ITF/Challenger Tornák 2015

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A Caltanissetta challengeren Fratangelo és Ymer játssza a döntőt, az elődöntőben Cecchinatót és Ramost verve. Nem kis teljesítmény, én jobban is csípem az ilyen tehetségeket mint a Coric-féle túlhájpoltakat.

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 13, 2015, 20:37:51
A Caltanissetta challengeren Fratangelo és Ymer játssza a döntőt, az elődöntőben Cecchinatót és Ramost verve. Nem kis teljesítmény, én jobban is csípem az ilyen tehetségeket mint a Coric-féle túlhájpoltakat.
most a bevándorlás kapcsán jut eszembe, tipikus svéd Ymer :-*)

Idézetet írta: afrikailajos Dátum június 13, 2015, 20:48:49
most a bevándorlás kapcsán jut eszembe, tipikus svéd Ymer :-*)


Persze hogy az, nem látszik rajta?  :D

Biztos vannak itt köztünk akik követik az ITF tornákat is, azoknak gondolom nem ismeretlen Yan Bai (nem egyszer volt már stream is hozzá, talán a hongkongi tornát is adta a bet365). Nagyon jó páros játékos, akárkivel áll össze, végső győzelemre esélyes, ezen a szinten persze. Viszont egyesben átlagos. És vigyázni kell vele, mert nagy szemét a srác. Reggel Ze Zhang, tehát egy touron is szereplő játékos ellen brékelőnyben volt amikor benéztem, egyből tettem is a Zhangot, 1,66, aranybánya. Ahogy kell, vissza is jött, tie-ban meg is nyerte a szettet. Erre Bai feladta  :D De úgy hogy előtte semmire hozta a szerváját, hogyne. De nem ez az első eset, az utóbbi tornákon szinte végig feladta a vesztésre álló meccseket, majd párosban ment még pár kört.

Ezt csak azért írom le hogy tanuljak-tanuljunk belőle, és legközelebb elkerülve a voidot használjam a cash out opciót  :bash: ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 16, 2015, 07:12:48
Biztos vannak itt köztünk akik követik az ITF tornákat is, azoknak gondolom nem ismeretlen Yan Bai (nem egyszer volt már stream is hozzá, talán a hongkongi tornát is adta a bet365). Nagyon jó páros játékos, akárkivel áll össze, végső győzelemre esélyes, ezen a szinten persze. Viszont egyesben átlagos. És vigyázni kell vele, mert nagy szemét a srác. Reggel Ze Zhang, tehát egy touron is szereplő játékos ellen brékelőnyben volt amikor benéztem, egyből tettem is a Zhangot, 1,66, aranybánya. Ahogy kell, vissza is jött, tie-ban meg is nyerte a szettet. Erre Bai feladta  :D De úgy hogy előtte semmire hozta a szerváját, hogyne. De nem ez az első eset, az utóbbi tornákon szinte végig feladta a vesztésre álló meccseket, majd párosban ment még pár kört.

Ezt csak azért írom le hogy tanuljak-tanuljunk belőle, és legközelebb elkerülve a voidot használjam a cash out opciót  :bash: ;D

Update: a srác persze még pályára lépett az elődöntőben és a döntőben is mint a páros tagja  ;D Amúgy szett- és brékelőny, majd supertie 7-2 ről kaptak ki  :D :D

Én Paire-rel voltam így Volandri ellen. Semmi baja nem volt, csak szokás szerint elgurult a gyógyszer, és nem volt kedve játszani. Amikor ment a játékvezető felé, rögtön tudtam, mire készül, és szerencsére még sikerült a cash out a roló előtt.

Idézetet írta: Irtis Dátum július 18, 2015, 16:59:33
Én Paire-rel voltam így Volandri ellen. Semmi baja nem volt, csak szokás szerint elgurult a gyógyszer, és nem volt kedve játszani. Amikor ment a játékvezető felé, rögtön tudtam, mire készül, és szerencsére még sikerült a cash out a roló előtt.

Ja az volt talán egy hete nem? Hát nem is mindegy hol tesszük meg ilyenkor. Pl unibeten sima nyertes a fogadás, bet365ön meg void.

Nagy megnyerte a szlovákiai tornát.

Lesz ma 13:00-kor egy keménypályás Challenger meccs Segoviában Mektic és Habos között. Mekticre egész jó odds van, 1,6 körül, Ouahab pedig nem játszott ezen a borításon több, mint 1,5 éve, meg egyébként sem tud keménypályán játszani. Mektic azért szokott ezen a borításon is. Mehet a pénz a horvátra nyugodtan?

Idézetet írta: Greipel Dátum augusztus 04, 2015, 11:49:02
Lesz ma 13:00-kor egy keménypályás Challenger meccs Segoviában Mektic és Habos között. Mekticre egész jó odds van, 1,6 körül, Ouahab pedig nem játszott ezen a borításon több, mint 1,5 éve, meg egyébként sem tud keménypályán játszani. Mektic azért szokott ezen a borításon is. Mehet a pénz a horvátra nyugodtan?

Sajnos törölték, kár érte.

#25 augusztus 09, 2015, 20:35:16, butyi
Cortina Challenger 2015.08.03-09.
! No longer available


Vancouver challenger selejtezőn úgy döntöttek a kanadai srácok, hogy szórakoztatják a népet, Peliwo 5-1 ről bukta 5-7 -re az első szettet Bester ellen.  ;D

Az ITF csodái, legújabb rész

Evgeny Elistratov 1,11-ért, undorító, pofátlan módon képes volt sima 2 szettben brék nélkül kikapni attól az Ilya Lebedevtől, aki 8 meccses nyeretlenségi szériából érkezett a meccsre, ráadásul 400 hellyel mögötte van a vr-án. És ezek után ne roppanjak össze... Ráadásul nagyjából ismerem a szemetet, eddig meg lehetett benne bízni.

#29 szeptember 08, 2015, 17:39:01, alexthebest
Idézetet írta: Greipel Dátum szeptember 08, 2015, 14:37:31
Az ITF csodái, legújabb rész

Evgeny Elistratov 1,11-ért, undorító, pofátlan módon képes volt sima 2 szettben brék nélkül kikapni attól az Ilya Lebedevtől, aki 8 meccses nyeretlenségi szériából érkezett a meccsre, ráadásul 400 hellyel mögötte van a vr-án. És ezek után ne roppanjak össze... Ráadásul nagyjából ismerem a szemetet, eddig meg lehetett benne bízni.

Jó neked, nekem még egyszer sem nyert  :D Amúgy csak egy jó tanács, de erre a hétre nagy téttel ne nagyon menj az ITF és Challenger meccsekre. Mondom ezt úgy hogy én szeretek rájuk tenni, főleg ITFen nyereséges is vagyok hosszútávon. Aki ITF-en van az vagy nagyon béna hogy nincs a rengeteg ch egyikén sem, vagy pedig bundázni akar. Challengereken meg olaszok vannak Marokkóban, a marokkói Ouahab máshol, stb stb, nagy bunda hét van, ahogy látom ma is voltak meglepik, sőt szinte csak azok  ;D Na jó, ha van valakinek egyértlmű motivációja, csípi a borítást akkor okés, nálam ment De Bakker  :ok:

Látom Lajovic is kikapott, de az nem bunda, az egy fogyatékos :D Én Almagrót is veretem  ;D