OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Nem tud valaki a neten olyan oldalt, ahol egymás ellen lehet snookerezni vagy billiárdozni???




www.jojatek.hu -n régebben nagyon sokat snookereztem és van ott ulti, snapszer (nem mint ha nagyon tudnék :D)

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum január 17, 2011, 12:32:14
http://www.flyordie.hu/   :beerchug:

Én is itt szoktam tolni... szerintem ennél jobb nem nagyon van, csak annyi a játék hibája, hogy nincs visszaállítás, de egyébként :ok: Ha valakinek van kedve játszani akkor majd szóljon és fellépek és játszunk egymás ellen  :)


Mi történt 2011. 01. 10-én?  :)

A statisztikákat nézegettem és véletlenül láttam meg, hogy január 10 -én 41646 oldalletöltés volt az oldalon, szerintem ez volt eddig a legtöbb, de ebben vmlinuz majd megerősit vagy megcáfol. Ha így volt, akkor Gratulálok a sportfogadas.org  fórum tagjainak, ez már nem semmi!  :beerchug:

Idézetet írta: Lacapi Dátum január 21, 2011, 09:38:06
Mi történt 2011. 01. 10-én?  :)

A statisztikákat nézegettem és véletlenül láttam meg, hogy január 10 -én 41646 oldalletöltés volt az oldalon, szerintem ez volt eddig a legtöbb, de ebben vmlinuz majd megerősit vagy megcáfol. Ha így volt, akkor Gratulálok a sportfogadas.org  fórum tagjainak, ez már nem semmi!  :beerchug:

Ez így igaz...ez a rekord tudtom szerint is! Köszönjük mindenkinek! Hajrá 50.000!  ;D

Hali!
Várda kollegáról mit lehet tudni? Elég rég nem olvasok tőle, mi van vele? Egyszer valaki irta, hogy internetmadzag problémái vannak, még mindig fennáll a probléma?

Idézetet írta: Lacapi Dátum január 21, 2011, 15:59:18
Hali!
Várda kollegáról mit lehet tudni? Elég rég nem olvasok tőle, mi van vele? Egyszer valaki irta, hogy internetmadzag problémái vannak, még mindig fennáll a probléma?

Én írtam he, és szerintem még mindig nem oldódott meg a gondja, mert legutóbb mikor beszéltem vele asszondta, ha lesz net, akkor ő is itt lesz. Szerintem legkésőbb az olasz bajnokság augusztusi kezdetére biztosan itt lesz...  ;D

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Az én kedves anyósomnak a jövő héten lesz a hatvanadik születésnapja. És mivel irgalmatlan nagy Messi fan a kedves mama, ezért minden vágya egy granablu Messi mez (az sem baj ha véletlenül nem eredeti, hanem pl. Kínában utángyártott). Nos olyan online boltok felől érdeklődöm én, ahol szerintetek lehet ilyet kapni, és neadjisten a jövő héten még ki is tudnák szállítani!
Kérem, ha valakinek már van tapasztalata ilyen online sportboltokkal, ossza már meg velem! Előre is köszi!

http://www.lionsport.hu/catalog/index.php?ref=2

vagy volt még sportmania.hu is, az most nem elérhető, d e amult héten még küldtek hirlevelet, ugyhogy valszeg csak ideiglenesen nem lehet őket elérni.

Köszi Lacapi!

Mikor megláttam, dobtam egy hátast, hogy egy egyszerű Messi mez 22k forintost kóstál. Mi ez vazze, csak nem Messi saját hajszálaiból szőtték azt a mezt??? Asszem megpróbálok valami made in china-t venni, de a helyi piacon nem lehetett kapni. Jó lesz az is az anyósnak...

misk@, én ajánlanám neked a vaterát. Ott van egy arc, aki minden csapat mezével rendelkezik, és Fürge Nyuszi, Lionsport feléért hozza. Egy hét alatt szerintem küldi is. Sőt, kérésre mást is rányomat a hátára, és pár száz forintba kerül. Haverom USA Dempsey mezt rendelt tőle, egy hét alatt megvolt, eredeti, jó minőség.

http://sport.vatera.hu/csapatsportok/labdarugas/ruhazat_cipo/barcelona_2010_11_xavi_messi_nike_new_1437487228.html

Köszi Szigo, ennek már jóval kedvezőbb volt az ára, az asszony már meg is rendelte, ennyit már nekem is megér a kedves mama boldogsága  :cya: