Matchbook

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: borbor Dátum október 21, 2014, 07:49:47
Nekem sem. Lehet, azok kaptak, akik még nem fizettek Netellerrel korábban?

Nem hiszem, mert én még nem fizettem be Netellerrel, egy befizetésem volt Skrillel. Igaz van pénz a számlámon, lehet az a gond?

Nekem volt már netelleres befizetésem és üres volt a számlám lényegében a regisztrációs bónusz kijátszása óta, viszont így is jött email.
Lehet, hogy induláskor a netelleres matchbook vettem igénybe, ezért?! (bár már nem emlékszem rá...)

#47 október 21, 2014, 11:05:55, benson
Aki igénybe vette ezt a promót és elbukta a fogadást, megkapta már a visszatérítést? Én még nem, úgy látszik betartják a 72 órát. Amíg nem írják jóvá, addig ugye reklamálni sem tudok az összeg miatt, hogy most 1 vagy 2 fogadásnak kezelik vajon amit én egy tétként tettem meg. Mondjuk érdekes, mert most megnéztem, és kiértékelés után már 1 fogadásnak mutatja, amíg meg függő volt, 2-nek kezelte. Ez mindenesetre biztató.


Nekem vasárnap hajnali meccsre volt felrakva a pénz és még nem jött a visszatérítés...
Ennél a tippmixpro is gyorsabb.  :)

Udvariasan megvárom a holnap reggelt a reklamálással.

szombati meccsen ment el és hétfőn kaptam... meg fog az jönni

Idézetet írta: butyi Dátum október 21, 2014, 13:35:23
szombati meccsen ment el és hétfőn kaptam... meg fog az jönni

Végül írni kellett nekik, de megadták/visszaadták az 50 eurót.

Én sem úsztam meg a levélírást. Megadták, ez a lényeg.

Történt már veletek olyan, hogy utólag nem találtátok egy fogadásotokat náluk?
Persze nyertest...

Fel akartam tenni az egyenlegem a City győzelmére tegnap este (szerintem fel is tettem), most meg nézem, hogy ugyanannyi pénz van a számlámon...
A fogadások között nincsen nyoma. (az unmatched részben sem)
Amikor beküldtem, biztosan figyelmeztetett, hogy a jutalék miatt csak kevesebbet küldhetek be, eszerint módosítottam is és láthatólag elfogadta a tétet. (nem fogadok itt sűrűn, számomra egyértelmű volt)

A szorzó folyamatosan emelkedett és sok pénzért kínálták a City győzelmét, ezek miatt - szerintem - nem csúszhattam le róla.

Aztán most kipróbáltam, hogy a Levante győzelemre tettem, kiírta, hogy "bet placed", de sehol semmi a történetben (az unmatched listán sem) és az egyenleg is ugyanannyi maradt...
(nem csak az Account Balance, hanem az "Available to Bet" is változatlan)

Nem szoktam minden fogadás után nézegetni a fogadástörténetet, de az érdekes, hogy más oldalakon látom egyből az egyenlegen a változást, itt meg még el is dugják.

Akár én néztem be, akár technikai hibába futottam bele, drága mulatság volt...

Nekem a Betfairnél ha unmatched fogadásom volt, akkor úgy emlékszem hogy a felrakott tétet is levonta meg nyoma is volt a historyban. Matchbookot annyira nem ismerem.

Azt írták, unmatched volt...
Igaz, hogy 49,5 euróval akartam fogadni és kb. 1200 euró volt a kínálat éjszaka azon a szorzón, de biztos igazuk van.

Azt tényleg nem értem, hogy tegnap az ellenőrzésként megtett fogadás miért nem került az unmatched listára, mikor azt már kifejezetten kerestem.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 03, 2014, 14:07:50
Azt írták, unmatched volt...
Igaz, hogy 49,5 euróval akartam fogadni és kb. 1200 euró volt a kínálat éjszaka azon a szorzón, de biztos igazuk van.

