OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Nekem volt a beállitásoknál egy ilyen opció, Galaxy S2-n.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 17, 2013, 17:38:42
Jaaa, NEM, csak fogadtam valakivel, hogy van ilyen program...  ;D  ;D
Mindig ez a fogadás!  ;D

Azért ez elég komoly :D persze ha igaz!

Tancredi Palmeri, a CNN olaszországi tudósítója: "Egy neves angol bukmékertől tudom, hogy valaki 250 ezer fonttal fogadott a Palermo szombati győzelmére".





A szaros szrt legújabb akciója:  kezdjük a toto-val feljebbvitték az árát
eddig sem hiszem hogy nagyon megérte volna bármilyen értelmes variációval játszani ,-de most már
a minimális játékkedvet is elvették.
A MÁSIK..:ZÖLD UJSÁG de ha ott így van gondolom a NEMzeti sportban is
adva az összesített tabella+ mellette az otthoni illetve az idegenbeli helyezés---ez eddig világos
és értelmezhető----na de most jön a bukta a TÁBLÁZAT?!
NÉZZZDD már meg haver pl. a reading mit játszott otthon a hasonló kaliberü csapatokkal ----és vegyél ki hozzá 1 nap szabadságot..
ez ugyanis valami hihetetlen tálentum isteni megvilágosodása folytán ABC SORRENDBEN VAN
eddig nem így volt ..-de most már igen

"Vagyont érő bálnahányadékot talált egy munkanélküli

    London, 2013. január 31., csütörtök (MTI) - Vagyont érő hányadékot talált egy munkanélküli férfi Nagy-Britanniában: egy ámbráscet csaknem három kilós okádékát. A lelet 100 ezer font - 35 millió forint - értékű.

    A férfi, Ken Wilman kutyasétáltatás közben botlott Morecambe partszakaszán a büdös, sárga tömbbe. Először nem tudta, hogy mi az és hogy miért érdekli annyira Madge-t, a boxerét.
    "Borzasztóan büdös volt. Otthagytam, és hazamentünk, de utánanéztem a világhálón a +dolognak+. Miután felfedeztem, hogy mennyire értékes, visszamentem érte és hazacipeltem" - idézte Wilmant a brit Metro újság.
    Az ámbra az illatszeripar számára igen értékes alapanyag. Egy francia kereskedő kapásból felajánlott 43 ezer fontot a hányadékért. Wilman még nem döntötte el, hogy neki adja-e el.
    Az ámbráscetek általában akkor hánynak, ha valamilyen kemény tárgytól akarják megszabadítani emésztőrendszerüket. Okádékuk könnyebb a víznél, így annak tetején lebeg sokszor évekig és megkeményedik, mígnem partra sodródhat. Mivel igen ritka kincs a cethányadék, az illatszeripar kénytelen nagyrészt szintetikusan előállítani az ámbrát.
    2006 januárjában Ausztráliában ért egy családot nagy szerencse: 15 kilós, 170 millió forintot érő okádékába botlottak."

forrás: MTI


Most voltam rókázni, nem érdekel valakit 2 liter babos "ámbra"?



Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 31, 2013, 15:16:38

Most voltam rókázni, nem érdekel valakit 2 liter babos "ámbra"?

:D  ;D


Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 31, 2013, 15:16:38
"Vagyont érő bálnahányadékot talált egy munkanélküli

    London, 2013. január 31., csütörtök (MTI) - Vagyont érő hányadékot talált egy munkanélküli férfi Nagy-Britanniában: egy ámbráscet csaknem három kilós okádékát. A lelet 100 ezer font - 35 millió forint - értékű.

    A férfi, Ken Wilman kutyasétáltatás közben botlott Morecambe partszakaszán a büdös, sárga tömbbe. Először nem tudta, hogy mi az és hogy miért érdekli annyira Madge-t, a boxerét.
    "Borzasztóan büdös volt. Otthagytam, és hazamentünk, de utánanéztem a világhálón a +dolognak+. Miután felfedeztem, hogy mennyire értékes, visszamentem érte és hazacipeltem" - idézte Wilmant a brit Metro újság.
    Az ámbra az illatszeripar számára igen értékes alapanyag. Egy francia kereskedő kapásból felajánlott 43 ezer fontot a hányadékért. Wilman még nem döntötte el, hogy neki adja-e el.
    Az ámbráscetek általában akkor hánynak, ha valamilyen kemény tárgytól akarják megszabadítani emésztőrendszerüket. Okádékuk könnyebb a víznél, így annak tetején lebeg sokszor évekig és megkeményedik, mígnem partra sodródhat. Mivel igen ritka kincs a cethányadék, az illatszeripar kénytelen nagyrészt szintetikusan előállítani az ámbrát.
    2006 januárjában Ausztráliában ért egy családot nagy szerencse: 15 kilós, 170 millió forintot érő okádékába botlottak."

forrás: MTI


Most voltam rókázni, nem érdekel valakit 2 liter babos "ámbra"?

Ez lehetne szilveszteri jókívánság is!
"Hányjon le a bálna!"

Biztos sokan értékelnék... 

Hogyan tudok megköszönni egy választ itt a fórumon? nem találok ilyen opciót a hozzászólásnál... Állítólag már megköszöntem egyet, de nem tudom mikor és hogy :D

Idézetet írta: driverbiro Dátum február 02, 2013, 09:37:09
Hogyan tudok megköszönni egy választ itt a fórumon? nem találok ilyen opciót a hozzászólásnál... Állítólag már megköszöntem egyet, de nem tudom mikor és hogy :D

Csatoltam a képet  ;)