Revolut

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!
Gondom akadt a Revoluttal. Új vagyok még a használatában, kb egy hete csináltam magamnak egyet, egy Samsung Galaxy S8 telefonról, nem tudom ez számít-e, onnan is fotóztam le magam meg a személyim a megerősítéshez.
Ez nekem egyből sikerült. Rá pár nappal egy barátom is akart létrehozni egy fiókot, segítettem is neki, ő egy Redmi 9A-val próbálta. Nem tudta az adószámát, ezért csak azt csináltuk meg, amit tudtunk, azt meg be akarta írni később, de jött neki az email, hogy nem veheti igénybe a szolgáltatást, mert valami nem sikerült a megerősítésnél, azt nem írták hogy mi. Viszont belépni se engedték, hogy a chatnek írhasson. Utána megpróbálta újra, itt már beírta egyből az adószámot, (ugyan arról az email címről próbálta) már ki is tudta választani hogy virtuális kártyát szeretne, meg is lett egyből, rá kb 1 órával jött az email, hogy nem használhatja a szolgáltatást. Mi lehet a gond? Azt mondta nem volt neki soha ilyen számlája, a személyije sem járt le.

Idézetet írta: kri1219 Dátum május 09, 2023, 05:19:11Sziasztok!
Gondom akadt a Revoluttal. Új vagyok még a használatában, kb egy hete csináltam magamnak egyet, egy Samsung Galaxy S8 telefonról, nem tudom ez számít-e, onnan is fotóztam le magam meg a személyim a megerősítéshez.
Ez nekem egyből sikerült. Rá pár nappal egy barátom is akart létrehozni egy fiókot, segítettem is neki, ő egy Redmi 9A-val próbálta. Nem tudta az adószámát, ezért csak azt csináltuk meg, amit tudtunk, azt meg be akarta írni később, de jött neki az email, hogy nem veheti igénybe a szolgáltatást, mert valami nem sikerült a megerősítésnél, azt nem írták hogy mi. Viszont belépni se engedték, hogy a chatnek írhasson. Utána megpróbálta újra, itt már beírta egyből az adószámot, (ugyan arról az email címről próbálta) már ki is tudta választani hogy virtuális kártyát szeretne, meg is lett egyből, rá kb 1 órával jött az email, hogy nem használhatja a szolgáltatást. Mi lehet a gond? Azt mondta nem volt neki soha ilyen számlája, a személyije sem járt le.

A dupla regisztraciot/felhasznalot hamar kiszurik, akar csak a probalkozast sem engedik mar, mivel egyszer elinditott egy folyamatot. Supporttal mindenkepp kapcsolatba kell kerulnie, hogy lehessen fiokja.

Az a baj ő nem beszél angolul, emailben nem válaszolnak neki, én próbáltam ma a saját fiókomból angolul a supporttal beszélni, hogy hogyan tudnék neki segíteni, de ott se tudtak semmit csinálni mert hogy így nem léphetnek be a fiókját megnézni. Azt próbálom, hogy találtam fent egy számot, ezt felhívni, hátha segítenek, de úgyis csak én tudok beszélni helyette, mert hiába +36-1es szám, angolul veszi fel egy automata, gondolom ha kapcsolnak végül, az a kezelő is angol lesz.

Eddig a Revolut-Skrill-fogadóiroda utat használtam feltöltésre, de mától már nem tudok OTP-s kártyáról Revolutra pénzt feltölteni. Másnál is változott ez?

Idézetet írta: Zzz Dátum július 14, 2023, 13:41:57Eddig a Revolut-Skrill-fogadóiroda utat használtam feltöltésre, de mától már nem tudok OTP-s kártyáról Revolutra pénzt feltölteni. Másnál is változott ez?

Miért nem tudsz? Milyen üzenetet kapsz? Ügyfélszolgálatnál érdeklődtél?

Idézetet írta: Admin Dátum július 14, 2023, 14:06:26Miért nem tudsz? Milyen üzenetet kapsz? Ügyfélszolgálatnál érdeklődtél?

Beszéltem, azt mondták a bankom oldaláról van a hiba, ami lehet átmeneti is.
Valami ilyen hibakódot kaptam: 3DS challenge failed

Idézetet írta: Zzz Dátum július 14, 2023, 14:51:45Beszéltem, azt mondták a bankom oldaláról van a hiba, ami lehet átmeneti is.
Valami ilyen hibakódot kaptam: 3DS challenge failed

Van egy revolut kozosseg a fbon, kb 30perce ugyanezt kiirta valaki. Ha nem te vagy akkor nem nalad van a hiba. Ott azt irjak az otp nem tiltotta a tranzakciot.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 14, 2023, 15:11:18Van egy revolut kozosseg a fbon, kb 30perce ugyanezt kiirta valaki. Ha nem te vagy akkor nem nalad van a hiba. Ott azt irjak az otp nem tiltotta a tranzakciot.

