Női Kézilabda BL 2023/24

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 19, 2024, 23:12:27Ezt csak igy bulvarhirkent itt hagyom.

Ugy nez ki hogy Vida Mate utan Fodor Csenge Bruna de Paulanal talalt vigaszt.. :D

igen-igen, nem újkeletű kapcsolat már amúgy, és mennyi van még  ;D

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 19, 2024, 23:15:07igen-igen, nem újkeletű kapcsolat már amúgy, és mennyi van még  ;D
Ha jol matekozok, akkor fel eves dolog. Az instas 182bol gondolom..hogy mit lathat Brunaban. De amugy ezen nagyon meglepodtem.

Kikrol tudsz meg? Nyilvan a Kisfaludy Janurik tudhato. Meg vannak amik regota ismertek. De van akin meglepodnek?

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 19, 2024, 23:30:13Ha jol matekozok, akkor fel eves dolog. Az instas 182bol gondolom..hogy mit lathat Brunaban. De amugy ezen nagyon meglepodtem.

Kikrol tudsz meg? Nyilvan a Kisfaludy Janurik tudhato. Meg vannak amik regota ismertek. De van akin meglepodnek?
Vida Máté meg Borkai fia elég nagy csalódás lehetett neki ezek szerint... :D

A sok bulvár után kis finomság a tippmixprótól Brattset góljait illetően

#34 január 20, 2024, 13:13:55, tsabigo
Idézetet írta: oakland23 Dátum január 20, 2024, 10:21:17A sok bulvár után kis finomság a tippmixprótól Brattset góljait illetően

Nem értek a kézilabdához (sem). Többet dob, vagy kevesebbet? Előre is köszi! Papíros mixen 1,60 az over.

Fogalmam sincs, csak azt akartam jelezni, hogy a szokásos 1.85-1,85-ös oddspárhoz képest itt azért nehéz value-t találni bármelyik oldalon :D
Egyébként nálam over, de nem ilyen szorzón. 22beten el 1.70 felett a 2,5 over rá, de ott lepkefing tétet enged sajnos