Azt tényleg nem értem, hogy tegnap az ellenőrzésként megtett fogadás miért nem került az unmatched listára, mikor azt már kifejezetten kerestem.

Én nem voltam olyan bátor, hogy elsőként írjak be egy ilyet, mert más fórumokon sem olvastam ezt, így azt hittem, én voltam a fogyi.
Az 50 eurós fogadásbiztosításukra akartam benevezni. Volt egy focimeccs, amit nagyon éreztem hazaira, de az ördög nem alszik alapon nem akartam a tétemet sem elveszteni, így döntetlennel megtámogattam (volna) a meccset az 50-essel. Miután láttam, hogy az aktuális szorzóval nincs 50 eurós párosítási lehetőség, és nem akartam azt, hogy csak egy részét fizessék vissza a tétemnek, direkt úgy állítottam be a szorzót, hogy a következő értéken rakja (ott volt közel 1000 euró). Mondjuk én azt se értem, miért kell a jutaléknak pénzt a számlán hagyni, miért nem tudják a nyereményből levonni azt (mint a betfair). Abban a hiszemben, hogy megtettem a fogadást, kiléptem. A meccs döntetlen lett, dühöngtem miatta, de úgy voltam vele, hogy legalább a tétem visszajött. Beléptem a számlámra, és 50 euró volt rajta. Majdnem vennem kellett egy új monitort is. Írtam az Ügyfeleseknek, elég lekezelő módon válaszoltak, köszönést, üdvözlést nélkülözve. Azt írták, hogy ellenőrizzem mindig a jobb oldalon található segédeszközzel a fogadásaimat, mert nem tudják garantálni, hogy párosítva lesz a fogadásom. Sajnáltam, hogy nem tanultam meg ZTE-től a print screen használatát, akkor nagyon jól jött volna.
Szerintem az Ő rendszerükben lehet valami rés, de nem értek hozzá, nem tudom mi lehet az (és hogy hogyan lehetne belőle hasznot húzni :D).

Üdv,
Most tervezek befizetni ide is, mert viszonylag több tét van rajta mint smarketsen és kedvezőbb a jutalékrendszer mint Betfairen, de ez az utóbbi két hozzászólás kicsit aggasztó :)
Amikor megraktad a téted (ahogy mondta az 1-el rosszabb szorzón), akkor utána az egyenlegedből eltűnt az 50 EUR? Vagy továbbra is 50-et mutatott? Az érdekelne, hogy hogyan tudom megnézni illetve biztosítani magamnak, hogy a fogadás megvan kötve?

Köszi

Idézetet írta: webkope Dátum november 04, 2014, 22:01:50
Üdv,
Most tervezek befizetni ide is, mert viszonylag több tét van rajta mint smarketsen és kedvezőbb a jutalékrendszer mint Betfairen, de ez az utóbbi két hozzászólás kicsit aggasztó :)
Amikor megraktad a téted (ahogy mondta az 1-el rosszabb szorzón), akkor utána az egyenlegedből eltűnt az 50 EUR? Vagy továbbra is 50-et mutatott? Az érdekelne, hogy hogyan tudom megnézni illetve biztosítani magamnak, hogy a fogadás megvan kötve?

Köszi

Alapból levonja, bár fentiekel nem tudom mi volt a helyzet.
Jobb oldalt van egy csuszka ott meg tudod nézni a match bet.
Ha pedig nem vették meg az általad kinált szorzóval unmatch be kerűl, és ott vár amíg meg nem veszik.
Én több hónapja fogadok náluk, napi rendszereségel. Nem volt problémám velük.

Azért kell pénznek maradni a számlán, mert itt vesztes tét után is fizetsz jutalékot szemben a betfairrel pl. Így a jutalék valójában nem 1%. Mindig ellenőrizni kell, hogy párosított legyen a fogadás, meg is jelenik az eseménynél kis piros és zöld számokkal a lehetséges nyereség -veszteség.