NBA 2010/11, február 28 - március 6

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


NBA 2010/11 - Február 28 - március 6:



Ide írhatjátok az aktuális heti meccsekkel kapcsolatos hozzászólásokat! :ok:


A Houston tipp szerintem elbír egy ML-t is ekkora szorzón kis téttel. Dragic, Scola és Ming kihagyják a meccset ,de szerintem még így is jobbak a rakéták. :shockwhore_125:
Nektek mi a véleményetek?

Dragic nem sokat zavar Houstonban, gyenge formát produkál idén. Ming nem csak a meccset hagyja ki, hanem az egész idényt, szóval az ő hiánya absz nem mérvadó. Egy meccsen sem játszott idén. Viszont Scola annál nagyobb érvágás. Ő biztosította az egyensúlyt a palánk alatt. Véleményem szerint fontos gépezet a Rockets gépezetében.
Az, hogy nyernek-e a vendégek, a Portlanden fog múlni. Wallace játéka még nem az igazi, eddigi meccsein nem találta annyira önmagát. Viszont még ott van a Miller - Matthews - Roy - Camby - Aldridge ötös, kiegészülve Batummal és Fernandezzel. És akkor ha még Wallace is tud valamit mutatni...

Amúgy most néztem meg, Scola játszani fog.

Kösz az infót. Ez a trade időszak bezavart kicsit hirtelen nem tudom ki merre hogyan.
Mingről meg azt hittem visszatért az all star gálán, nem tudom honnan veszek ilyen hülyeségeket. :redchug:

Sajnos időről időre rákell jönnöm ,hogy csak pár csapatot ismerni az NBA-ben kevés. Batumról se hallottam eddig.
Jobban oda kell mostmár figyelnem... :bash: