Női Kézilabda BL 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


azt írják, hogy megy Győrbe Jelena Deszpotovics és Martin edzőnek.



Micijevic lenne legjobb Amorim pótló, alkatra meg játéktudásra. Nyáron lehet kivásárolni Metzből  :D ;D, vagy megvárni mikor lejár a szerződésben 22ben és nem sérül le.

Idézetet írta: csak1tomi Dátum január 20, 2021, 17:35:51
azt írják, hogy megy Győrbe Jelena Deszpotovics és Martin edzőnek.


Despotovic borzasztó középszerű játékos. Nagyon nem Győr szint. Már most jobb Vámos abban a csapatban.(nyilván őt nem lenne jó elhozni padozni,de akkor is)

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 21, 2021, 16:53:38

Despotovic borzasztó középszerű játékos. Nagyon nem Győr szint. Már most jobb Vámos abban a csapatban.(nyilván őt nem lenne jó elhozni padozni,de akkor is)

De lehet, hogy ő szétteszi Ambrosnak... neki úgyis kell mindig egy olyan lány a csapatba...  :)

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 21, 2021, 21:10:49
De lehet, hogy ő szétteszi Ambrosnak... neki úgyis kell mindig egy olyan lány a csapatba...  :)

Múltkor Győrben ki volt a csaja?

Egyébként egyre több helyen hallom, hogy állítólag egy belsős látta a szerződést,és hogy Háfra egy az egyben megkapja Amorim 18000eurós fizetését jövőre.. Tessék számolni.. :bash:

volt neki győri csaja?
Tuti Tomori  :D ;D, btw Groot vagy Yvette :angel: amúgy passz
de ezt mondja meg nekem valaki, hogy lett meg neki Managarova  :icon_confused:

Válogatott játékosokkal egyezett meg csapatunk a folytatásról. Mindketten hazájuk nemzeti csapatainak meghatározó tagjai és mindketten kétéves kontraktust kötöttek a Győri Audi ETO KC csapatával. Jelena Despotovic Debrecenből érkezik Győrbe, míg a dél-koreai válogatott legjobb játékosa Ryu Eun Hee Puszanból teszi át székhelyét a Rába-partjára nyártól.
+ jön Martin is hivatalos  ::)



érdekes lesz ez

Ki fog 3asban Bratssettel védekezni? Védekezésben ez nagyon gyenge lesz szerintem, sem a norvégok, sem Háfra nem jó védő. Talán Hansen esetleg Despotovic. De akkor őket cserélni kell támadásban.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 21, 2021, 22:06:09
Egyébként egyre több helyen hallom, hogy állítólag egy belsős látta a szerződést,és hogy Háfra egy az egyben megkapja Amorim 18000eurós fizetését jövőre.. Tessék számolni.. :bash:

18 ezer euró/hó?

Így van.. Először forintban mondtak ugye 6milliót, ami kb pont 18keuro/hó..



Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 22, 2021, 21:09:06
Így van.. Először forintban mondtak ugye 6milliót, ami kb pont 18keuro/hó..

Ha azt vesszük, hogy BL-szint (sőt, top4-es csapat), akkor hol van ez az érték az aranylábú focisták fizetésétől? Brutál ez a különbség.  :D

kihagytak 3 hetest, 2 Görbicz 1 Kristiansen, le is égtek ahogy kell :cya:

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum január 21, 2021, 21:14:02
Múltkor Győrben ki volt a csaja?

Na ez jó kérdés, nevet sose hallottam, csak hogy volt valaki... Knedlikova lett volna?

Rostovban Managarova volt neki azt én is hallottam...

Hát Tomi kérdésére válaszolva, ezek a lányok legtöbbször nem az eszükről híresek sajnos, így sokszor belemennek ilyenekbe... bevallom, Ambros helyében én is nehezen állnám meg az ilyeneket, gyönyörűek a kézis lányok... Managarova sem gyenge  :)

 ;D :D ;D :D ;D :D ;D :D  :bash: :bash: :bash: :bash: őőő
az van, hogy nézze meg mindenki Metz:Fradi utolsó 1 percét, elemzéseket várok  :great: >:( ;D :D