NFL Fogadások 2015/2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Lehet jobban járna a Philly, ha Bradford lesérülne...

Idézetet írta: Lewis52 Dátum szeptember 21, 2015, 00:38:57
Lehet jobban járna a Philly, ha Bradford lesérülne...

Ilyen retek oline mögött bárki állhat...

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum szeptember 21, 2015, 00:45:11
Ilyen retek oline mögött bárki állhat...

Attól még nem kell irdatlan nagy homályokat dobni, meg saját magán tackle-t csinálni ;D

Pedig Romo sérülését ki lehetne használni. Weeden (képen) eddigi karrierje során több interceptiont (28) dobott, mint TD-t (26).

Idézetet írta: Lewis52 Dátum szeptember 21, 2015, 00:58:20
Attól még nem kell irdatlan nagy homályokat dobni, meg saját magán tackle-t csinálni ;D

Teljesen mind1, ha egész meccsen -10 yardot futsz nem az irányító a legnagyobb probléma, főleg ha 3 kezdő szintű RB-ed van.

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum szeptember 21, 2015, 01:05:34
Teljesen mind1, ha egész meccsen -10 yardot futsz nem az irányító a legnagyobb probléma, főleg ha 3 kezdő szintű RB-ed van.

Ha egyszer eljutsz az ellenfél redzone-jába és végre pontokat tehetsz fel a táblára, akkor ne add már el kapásból...Ettől függetlenül egyetértünk abban, hogy tragédia az o-line.


Idézetet írta: Lewis52 Dátum szeptember 21, 2015, 01:09:22
Ha egyszer eljutsz az ellenfél redzone-jába és végre pontokat tehetsz fel a táblára, akkor ne add már el kapásból...Ettől függetlenül egyetértünk abban, hogy tragédia az o-line.

Nem azért védem Bradfordot mert akkora ász lenne de van vagy 10 ember akinek hamarabb a nyakába varrnám ezt a produkciót kezdve a coaching staff-al. Rossz passz volt az endzonaba de amikor elengedte Lee háttal volt, rengeteg LB mellett az sima TD lett volna.

edit: az előbb a centere cseszett ki vele most a WR...

Ez az ideny eddig olyan faszan kiszamithatatlan. Kesz aranybanya a bukiknak.


Idézetet írta: junglefever Dátum szeptember 21, 2015, 02:17:07
Ez az ideny eddig olyan faszan kiszamithatatlan. Kesz aranybanya a bukiknak.
Én elkezdtem tesztelni egy "hatalmas"  ;D stratégiát: minden meccsen megrakom az esélytelenebbet fix téttel. Első héten icipici minusz maradt, most már plusszos!  :D 8) Tavaly excelben kezdtem el írogatni csak, pár hétig csináltam, aztán szépen elmaradt. Most már külön irodánál csak ezeket játszom apró téttel.
Majd néhány hetente beírom a helyzetet.


Idézetet írta: Lewis52 Dátum szeptember 23, 2015, 09:29:39
Cassel >>> Dallas... hajaj ;D
Ott is padozni fog. Mar orokos tagja a 'HoF of Benched Players' c. tarsasagnak ahova a visszavonulas elott min. negy evvel kerulnek be a tagok... ;D

Baltimore - Bengals csoportrangadóról vélemények?

A forma, és az egymás elleni forma alapján érthetetlen az az odds a Bengalsra...

Idézetet írta: Schleck Dátum szeptember 24, 2015, 08:45:56
Baltimore - Bengals csoportrangadóról vélemények?

A forma, és az egymás elleni forma alapján érthetetlen az az odds a Bengalsra...
A Ravens az egyetlen csapat az NFL-ben amelyik sohasem kezdett idenyt meg 0-3-al.
Az odds kb. meg azt tukrozi, hogy az AFC North ritkan produkal konnyen josolhato divizio meccseket, fogadasi szempontbol nekem az under 44.5 jobban tetszik mint a Cinci money line, de nem hiszem hogy tenni fogok penzt barmelyikre is....

Na, megmutatta igazi arcát a Washington! Okosan döntött, aki nem maradt fent erre a roncsderbire... ;D