Férfi Kézilabda VB 2011

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


van 1 olyan érzésem, hogy a svédeket felsegítik a dobogóra!

Idézetet írta: miragehun Dátum január 29, 2011, 12:24:11
van 1 olyan érzésem, hogy a svédeket felsegítik a dobogóra!

A spanyolok képesek széteső, lelketlen játékra is, szóval lehet, hogy még olyan sokat segíteni se kell a svédeknek.

Idézetet írta: Milan Dátum január 29, 2011, 10:08:12
Férfi Kézilabda VB 2011 - Döntő:

2011.01.30 17:00   France - Denmark   [ex]1.67[/ex]   [lb]9.00[/lb]   [lb]2.75[/lb]

Harmadik helyért:

2011.01.30 14:30   Sweden - Spain   [ex]2.90[/ex]   [lb]10.00[/lb]   1.60

Mi a véleményetek? Tippek?


1. dánia
2. francia
3. svéd

Holnap a dánok tulajdonképp hazai pályán fognak játszani, rengeteg dán szurkoló előtt, a csapatuk is kifejezetten jó, Mikkel Hansen egy élő ágyú, Landin kiváló kapus, nagyszerű formában, Lindberg egy zseni, Lars Cristiansen egy élő, aktív legenda és sorolhatnám még. A franciákat azt hiszem nem kell bemutatni senkinek, klasszis klasszis hátán, remek kiegészítő emberek, összeszokott csapat, szóval remélem holnap egy izgalmas, kiélezett döntőt fogunk látni  és a dánok megszorongatják a gallokat. Én legalábbis erre vágyok. :)

A mai 2 helyosztóra döntetlen körüli eredményeket várok,és szerintem mind a két esélytelenebb csapat nyerni fog!
1. Dánia
2. Franciaország
3. Svédország
4. Spanyolország

Mi magyarok pedig az olimpiáért mehetünk a franciákhoz,a lengyelekkel és a németekkel.
Szép kis csoport lesz! :bash:

Idézetet írta: barango Dátum január 30, 2011, 09:32:04
Mi magyarok pedig az olimpiáért mehetünk a franciákhoz,a lengyelekkel és a németekkel.
Szép kis csoport lesz! :bash:
Az olimpiáért nem kaphatunk 3 európai csapatot, csak kettőt.

A Franciák szerintem szétszedik a dánokat.  Ez a Dánia nem egy hatalmas csapat. Ez elődöntőben a spanyolok hulladékok voltak, a fejpántos hülyegyerek kedvére hajingálhatott. Franciák kettőt odab*sznak neki az elején, végig kussolni fog.

A bronzmeccs már jó kérdés, mert elvileg a spanyolok jobbak, ez nem is kérdés. De a svédek eddig sem kevés segítséget kaptak már, és a spanyolok a dánok ellen az elődöntőt is eladták, nem tudom milyen okból. Talán hogy ne vereséggel távozzanak...

Amúgy a legjobb, ha nem fogadunk semmire.Még az is benne van, hogy megbundázzák a döntőt. Erre is volt már példa sajnos... Nekem túl jónak tűnik a francia odds. Még jó, hogy nincs eljátszható pénzem  ;D

Na, akkor a döntőről. Szerintem sima francia győzelem lesz, eddig meg se erőltették magukat a vb-n. Majd most a döntőben. A dánok, pedig ennél többet már nem tudnak, mint amennyit az utóbbi meccseken mutattak. A franciák jobbak, annál, minthogy egy Hansennel és Landinnal meg lehessen verni őket. Meg nem létezik, hogy a dánok minden meccsüket megnyerve VB-t nyerjenek. A spanyolok ellen az volt a szerencséjük, hogy Sterbik és Hombrados sem védett igazán jól és még így is meccsben voltak majdnem a végéig.

Leírom az álomcsapatom, csak azért most, mert kíváncsi vagyok mennyi fog egyezni a hivatalossal.

Kapus: Niklas landin
Jobbszélső: Vedran Zrnic
Jobbátlövő: Marko Vujin
Irányító: Nikola Karabatic
Beálló: Bjarte Myrhol
Balátlövő: Mikkel Hansen
Balszélső: Havard Tvedten

Köszi Lufu a megvilágosodásom,ezt az infót,se tudtam. A lényeg,nem lesz séta az olimpiára kijutnunk. :'(
A bronzot a házigazdának osztották. A franciák + nem nyerhetnek mindig. ;D

A franciák szerintem nem verhetőek... Ez van sajnos, kiemelkednek. Jobban örülnék 4-5 azonos erejű csapatnak. Meg amúgy sem kedvelem őket.
A spanyoloknál én is a jó kapusteljesítményből indultam ki. Amikor láttam, hogy nem megy nekik, éreztem, hogy elúszott a dán meccs. Akkor is amikor x-re álltak... Szerintem elvesztik a hitüket és ha kicsit megnyomják a svédeket, akkor a harmadik hely sem lesz meg.

