 12-s kötés vagy system 1 HUF alaptéttel! Próbáld ki!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: dr.dako Dátum december 21, 2007, 09:50:40
Én nem tudom mi a franc van az Unibetnél,de mióta ezen az új veboldalukon dolgoznak telejes a káosz náluk. Korábban minden rendben volt velük,a ki és befizetések gond nélkül zajlottak. Kb 10napja viszont...Kezdődött azzal hogy a kifizetés Moneybookers-re a szokásos fél nap-egy nap helyett három napig tartott.Aztán maradt még egy kis apró,kb12euró a számlámon(a minimális utalás15eu)mondom beteszek még 15-öt,akkor a tizenkettőt is ki tudom venni.Most az van hogy a befizetésemet hétfő óta nem írták jóvá az Unibet számlámon.....A mailokra nem reagálnak-le vagyok tojva....ennyi.Pedig olyan jó kis iroda volt eddig...

Jó iroda volt eddig, s szerintem továbbra is jó lesz, csak tudod valahogy meg is értem őket, mivel sok munka van egy új weboldal elkészitével.
Persze ez még nem jelenti azt, hogy a kliensekkel kellene szorakozni.
Szerintem ha már minden meglessz, akkor minden a helyére áll.

Szia milán boldog új évet :)! Az  unibettel kapcsolatban kérdezném,történt már valami pozitiv változás? Előre köszi a válaszod.

Idézetet írta: szoki72 Dátum január 04, 2008, 14:52:24
Szia milán boldog új évet :)! Az  unibettel kapcsolatban kérdezném,történt már valami pozitiv változás? Előre köszi a válaszod.

Milyen értelemben kérded a pozitiv válzotást?

Az ügyfeleknek gyorsabban válaszolnak,a kifizetésre inkább dr. dako tudna választ adni,mert neki volt gondja vele,de írtad chaten, hogy most nem megy minden olyan jól náluk mint szokott.

Azokhoz szólna kérdésem akik már felhasználták az unibeten ezt a 20 eurós bónuszt. Ugye minden féle befizetési módra érvényes a bónusz, és  háromszor kell megforgatni? legalábbis én kérdeztem tőlük még régenbben akkor ezeket mondták, de azt is mondták, hogy bármilyen oddsal érvényes, de aztán Milánnak meg nem ezt írták, tehát vagy az illető nem tudta rendesen, vagy megváltoztaka  dolgok. Tehát az érdekelne, ha most moneybookersről akarok befizetni, akkor érvényes lesz-e a bónusz?

Engem is érdekel az unibet, csak szeretném tudni, hogy minden rendben megy ott mielött befizetnék oda. 1.6-os odszot írnak,és hatszor kéne forgatni lehívás elött. A forgatás elég soknak tünik. Játszol már rajta ab_aevo?

Hali!
Én már szinte csak az Unibetnél játszom. a befizetés megy átutalással, moneybookersel és hitelkártyával is, és a kifizetésre sem kellett még 5 munkanap(!)-nál tovább várnom. Ilyen szempontból - legalábbis 50000 Ft-ig - én bátran ajánlom őket(nekem a legnagyobb kifizetésük 43eFt volt.) Általában egy picivel nagyobb az odds mint az átlag, még a favoritokra is, bár az élő fogadásuk bizonyos szempontból gyengébb mint Sb-n vagy bwinen. viszont itt vissza is vásárolhatod.(ami néha nemrossz :-) ).
Szóval én ajánlom őket.

Köszi a választ, ez a visszavásárlás meg néha már jól jött volna, ahol erre nem volt lehetőség. Sokszor jöttem rá menetközben,hogy az esemény nem fog úgy alakulni, ahogy én elterveztem.

Idézetet írta: Inter Dátum február 24, 2007, 19:03:30
:topbet_125:

UNIBET

Európa egyik legnagyobb és legprofibb fogadóirodája! 2004 június 8 óta jegyzik a tőzsdén!

Az UNIBET 27 nyelven, 1 580 000 ügyfél több mint 100 országban!

    Sport  Kaszinó  Póker  Szupertotó  Lóverseny  Games  Quixx

Széles választék sportágakban, ligákban és egyéb eseményekben - mint Oscar Díjkiosztás, MissWorld, politikai választások stb..

A Supertoto az UNIBET-nél a bír a legprofibb háttérrel!

Magyarul, Forint alapon!

A sportfogadás részben 1 HUF alaptéttel akár 12-s kötésben és system fogadásban egyaránt!
NO, erre varjatok gombot!

:coolsmiley:

Kezdőknek és PROFIKNAK!

Próbáld ki!

:great:

http://hu.unibet.com/punter/index.jsp

www.unibetgroupplc.com

Nekem az Unibetnél Euroban van a számlám és 1euro minimum a z alapfogadás!Forintra meg lehet változtatni szerintetek??      Köszi!!

Idézetet írta: spiller Dátum február 17, 2008, 11:56:47
Nekem az Unibetnél Euroban van a számlám és 1euro minimum a z alapfogadás!Forintra meg lehet változtatni szerintetek??      Köszi!!

Ha jól tudom utólag már nehezen lehet megváltoztatni a számlád valutáját.
Esetleg irj egy e-mail-t az ügyfélszolgálatnak, ők válaszolnak.

Sziasztok

Van egy kis gondom az unibet oldallal..!!!
délelőtt simán rákattintok és betölt az oldal,...
délután viszont már nem ,és ez igy megy már kb 1 hete,???
ma ujra telepitettem az xp-t,és ugyan az a gondom...
a nyár óta fogadok itt és ilyet még nem csinált....
két gép van a net is megosztva,
Nektek bejön az oldal?
a live oldalt kitettem az asztalra és az bejön,de csak a live...,?
mi lehet a gond?
köszi előre is...

Hát, mostanában kezd gáz lenni az unibet. Ma próbáltam befizetni, két kártyámról is, a vége ez az üzenet lett:

3 visszautasított kártyabefizetés miatt syámláját zároltuk. Kérjük keresse fel Ügyfélszolgálatunkat.

És a poén az, hogy ezek után belépni se hagy az oldalra. Lehet hogy unibetes fogadásaim ezzel végetértek?

Help me!

Idézetet írta: félhold Dátum december 06, 2008, 20:52:41
Sziasztok

Van egy kis gondom az unibet oldallal..!!!
délelőtt simán rákattintok és betölt az oldal,...
délután viszont már nem ,és ez igy megy már kb 1 hete,???
ma ujra telepitettem az xp-t,és ugyan az a gondom...
a nyár óta fogadok itt és ilyet még nem csinált....
két gép van a net is megosztva,
Nektek bejön az oldal?
a live oldalt kitettem az asztalra és az bejön,de csak a live...,?
mi lehet a gond?
köszi előre is...

Nem tudom mi lehet a probléma, nálam minden tökéletesen működik.
Esetleg a böngésző.. :icon_confused:
Én Firefox-ot használok  ;)

Kösz a válaszokat...

most délelőtt simán betölt az oldal ,
most is megy.....
este nem akar betölteni...