ATP - US Open

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


US Open: Ki lesz a végső győztes?

Novak Djokovic
5 (26.3%)
Andy Murray
0 (0%)
Roger Federer
9 (47.4%)
más
5 (26.3%)

Összes szavazó: 19

Szavazás lezárva: augusztus 28, 2014, 16:08:23

Idézetet írta: Gold Rush Dátum szeptember 08, 2014, 21:06:39
Szerintem az odds rendben van, Nishikori nagyon halovány esélyese a meccsnek, igazi érték egyik oldalon sincs véleményem szerint. Ez persze nem jelenti azt, hogy valamelyikük ne nyerhetne simán. Igazi coin flip meccs, ha Kei "dog" lenne vele mennék, de így a legnagyobb jóindulattal is skip.
Ez olyan sörrel nézős, szórakoztató meccs lesz, kár lenne pénz miatt izgulni rajta.
Így van, ez egy no bet meccs.

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 08, 2014, 21:09:50
Viszont sokat számít az egymás elleni mérleg, ami egyértelmű Kei fölényt mutat. De még annál is fontosabb lehet az hogy Cilic fejben betli. Lehet most töri át a gátat, de pszichésen (eddig) az egyik leggyengébb topjátékosnak tartom. Hajrá Nishikori!

Cilic sokáig agyilag zokni volt, de ez az eddigi legjobb idénye, áttörte a gátat. Nishikori fejben jobb ugyan, de fizikális hátrányban van.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum szeptember 08, 2014, 22:36:43
Így van, és ő az aki szabadkártyával nyert Wimbledont, ráadásul az all time ász-listát is vezeti egyéb specialitásokkal:
The record for the most aces in a tournament is held by Goran Ivanišević who hit 213 aces en route to winning Wimbledon in 2001. Goran Ivanišević holds the record for most aces served in a year with 1477 in the 1996 season. He also holds the record for most career aces with 10,183.

Így aztán nem voit nehéz rendbe tudta tennie Cilic szerváját.
Az életem egyik legnagyobb sportélménye az a Rafter elleni döntő.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum szeptember 08, 2014, 22:55:03
Az életem egyik legnagyobb sportélménye az a Rafter elleni döntő.
Ekkor kezdtem teniszt nézni, nem Agassi nem Sampras, hanem ő volt az első kedvenc játékosom, suli után rohantam tippmixelni, minden meccsen raktam Gorant, csak sajnos kombóban lehetett rakni, talán ha egy bejött a kötések miatt.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum szeptember 08, 2014, 23:09:19
Ekkor kezdtem teniszt nézni, nem Agassi nem Sampras, hanem ő volt az első kedvenc játékosom, suli után rohantam tippmixelni, minden meccsen raktam Gorant, csak sajnos kombóban lehetett rakni, talán ha egy bejött a kötések miatt.
Ha Istenkirály Goran így tudott volna teniszezni, mint Cilic, nyert volna vagy 10 GS-t 8) 8) 8)

Tudod kinek ajánlotta azt a wimbledoni győzelmét?


Idézetet írta: georgeboyd Dátum szeptember 08, 2014, 23:54:11
Ha Istenkirály Goran így tudott volna teniszezni, mint Cilic, nyert volna vagy 10 GS-t 8) 8) 8)

Tudod kinek ajánlotta azt a wimbledoni győzelmét?

Most már tudom. Régi videókból láttam, remek kosaras volt.


Idézetet írta: ZTE88 Dátum szeptember 09, 2014, 00:38:58
Most már tudom. Régi videókból láttam, remek kosaras volt.
OFF/ez nyilván vékony jég, de a legjobb fehér ember volt alltime szerintem