Az "álomcsapat" meg szerintem politika. Szóval amit te írtál Lufu az valószínűleg nem ugyanaz lesz, de nem azért mert Te rosszul látod, hanem mert a játék nem az egyetlen fő szempont... Bár ki tudja...   ::)

#130 január 30, 2011, 14:55:29, Lufu
Idézetet írta: Lufu Dátum január 30, 2011, 10:16:13
Leírom az álomcsapatom, csak azért most, mert kíváncsi vagyok mennyi fog egyezni a hivatalossal.

Kapus: Niklas landin
Jobbszélső: Vedran Zrnic
Jobbátlövő: Marko Vujin
Irányító: Nikola Karabatic
Beálló: Bjarte Myrhol
Balátlövő: Mikkel Hansen
Balszélső: Havard Tvedten
Na itt a hivatalos álomcsapat. Csak 3 egyezik. De nem értem, ha Karabatic a legértékesebb játékos, akkor miért nincs a csapatban? ;D Doder a cipőjét se pucolhatná.  :P De hát kellett benyomni egy svédet is. Igaz inkább Ekbergre számítottam.

Kapus: Thierry Omeyer (francia)
Jobbszélső: Vedran Zrnics (horvát)
Jobbátlövő: Alexander Pettersson (izlandi)
Irányító: Dalibor Doder (svéd)
Beálló: Betrand Gille (francia)
Balátlövő: Mikkel Hansen (dán)
Balszélső: Havard Tvedten (norvég)

Legértékesebb játékos: Nikola Karabatic (francia)

Csakazértis aspánoké a bronz,de legalább,h szoros azt eltaláltam. ???

A legjobb döntő, amit eddig láttam. Sőt TOP 5 meccs közt van nekem. Hatalmas volt. A végén már rendesen izgultam, nehogy nyerjenek a dánok. Karabatic, pedig egy vadállat. Ez nem is ember.

FRANCIAORSZÁG-DÁNIA h.u. 37-35 (15-12, 31-31, 6-4)
Malmö, játékvezetők: Lopez, Sabroso Ramirez (spanyolok).

FRANCIAORSZÁG: Karaboué, Omeyer (kapusok), Abalo 5, Accambray 2, Barachet 3, Bingo, Bosquet, Dinart, Fernandez 5 (1), B. Gille 4, Guigou 7 (2), Honrubia, Joli 1 (1), Junillon, Karabatic 10, Roine, Sorhaindo. Szövetségi kapitány: Claude Onesta.

DÁNIA: Landin, Rasmussen (kapusok), Bösen 2, L. Christiansen 5 (2), M. Christiansen 1, Eggert Jensen 3 (1), Hansen 10, Knudsen 2, Lauge Schmidt, Lindberg 3, Nielsen, Nöddesbo 3, Spellerberg 4, Söndergaard, Svan Hansen, Toft Hansen 2. Szövetségi kapitány: Ulrik Wilbek.

Kiállítások: 8, ill. 10 perc
Hétméteresek: 7/4, ill. 3/3

Idézetet írta: rosco Dátum január 29, 2011, 22:53:52
Holnap a dánok tulajdonképp hazai pályán fognak játszani, rengeteg dán szurkoló előtt, a csapatuk is kifejezetten jó, Mikkel Hansen egy élő ágyú, Landin kiváló kapus, nagyszerű formában, Lindberg egy zseni, Lars Cristiansen egy élő, aktív legenda és sorolhatnám még. A franciákat azt hiszem nem kell bemutatni senkinek, klasszis klasszis hátán, remek kiegészítő emberek, összeszokott csapat, szóval remélem holnap egy izgalmas, kiélezett döntőt fogunk látni  és a dánok megszorongatják a gallokat. Én legalábbis erre vágyok. :)

Ha minden kívánságom, így teljesülne... :)

1gól hiányzott csak a mindkét meccsre megtippelt x-hez.Sajnos nem jött be a dánok meglepetése. :'(
Király minden itt,csak gratulálni tudok mindenkinek. :great: