OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Köszi! 2 órája még nekem is jó volt! Remélem, hogy hamarosan ismét jó lesz!

Idézetet írta: bbazsi85 Dátum november 29, 2008, 13:20:36
Köszi! 2 órája még nekem is jó volt! Remélem, hogy hamarosan ismét jó lesz!

Most már megy!

Ma mindenki ünnepel igaz?  :uglystupid2:

Idézetet írta: ab_aevo Dátum december 01, 2008, 08:00:46
Ma mindenki ünnepel igaz?  :uglystupid2:

Mire gondolsz?
András-nap? Totónyeremények?

András nap tegnap volt, ab_aevo arra érti az ünneplést, hogy Romániában ma nemzeti ünnep, szóval üzenem neki: Mi nem ünnepelünk egyáltalán...!  ;D

#306 december 01, 2008, 11:36:18, ab_aevo
Idézetet írta: Milan Dátum december 01, 2008, 11:14:54
András nap tegnap volt, ab_aevo arra érti az ünneplést, hogy Romániában ma nemzeti ünnep, szóval üzenem neki: Mi nem ünnepelünk egyáltalán...!  ;D

Na akkor megnyugodtam, én sem ünneplek nyugi  ::)

ui.: már ki is tettem egy magyar zászlót az ablakba...na jó nem, nem akarok bennégni a lakásban..


Várom nagyban a Bayern - Hoffenheim meccset, és felkonferálásban a speaker Klinsmann istenítésbe kezdett. Azt mondja, hogy a 2006-os VB-én minden idők leggyengébb és legarctalanabb világbajnokát nem tudták megverni az elődöntőben a németek. Hogy mindenkinek érthető legyen, ez a lúzer az olaszokról beszélt! Na ekkora f@szságot sem hallottam még... Az ilyen amatőrök ne szólalhassanak már meg a tévében! :fakk:

Sziasztok
Ha valaki otthonos a tőzsdézés világában azt megkérem küldjön egy PÜ-t mert lenne pár kérdésem
Előre is köszönöm  :cya:

A t*k*m kivan ezzel a b*lf*sz tanárral , hogy lehet valaki ijen g*ci , a kib*szott k*cs*g minek kell nek fojton kiabálni
b*lf*sz egy ember  :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :lehany: :lehany: :lehany: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:
már elegem van belőle
bocs de nem  volt hol kitomboljam magam
:bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:
:bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: bleah Dátum december 10, 2008, 09:14:05
A t*k*m kivan ezzel a b*lf*sz tanárral , hogy lehet valaki ijen g*ci , a kib*szott k*cs*g minek kell nek fojton kiabálni
b*lf*sz egy ember  :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :lehany: :lehany: :lehany: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:
már elegem van belőle
bocs de nem  volt hol kitomboljam magam
:bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:
:bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Sz@rd le magasról... ;)

Én le is xarom , de vagy szájba vágom gövetkező alkalomkor és nem lessz jogsim vagy megjavul
hihetetlen hogy beszél az emberrel , elvárja hogy magadtol tanulj meg vezetni és mindent tudj , persze ő nem magyaráz semmit , és én aki nem ért az autokhoz.... hadd ne meséjem hogy igy ürhajot is megtanulhatok vezetni

Idézetet írta: bleah Dátum december 10, 2008, 09:53:19
Én le is xarom , de vagy szájba vágom gövetkező alkalomkor és nem lessz jogsim vagy megjavul
hihetetlen hogy beszél az emberrel , elvárja hogy magadtol tanulj meg vezetni és mindent tudj , persze ő nem magyaráz semmit , és én aki nem ért az autokhoz.... hadd ne meséjem hogy igy ürhajot is megtanulhatok vezetni

Jah...csak most kapcsolok, hogy te most vezetni tanulsz...hát tudod a gyakorlat sokat számit, soha nem kell feladni...lehet jogositványod 20 éve is akkor is még béna lehetsz a vezetésben, ha nincs elegendő tapasztalatod.

Amúgy kitartást neked a tanárodhoz, s ha még igy viselkedik akkor menj át máshoz...nehogy már monopol helyzetbe lenne.

már több mint fele megvan , most már késő  :crying: