Bajnokok Ligája 2020-21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



#301 március 09, 2021, 22:12:07, csatarid
Milyen bohóckodások mennek megint a két meccsen. Egyik a Porto tizije ahol a támadó kereste a kontaktot, majd ez a tizi a Dortmundon  ;D


*** és még lehetett fokozni az izgalmakat beszarás  :redchug:

Beszarás.  ;D Dortmund gól visszavonva, helyette Dortmund tizenegyes, egy korábbi szabálytalanságért, amit a gólig nem vettek észre. VAR (és Cakir) én így szeretlek.

A tizi persze kimaradt...

Idézetet írta: csatarid Dátum március 09, 2021, 22:09:58
Milyen bohóckodások mennek megint a két meccsen. Egyik a Porto tizije ahol a támadó kereste a kontaktot, majd ez a tizi a Dortmundon  ;D

Újrarúgatják egy perccel később. Vicc  ;D Gól, de várjunk. Hátha a kilencvenedikben kitalálják, hogy volt valami.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum március 09, 2021, 22:11:42
Beszarás.  ;D Dortmund gól visszavonva, helyette Dortmund tizenegyes, egy korábbi szabálytalanságért, amit a gólig nem vettek észre. VAR (és Cakir) én így szeretlek.

A tizi persze kimaradt...

Jön a Sevilla piros is lassan ahogy nézem. Azzal még adósak a csapatok.  :)

Nem azt nézem, ezért kérdezem, hogy a Juve kapja a hátszelet?

Nem mondanam, pirosat labda elrugasert kaptak

Idézetet írta: TiB Dátum március 09, 2021, 22:33:25
Nem azt nézem, ezért kérdezem, hogy a Juve kapja a hátszelet?
Hülyeséget művelt az iráni csatár Mehdi Taremi, amikor az akció lefújása után elrúgta a labdát. Hatalmas butaság volt ez tőle és teljesen jogosan kapta meg a piros lapot jelentő második sárga lapját.

Ennél jobb forgatókönyveket írni nem lehetne. Jó mind a két meccs.  :ok:

Idézetet írta: csatarid Dátum március 09, 2021, 22:13:32
Jön a Sevilla piros is lassan ahogy nézem. Azzal még adósak a csapatok.  :)

Aki lapok szempontjából szembe ment az irodákkal meg az elemzésekkel jót szakíthatott.
Amit olvastam lapok tekintetébe elég keveset vártak.
Ehhez képest piros lap Portonál.
Dortmund meccsén meg kilenc sárga, és simán lehetett volna 12 büntetőlap is kiállítással.
Nem néztem a szorzőkat előtte, de szépek lehettek 6,5 7,5 lap fölé is.

A tegnapi Juventus mérkőzés kapcsán érdekesség, hogy mióta Ronaldo odament az alábbi csapatok ejtették ki őket: Lyon (nyolcaddöntő), Ajax (negyeddöntő), Porto (nyolcaddöntő). Egyik sem tűnik elitnek.  Megnéztem Messi teljesítményét is a BL-győzelem óta: Atlético Madrid (negyeddöntő, későbbi finalista ellen), Juventus (negyeddöntő, későbbi finalista ellen), Roma (negyeddöntő), Liverpool (elődöntő, későbbi győztes), Bayern München (negyeddöntő, későbbi győztes).

Idézetet írta: chabialonso Dátum március 10, 2021, 09:05:30
Aki lapok szempontjából szembe ment az irodákkal meg az elemzésekkel jót szakíthatott.
Amit olvastam lapok tekintetébe elég keveset vártak.
Ehhez képest piros lap Portonál.
Dortmund meccsén meg kilenc sárga, és simán lehetett volna 12 büntetőlap is kiállítással.
Nem néztem a szorzőkat előtte, de szépek lehettek 6,5 7,5 lap fölé is.


Én szembe mentem.. Igaz csak a freebetem tettem rá, de 1500ből 25,5k jött.  Sevilla 2vel több lap (3,60) és Porto több mint 3,5lap (5,00). Szerencsére a két sárgás piros 3nak számított, így meglepetésemre lejött a tipp..

Én is szembe mentem, de tegyük hozzá, hogy bitang nagy mákom volt a Juve meccsen Taremi butasága nagyon jól jött, meg a végén Chiesa sárgája is kellett a 4,5 overhez, amit félidőbe rántottam be.

Kár, hogy a bet365 a hosszabbításra nem kínált lapos opciókat, pedig ott is szépen jöttek a Juve meccsen.

Ami még nagyon ajándék szagú volt, az lövések ill kapura lövések száma, és ott is mindenféle over, kegyetlenül jó kis meccs volt, sok-sok lövéssel, semlegesként nekem nagyon tetszett, ráadásul jöttek a tippek, ilyen egy tökéletes este sportfogadás szempontjából.

Ami a mai meccseket illeti, a Liverpool találkozóit képtelen vagyok nézni már, szerencsétlen brigád lett sajna, ha nézném, a Lipcsének szurkolnék.

Divat-Barca-fanként inkább Messiéket nézem, de pre-match nagy tétes tippem oda sincs. Majd élőben, ahogy alakul, vagy jön az ihlet, vagy sem. Kis téttel azért a büntetőt lehet berántom, Taylor 3 BL-meccsen kettőt ítélt meg idén, az nem rossz. Lapokat is bátrabban adja, mint a PL-ben, és tetszik a Barca 1.5 lap felett 1.45-ért, mert amikor megindulnak a PSG kontrák, akkor Mbappét max visszarántani vagy felrúgni lehet, ha elmegy, akkor az fél gól. Szóval ilyen taktikai foultok biztos lesznek, de hát az is 1.45, Taylor meg azért csak angol spori, azokkal meg jobb vigyázni lap-over tekintetében.

Ami még tetszik, az a szabadrúgás gól, ilyen 8-as 9-es odds környéke, betclic, 22bet adja, Messi vagy di Maria azért kanyaríthat egyet


Idézetet írta: BvB_09 Dátum március 09, 2021, 22:11:42
Beszarás.  ;D Dortmund gól visszavonva, helyette Dortmund tizenegyes, egy korábbi szabálytalanságért, amit a gólig nem vettek észre. VAR (és Cakir) én így szeretlek.

A tizi persze kimaradt...

Nem neztem a tegnapi meccset, most neztem meg az osszefoglalot, s ez az eset nekem is feltunt. Pont ezt akartam irni, hogy ilyet meg sosem lattam. Mi ertelme volt ervenyteleniteni a golt egy tizenegyesert???

Uristen ez a dembele de nyomorek, ha vmi epkezlab tamado lenne mar vagy 3 4 golt lohettek vna