NFL Fogadások 2015/2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hát Manning lassan szögre akaszthatja a kesztyűt.

Idézetet írta: TiB Dátum október 18, 2015, 21:39:54
Hát Manning lassan szögre akaszthatja a kesztyűt.

Nem is a karja gyengült hanem a látása, konkrétan az 5 méterre álló Browns player kezébe dobta.

Rivers: karriercsúcs.
Rodgers: győzelem.

A 43 sikeres passzából az egyiket időzíthette volna a végére, ha már Woodhead teljesen egyedül maradt.

Ezt a képet már későn lőtték, itt már visszafelé lép a corner. Kérdés, hogy a passz elengedése előtt hol állt a corner? Ha figyel a corner akkor simán belép/beugrik a passzba, mondjuk még mindig esélyesebb lett volna mint Gates double coverageban.

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum október 18, 2015, 22:34:47
Nem is a karja gyengült hanem a látása, konkrétan az 5 méterre álló Browns player kezébe dobta.
Szerintem ez most mar egy ilyen allando csaladi program lesz.
Marmint hogy minden eppen arrajaro hazavihet egy labdat emlekbe egyenesen Peyton Manningtol.
De lehet, hogy a legtobb INT rekordjat is el akarja venni Favre-tol.

Igazad van, olyan képet próbáltam keresni ami előbb készült, csak hirtelen ezt találtam. Mindenesetre ilyen számok mellett bánhatják a vereséget. A sikeres passzokban majdnem NFL rekord lett. El is mondta a meccs után, hogy ebből vagy 40 pontnak jönnie kellett volna.

Cardinals meg Seahawks szep volt....rohadjanak meg...


Eagles 4. negyed -0.5 @ 2.15

Elég a két csapat idei statisztikáira egy pillantást vetni, szinte mindegyik meccsen ült ez a fogadás a Giants ellenfele, illetve az Eagles szemszögéből. A Giants nagyon jól kezd, de a meccset nem tudja lezárni, csakúgy, mint a Seahawks idén. Kábé minden második félidőt, de főleg a 4. negyedeket dobják el. A Philly ennek pont az ellenkezője, alacsony hőfokon kezdenek, meccs végén viszont maxon pörögnek.
Megfontolandó, hasonló elgondolások alapján a NYG/PHI dupla eredmény 6.00-ért.

Idézetet írta: Proxyi Dátum október 19, 2015, 21:17:42
Eagles 4. negyed -0.5 @ 2.15

Elég a két csapat idei statisztikáira egy pillantást vetni, szinte mindegyik meccsen ült ez a fogadás a Giants ellenfele, illetve az Eagles szemszögéből. A Giants nagyon jól kezd, de a meccset nem tudja lezárni, csakúgy, mint a Seahawks idén. Kábé minden második félidőt, de főleg a 4. negyedeket dobják el. A Philly ennek pont az ellenkezője, alacsony hőfokon kezdenek, meccs végén viszont maxon pörögnek.
Megfontolandó, hasonló elgondolások alapján a NYG/PHI dupla eredmény 6.00-ért.

1. félidő Giants +3 nem jobb, mint a 4. negyed?


Le sem lehetne tagadni, hogy ez egy NFC East meccs.
Benny Hill zene mehetne alatta végig.


Idézetet írta: Ghastly Dátum október 20, 2015, 03:39:21
Le sem lehetne tagadni, hogy ez egy NFC East meccs.
Benny Hill zene mehetne alatta végig.

Kegyetlen roncsderbi ez is ;D De legalább szórakoztató, mondjuk ehhez kell Sanyi is, aki teljesen megőrült ;D

Hát én sírok :D
New York-i Zebrák csapat is felvetődött SMS-be :D
És persze még egy labdavesztés :D
Benny Hill folytatódik!
Eddig a félidei Star Wars trailer volt a csúcs :)

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum október 19, 2015, 21:47:40
1. félidő Giants +3 nem jobb, mint a 4. negyed?

A 4. negyedet biztosabbnak éreztem, mint az első félidőt. Az, hogy egy csapat rendre széthullik a végére az összes meccsen bárki ellen, nem véletlen. Az Eagles viszont úgy is erősen fejezte be a végét, ha erősen meg tudta nyomni az elejét, és nem zártam ki azt a lehetőséget, hogy akár jól kezdhetnek.
Plusz a 4. negyedre adott 2.15 óriási érték volt, az első félidős Giants +3 nem tudom mennyi lehetett, de gondolom valószínűleg 2 alatt.