Kézilabda, tenisz es kosárlabda (MessiÁs)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: MessiÁs Dátum május 03, 2021, 17:40:43
MLB  Baseball

Chicago Cubs   -   Los Angeles Dodgers

tipp: Dodgers nyer
odds: 1,55


Jobb csapat a Dodgers es jobb dobó is kezd naluk.


Elhalasztva eső miatt.

+5,55egyseg

Kezilabda   18.30

Tatabanya   -   Veszprém

tipp: over 56,5 gól
odds: 1,95
unibet


A kerdes a vp mennyire teszi oda magát vedekezesben. Szerintem semennyire. Mivel a Tatabanya jo erokbol all es kepes a gyors goleros kezire(ahogy az agyhalott jatekra is) es a VP sem az a tesze tosza csapaty szerintem siman lesz 57gol. Sot tennem a 60at is ha lehetne.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum május 04, 2021, 17:07:50
Kezilabda   18.30

Tatabanya   -   Veszprém

tipp: over 56,5 gól
odds: 1,95
unibet


A kerdes a vp mennyire teszi oda magát vedekezesben. Szerintem semennyire. Mivel a Tatabanya jo erokbol all es kepes a gyors goleros kezire(ahogy az agyhalott jatekra is) es a VP sem az a tesze tosza csapaty szerintem siman lesz 57gol. Sot tennem a 60at is ha lehetne.


Sima. 56.ban mar 62gol.


Nyertes

+6,50 egyseg

Kezilabda  16.00

Ferencváros   -   Győri Eto

tipp: Győr over 31,5 gól
odds: 1,85


Sok gólt es gyori gyozelmet varok.


Idézetet írta: MessiÁs Dátum május 05, 2021, 15:23:11
Kezilabda  16.00

Ferencváros   -   Győri Eto

tipp: Győr over 31,5 gól
odds: 1,85


Sok gólt es gyori gyozelmet varok.


Nagyon melle. Regen lathattunk ilyen gyenge Gyort. Bajnoksagot is elbuktak. Bravo Danyi..

+5,50 egyseg

Baseball   01.00


HOU Astros   -   NY Yankees

tipp: DJ LeMahieu ut legalabb egy singlet.
odds: 1,65
bet365


Yankees kezd magara talalni, vegre pozitiv a merleguk. DJ a leadoff uto, vagyis ő legalabb 4szer, de az is lehet 5szor all oda a doboval szemben. Kétszeres utobajnok, vagyis 2szezonban is neki volt a legjobb utoatlaga. Nem az erejerol hires, igy ritkabban ut extrabaset mint a nagy utok, epp ezert ha hitje van az altalaban single. Iden meg nem porog ugy mint tavaly, boven .300 alatt van az utoatlaga, szoval ideje javitani a mutatokon. A kozepcsapatta avanzsált Astros kituno ellenfel ehhez.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum május 05, 2021, 21:14:00
Baseball   01.00


HOU Astros   -   NY Yankees

tipp: DJ LeMahieu ut legalabb egy singlet.
odds: 1,65
bet365


Yankees kezd magara talalni, vegre pozitiv a merleguk. DJ a leadoff uto, vagyis ő legalabb 4szer, de az is lehet 5szor all oda a doboval szemben. Kétszeres utobajnok, vagyis 2szezonban is neki volt a legjobb utoatlaga. Nem az erejerol hires, igy ritkabban ut extrabaset mint a nagy utok, epp ezert ha hitje van az altalaban single. Iden meg nem porog ugy mint tavaly, boven .300 alatt van az utoatlaga, szoval ideje javitani a mutatokon. A kozepcsapatta avanzsált Astros kituno ellenfel ehhez.

Nyertes

+6,15 egyseg

EB


Wales   -   Dánia

tipp: BTTS
odds: 2,37
bet365


Éjjel megálmodtam hogy 2-1re nyernek a dánok és az olaszok is. A 2 pontos eredményt is megjátszottam just for fun, de amúgy is ki-ki meccsre számítok nyílt sisakos meccsel. Mondjuk ez lehet csak azután lesz így ha esik egy gól.

EB


Olaszország  -  Ausztria

tipp: over 8,5 szöglet
odds: 1,83
bet365

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 26, 2021, 17:10:16
EB


Wales   -   Dánia

tipp: BTTS
odds: 2,37
bet365


Éjjel megálmodtam hogy 2-1re nyernek a dánok és az olaszok is. A 2 pontos eredményt is megjátszottam just for fun, de amúgy is ki-ki meccsre számítok nyílt sisakos meccsel. Mondjuk ez lehet csak azután lesz így ha esik egy gól.


Vesztes

+5,15 egység

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 26, 2021, 20:58:45
EB


Olaszország  -  Ausztria

tipp: over 8,5 szöglet
odds: 1,83
bet365


vesztes

+4,15 egység

EB


Hollandia   -   Csehország

tipp: Hollandia nyer
odds: 1,60
bet365


Jobb csapat a holland, szerintem simán nyernek.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 27, 2021, 11:40:21
EB


Hollandia   -   Csehország

tipp: Hollandia nyer
odds: 1,60
bet365




Jobb csapat a holland, szerintem simán nyernek.


Vesztes 

+3,15 egység

Női U19 kézilabda EB (B tehát másodosztály)



Hollandia   -   Koszovó

tipp: Hollandia -17,5
odds: 1,85


Hollandia u19es csapata valamiért csak a második vonalban játszik az EB-n. Nem kell őket bemutatni, ontják magukból a tehetségeket, kötve hiszem hogy ez a korosztály ilyen gyenge lenne hogy itt lenne a helyük. A 2019es magyar EB-n pl ellenünk játszották a döntőt. Jól lehet ugyan, ez nem az a korosztály, de illene ennyit közé tenni Koszovó ellen.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 10, 2021, 15:43:16
Női U19 kézilabda EB (B tehát másodosztály)



Hollandia   -   Koszovó

tipp: Hollandia -17,5
odds: 1,85


Hollandia u19es csapata valamiért csak a második vonalban játszik az EB-n. Nem kell őket bemutatni, ontják magukból a tehetségeket, kötve hiszem hogy ez a korosztály ilyen gyenge lenne hogy itt lenne a helyük. A 2019es magyar EB-n pl ellenünk játszották a döntőt. Jól lehet ugyan, ez nem az a korosztály, de illene ennyit közé tenni Koszovó ellen.

A 2019-es pre-covid előtti egyik utsó utánpótlás torna volt a női u17-es EB, ahol a holland és spanyol csapat volt a két utolsó, így lecsúsztak ide a kutyaütők közé
https://en.wikipedia.org/wiki/2019_European_Women%27s_U-17_Handball_Championship

Egyébként észnél kell lenni, nézni a meccseket, mert pl. tegnap Románia szarráverte a norvégokat, ami úgy elég furán hangzik, de megtörtént. EHFTV amúgy adja a meccseket, én is bele akarok nézni, de majd csak élőben fogadok, nekem ez a közte 17 soknak tűnik így elsőre. Mondjuk reggel tán 14,5 volt, de azt sem mertem, ezt meg már végképp nem. hétfőn is lesznek csemegék, olasz-bolgár mondjuk igazi csemege  :D