Női Kézilabda EB - 2018

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum december 10, 2018, 09:51:09
Alapvetően nem sűrűn szoktam ilyen 1,20-1,30 körüli oddsra fogadni, de így a román győzelem 1,27-ért eléggé a kihagyhatatlan kategória. Ok, a hollandok ellen elég offon voltak, de ez a spanyol csapat picit más kategória, mi és a németek is lazán agyonvertük őket. Spanyolok már elszálltak, Penát sem kell erőltetni, bár ha a románokra fogadok, talán jobb, ha inkább pályán van  ;D Nem nagyon tudom elképzelni, hogy a spanyolok megnehezítik majd Románia dolgát. Neagunak és Pinteának sem lesz még egyszer ennyire rossz napja. Unibeten 1,27, bet365-ön 1,25, és igazából nem néztem, mi volt a kezdeti odds, de ez ilyen 1,10-re le kell menjen a kezdésig

Detto, ugyanezt gondolom a meccsről, kicsit sajnálom, hogy a spanyolok ilyen kukák voltak a németek ellen is, mert ha egy kicsit több élet lett volna ott bennük, és egy szorosabb meccset játszanak, talán nem 1.27-tel jön ki a szorzó...  ;D De még így is value szerintem...  :beerchug:

Sztem is nagyon sima lesz a spanyol-roman, de a roman-magyarra is azt mondom h easymoney

Hafrat szopja most mki h ilyen istenno meg olyan, de vagy 6-8 labdat eladott, sztem kurva szar volt, aki tegnap jo volt az biro meg lukacs

Nézegetem itt a tabellát, és most esik le, hogy a románok a tegnapi zakóval csak Norvégiát akarták kigolyózni. Kikaptak, így helyzetbe hozták Hollandiát. Gondolom úgy voltak vele, hogy a spanyol-magyar duó nem lehet akadály, szóval ők ott lesznek a 4 között a holland zakóval együtt, és gondolom belekalibrálták, hogy nem akkora baj az nekik sem, ha Norvégia nincs a 4 között. Mert így vélhetően nem lesz... Ok, egyszer legyőzték őket, de gondlom nem akarták megkockáztatni, hogy menni fog-e mégegyszer  ;D

Amúgy meg nagyon haragszom magamra, mert bár volt egy-két meglepi, azért volt itt sok ziccer is, mint a magyar-norvég, aztán ahhoz képest, mennyire lazán jött a várt eredmény, szinte filléreket nyertem vele. Azt is éreztem, hogy a svédek meg fogják szorongatni a franciákat, azt is éreztem, hogy roncsderbi lesz, kevés gól, aztán abból sem profitáltam szinte semmit.

Ennek a román győzelemnek odavertem Spanyolország ellen, hát kíváncsi leszek, olyan sima lesz-e, mint várjuk  ;D


Spanyol siker odds-a közben unibeten 1,27-ről 1,30-ra ugrott. Na itt keress logikát  ;D

Mondjuk én keresem, és igazából ha minket megvernek, akkor nekik a spanyolok ellen az egy pont is elég lehet. És igazából a kapcsolatok megvannak, a spanyol keretből páran játszanak Romániában, Carmen Martin éveket játszott Bukarestben, szóval lehet csak én parázom túl, de nincs arra ésszerű magyarázat, hogy miért ugrik fel a román-odds, még ha 3 századról van is szó...

De lehet, tényleg csak paranoia, de azért a románokból is sokmindent kinézek  ;D

(Egyébként off, de ha már bunda, nem tudom láttátok-e az MTK-Haladás meccsről a 3. gólt hétvégén. Hááát  ::) )

#124 december 10, 2018, 11:48:20, butyi
Idézetet írta: oakland23 Dátum december 10, 2018, 11:44:09
Mondjuk én keresem, és igazából ha minket megvernek, akkor nekik a spanyolok ellen az egy pont is elég lehet.
ha a spanyolokat verik(ha jól látom, az a meccs lesz előbb), akkor ellenünk nem elég nekik az egy pont?

Persze, fordítva is jó, de azért szerintem a spanyolokkal jobb kapcsolatban vannak a románok, mint mondjuk velünk.  ;D Azért gondolom a szurkolóknak is fontosabb, hogy minket jól megkenjenek, a spanyolokkal meg jó haverságban vannak, akárhogy nézem, ha minket vernek a románok, akkor nekik a spanyolok ellen az egy pont annyit ér, mint a kettő.
Számolgatni meg nem nagyon tudnak, hogy kivel játszanának szívesen az elődöntőben...

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 10, 2018, 11:50:48
Persze, fordítva is jó, de azért szerintem a spanyolokkal jobb kapcsolatban vannak a románok, mint mondjuk velünk.  ;D Azért gondolom a szurkolóknak is fontosabb, hogy minket jól megkenjenek, a spanyolokkal meg jó haverságban vannak, akárhogy nézem, ha minket vernek a románok, akkor nekik a spanyolok ellen az egy pont annyit ér, mint a kettő.
Számolgatni meg nem nagyon tudnak, hogy kivel játszanának szívesen az elődöntőben...

