PDC Darts Világbajnokság 2024

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: peshark Dátum január 01, 2024, 15:10:24Latod, az overhez kell Dobey leakadasa mint nalam..  ;D 

4:3-nál erősen benne van most lélektanilag a pakliban, hogy Cross hihetetlen módon megnyeri ezt a meccset... :redchug:

4-0-ról kikapni.. az év looser-e dijat kilehet osztani január 1-én! Dobey :bash:  :bash:  :bash:

Idézetet írta: robmiller Dátum január 01, 2024, 15:20:074:3-nál erősen benne van most lélektanilag a pakliban, hogy Cross hihetetlen módon megnyeri ezt a meccset... :redchug:

Igen, a lelektan foleg a kiszallokban nagyon kijon..

Brutális...a fukushimai erőmű nem olvadt le ennyire, mint Dobey 4:0-lás vezetés után  :o  ;D


Idézetet írta: peshark Dátum január 01, 2024, 15:47:11Az nagyon kemény azért  :laugh:

Ahogy horzol írta, az Év-losere díj január 1-jén már mehet is Dobeynak. Bármekkorát is ment Cross, ezt a negyeddöntőt Dobey vesztette el.

Na meg Gerweneknel is lehet barmi, nem igazan talalja a jatekat a holland..


Darts-VB 2024 tipp: Január 2-ai tippek és élő közvetítés

Kedden este rendezik a darts-világbajnokság elődöntőit. A 6 nyert szettig tartó párharcok kapcsán a bukik előzetesen Littlert és Humphriest várják a fináléba. Olvasd tovább


Idézetet írta: csabax Dátum december 30, 2023, 17:07:46Melyik?

1.:
- Vajon esélyes a végső győzelemre Luke Littler?
- Teljesen kizárt.

2.:
- Vagy még fiatal az ilyesmihez?
- Teljesen kizárt.

Egyértelműen a másodikra reagáltam, bocs a késői válaszért... ::)  ;D

PDC Darts-VB 2024 tipp: Döntő tippjei és élő közvetítés

A PDC darts-vb szerda esti döntőjében kiderül, hogy a 16 éves Littler, avagy a végig nagy esélyesnek számító Humphries lesz-e a darts újdonsült világbajnoka. Olvasd tovább


Valamiért úgy érzem, nagyon elborult és komoly színvonalú döntő lehet, a 180-as piacon egész jó oddsok vannak, én bepróbáltam a 41+t 6-os oddson azért, de egy kevésbé elvetemült határ 2-es odds környékén bőven jöhet.

Idézetet írta: peshark Dátum január 03, 2024, 18:40:13Valamiért úgy érzem, nagyon elborult és komoly színvonalú döntő lehet, a 180-as piacon egész jó oddsok vannak, én bepróbáltam a 41+t 6-os oddson azért, de egy kevésbé elvetemült határ 2-es odds környékén bőven jöhet.

Döntőben nem szokott olyan sok 180-as lenni! Én a 30,5 alatt próbáltam meg 3,5-es odds-ért! Végülis bármi jöhet, semmin nem lepődök meg már! Ha hoszú meccs lesz 7-5 vagy 7-6 akkor jöhet 40+ is! Meglátjuk!  :o

Mint minden darts-meccs esetében, nagyon nehéz belőni tényleg, hogy mit várhatunk. Több, mint 10 éve követem kiemelt figyelemmel a sportágat, de úgy érzem, hogy minél inkább beleássa magát az ember, annál nehezebben tud jól tippelni. Sokszor az első megérzésünk a helyes, legalábbis esetemben többnyire így van.
Egy VB-döntő pedig kifejezetten nehéz terep. Én sem tudom mit várjak, ezért is maradtam a főoldali elemzésben egy speciálisabb tippnél, miszerint minden szettben lesz legalább 2 db 180. 2.50-es oddsért még ebben éreztem leginkább az értéket.
Egyébiránt úgy érzem, hogy Littler megcsinálja azt a csodát, amit Cross vitt véghez 2018-ban. Élete első profi VB-jén rögtön nyerni fog. Csak ő azzal is überelheti, hogy mindezt 16 évesen viheti végbe.

Idézetet írta: robmiller Dátum január 03, 2024, 19:50:06Mint minden darts-meccs esetében, nagyon nehéz belőni tényleg, hogy mit várhatunk. Több, mint 10 éve követem kiemelt figyelemmel a sportágat, de úgy érzem, hogy minél inkább beleássa magát az ember, annál nehezebben tud jól tippelni.

Csatlakozom... ;D