OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: forzainter Dátum július 27, 2014, 19:34:39
Ma a Dunán a riporter a KTE-Fradi meccsen kb. ezerszer elmondta, hogy "Böde Dani" így, meg "Böde Dani" úgy ... Épp hogy le nem szopta! Kérdem én, nem-e lehetne-e elfogulatlanul közvetíteni egy meccset?

Én az utóbbi hónapok után egyáltalán nem vagyok Böde-fan, de szerintem nem volt túlfényezve. Éppen csak annyira amennyire kell egy olyan meccs után amit egyedül egy mesterhármassal nyer meg a csapatnak, azok után hogy az egész tavasza egy rémálom volt.

#2191 július 28, 2014, 13:29:25, Sierra
Én is néztem a tegnapi meccset egy kicsit lehet túlfényezte Bödét (a világ legjobb játékosát  :D )  de megérdemelte tényleg. Inkább az volt a vicces , hogy a KTE-t  savazta főleg az első félidőben. Eléggé látszott kinek szurkol  P. Fülöp Gábor (mondjuk engem nem zavart  ;D ) , de  Crazy Jencihez képest még csak kezdő .


Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 01, 2014, 22:11:49
Úristen megállt a Facebook fél órára! Mi lesz a következő, nem lehet majd lájkolni egy óráig? Tiszta depi is lettem.

http://hvg.hu/tudomany/20140801_Leallt_a_Facebook#rss


..mi az a Facebook? :o

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 01, 2014, 22:11:49
Úristen megállt a Facebook fél órára! Mi lesz a következő, nem lehet majd lájkolni egy óráig? Tiszta depi is lettem.

http://hvg.hu/tudomany/20140801_Leallt_a_Facebook#rss

Blokkolják.


Milyen fejhallgatót érdemes vennem max 6e ft-ig? A lényeg, hogy magas basszus kiemelés legyen benne, és azért ne rózsaszín legyen... :)

tipp, ötlet?

Eurosport 2 kínálatában kerestem ma a Bundásliga 2-t, de nem találtam. Csak ma nincs, vagy egyáltalán?

Tudjátok esetleg, hogy-hogy alakultak idénre a TV közvetítési jogok?

Az mu-liverpoolt tudja vki melyik ado kozvetiti?


Ha valaki vágja a francia nyelvet tudna segíteni? Kb 5 perc, privátban átküldeném amit értelmezni kellene. A fordítóval nem boldogulok, csak összezagyvál.

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 05, 2014, 10:07:23
alexthebestnek egy gyors franciára van szüksége, na valaki :)

Franciát akartam írni, aztán rájöttem hogy vannak itt TiB-félék, így átírtam francia nyelvet-re  ;D De úgy látszik így is kiolvastad belőle amit ki szerettél volna.

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 05, 2014, 10:18:40
Naná hogy kiolvastam :D De ne üssük el egy poénnal, szóval aki ismeri a francia nyelvet, az segíthetne alexthebestnek!

Ez némileg jobb amúgy szerintem, mint a google fordítója: http://www.webforditas.hu/

Köszi de itt próbáltam  :)

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 05, 2014, 10:03:23
Ha valaki vágja a francia nyelvet tudna segíteni? Kb 5 perc, privátban átküldeném amit értelmezni kellene. A fordítóval nem boldogulok, csak összezagyvál.

Lacapi lehet, hogy tud segiteni, irj neki privatot, hatha nincs ideje ide benezni. :)

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 05, 2014, 10:03:23
Ha valaki vágja a francia nyelvet tudna segíteni? Kb 5 perc, privátban átküldeném amit értelmezni kellene. A fordítóval nem boldogulok, csak összezagyvál.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum augusztus 05, 2014, 10:35:54
Lacapi lehet, hogy tud segiteni, irj neki privatot, hatha nincs ideje ide benezni. :)

Van időm, itt vagyok, küldjed!