Orosz-Dán meccsről mi a véleményetek? Dánokra egy pluszos hendi?

Idézetet írta: Pippen33 Dátum december 10, 2018, 12:21:26
Orosz-Dán meccsről mi a véleményetek? Dánokra egy pluszos hendi?

Nekem is az tetszik... Dánok pihentebbek, utolsó szalmaszál... De elég extrák az oroszok, tuti doppingolnak is...  ;D

Amúgy nehéz meccs, talán over is játszható. Én kiegészítő fogadásként olyat játszottam, hogy Dánia góljai 21.5 over, ez egy kis 1.20-as odds, de melléveszem a Román Win-t 1.30-ért és máris jobban néz ki.  :ok:

Kicsit kezdek megőrülni  ;D, de ha a románok netán elcsalják a spanyolok ellenit, azaz kikapnak, utána minket vernek, akkor lesz 6 pontjuk, de nagyon azzal sem eshetnek ki a top2-ből szerintem, hisz egymás ellenit nézve lehet mondjuk 6 pontja a németeknek meg a norvégoknak, de mindkettőt verte Románia, így a H2H-ból azonos pontszámnál úgyis a románok jönnek ki jobban. Bár már lehet tényleg megőrültem  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 10, 2018, 13:33:56
Kicsit kezdek megőrülni  ;D, de ha a románok netán elcsalják a spanyolok ellenit, azaz kikapnak, utána minket vernek, akkor lesz 6 pontjuk, de nagyon azzal sem eshetnek ki a top2-ből szerintem, hisz egymás ellenit nézve lehet mondjuk 6 pontja a németeknek meg a norvégoknak, de mindkettőt verte Románia, így a H2H-ból azonos pontszámnál úgyis a románok jönnek ki jobban. Bár már lehet tényleg megőrültem  ;D

Hú ez már kezd magas lenni nekem...  :D  ;D De amúgy ha pl hármas holtverseny van esetleg, három 6 pontos csapat esetén, akkor nem jól tudom, hogy ott nem egymás elleni, hanem úgy a gólarány számítana!?  ???  Az tiszta sor, hogy két csapat összevetésében az egymás elleni dönt, de több csapatos holtverseny esetén nem gólarány!?

Nem lesz itt meglepetés.
Hollandia veri a norgékat, mi meg a szőröstalpúakat és megyünk az elődöntőbe!  :cya:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum december 10, 2018, 13:50:06
Hú ez már kezd magas lenni nekem...  :D  ;D De amúgy ha pl hármas holtverseny van esetleg, három 6 pontos csapat esetén, akkor nem jól tudom, hogy ott nem egymás elleni, hanem úgy a gólarány számítana!?  ???  Az tiszta sor, hogy két csapat összevetésében az egymás elleni dönt, de több csapatos holtverseny esetén nem gólarány!?

Gólarány, de csak a három csapat egymás elleni meccseinek gólaránya, én úgy tudom, szóval egy norvég-román-német hármas holtverseny esetén ha gólarányt nézzük, akkor is a románok jönnek ki jól, és itt már a gólarány köztük nem változhat, mert már ez a három együttes egymással nem játszik.
De még tovább lehet bonyolítani, mert azzal nem számoltam, és szerintem a románok sem, mi van, ha a németek az uccsó meccsen meglepik Hollandiát.

Akár 4 darab 6 pontos csapat is lehet matek alapján, és igazából csoda sem kéne hozzá. A románoknak akkor lenne +8-as gólkülönbsége annál meg kettő nem tudna jobbat produkálni. Akárhogy számolok, a románoknak belefér a spanyolok elleni szopás, ha minket megvernek. Jó kérdés, arra a mieink elleni meccsre fel merik-e tenni az elődöntőjüket.  ;D

Holland - Norvég!? Sok gólon kívül? Valahogy most érzem a norvégokban a lendületet. Pláne ha Groot esetleg nem lesz...

Ugyanakkora az odds a roman winre mint h dobnak 25 golt. Inkabb azt huzom es akkor meg el is ciganykodhatjak, de sztem erosebb tipp h a 0 vedelmu spanyoloknak 25 beramolnak

Idézetet írta: zsivany20 Dátum december 10, 2018, 14:19:35
Holland - Norvég!? Sok gólon kívül? Valahogy most érzem a norvégokban a lendületet. Pláne ha Groot esetleg nem lesz...
Nekem ott reálisak a szorzók, nálam az norvég siker, akár lesz Groot, akár nem. Románok nagyon szarok voltak tegnap, pedig Bonaventuráék még tolták is őket, de lehet direkt szopatták magukat, és ezek után mondom azt, aki egyszer bundázik, az bundázik kétszer is  :D
Hollandok ha úgy van, el is engedhetik a norvégok elleni meccset, és rákoncentrálnak a másnapi németek ellenire.