Nem én voltam, de az imént újrapróbáltam és már sikerült a befizetés. :ok:

Nem tudja valaki mit lehet csinálni, ha a Revolut app a verifikációnál állandóan visszadobja a fotót a személyiről, hogy nem jó, nem sikerült képet csinálni címszóval? Máshol mindig szinte elsőre működik, csak a Revolutnál nem akarja. Nagyon idegesítő. Pedig éles a kép, nincs letakarva a személyi egyik része se.

#189 július 21, 2023, 13:29:06, MessiÁs
Idézetet írta: sonio Dátum július 21, 2023, 04:25:21Nem tudja valaki mit lehet csinálni, ha a Revolut app a verifikációnál állandóan visszadobja a fotót a személyiről, hogy nem jó, nem sikerült képet csinálni címszóval? Máshol mindig szinte elsőre működik, csak a Revolutnál nem akarja. Nagyon idegesítő. Pedig éles a kép, nincs letakarva a személyi egyik része se.

Ugyesebben fenykepezni. Valoszinuleg nalad a hiba mert tobb millio ember sikeresen meg tudta csinalni. En innen a gep mogul nem fogom tudni megmondani mi a rossz.
Javaslom neked is, a revo magyar fb csoportjat.

Esetleg nem a regi szemelyivel probaltad? Vagy epp tul uj?
Esetleg jogsit probaltad?

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 21, 2023, 13:26:52Ugyesebben fenykepezni. Valoszinuleg nalad a hiba mert tobb millio ember sikeresen meg tudta csinalni. En innen a gep mogul nem fogom tudni megmondani mi a rossz.
Javaslom neked is, a revo magyar fb csoportjat.

Esetleg nem a regi szemelyivel probaltad? Vagy epp tul uj?
Esetleg jogsit probaltad?

Rájöttem mi lehet a gond. Nem nálam van a hiba. De mielőtt elmondom, hadd kérdezzem meg neked milyen telefonod van típusra?

Idézetet írta: sonio Dátum július 21, 2023, 13:51:51Rájöttem mi lehet a gond. Nem nálam van a hiba. De mielőtt elmondom, hadd kérdezzem meg neked milyen telefonod van típusra?
Ezt legutóbb, szerda este, két "tesó" kérdezte meg tőlem a KÖKI-n 🤣

Nem mintha szamitana, de xaomi redmi note 11

A tapasztalatom az hogy altalaban emberi hiba az oka ha nem megy a verifikacio, es csak kisebb reszben hibas az oldal vagy a rendszer.
Pl nem jol van beillesztve a teglalapba a szemelyi, homalyos, arnyekos, tukrozodik a mesterseges fenyforras stb.

De ha tudod mi a hiba akkor gondolom meg is oldottad vagy meg fogod ha kijavitjak.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 21, 2023, 19:07:30Nem mintha szamitana, de xaomi redmi note 11

A tapasztalatom az hogy altalaban emberi hiba az oka ha nem megy a verifikacio, es csak kisebb reszben hibas az oldal vagy a rendszer.
Pl nem jol van beillesztve a teglalapba a szemelyi, homalyos, arnyekos, tukrozodik a mesterseges fenyforras stb.

De ha tudod mi a hiba akkor gondolom meg is oldottad vagy meg fogod ha kijavitjak.

Sejtettem. Nekem egy régi Huawei telefon van, hivatalosan meg gyakorlatilag is még fut rajta a Revolut, de verifikációt nem lehet rajta csinálni. Amint megcsinálod a fotót, látszik a háttérben, hogy kipipálja meg futtatja az ellenőrzést, de az előtérben rögtön amint a fotót megcsinálod, már be is adja a hiba üzenetet, hogy nem sikerült fotót csinálni. Vélhetően régi telefonokon van ez. Pedig a kép éles meg minden olvasható, sőt a Wise-nak is jó volt verifikációra ez a telefon. De Revolutnál el se jutsz a kép beküldéséig.  Elkértem anyukámtól az új Samsung telefonját, azzal azonnal sikerült a verifikáció, utána visszatelepítettem a Revolut-ot az enyémre, így már működik. Közben már írt a support is hogy vegyem fel velük a kapcsolatot a hiba miatt.

Idézetet írta: sonio Dátum július 22, 2023, 08:32:21Sejtettem. Nekem egy régi Huawei telefon van, hivatalosan meg gyakorlatilag is még fut rajta a Revolut, de verifikációt nem lehet rajta csinálni. Amint megcsinálod a fotót, látszik a háttérben, hogy kipipálja meg futtatja az ellenőrzést, de az előtérben rögtön amint a fotót megcsinálod, már be is adja a hiba üzenetet, hogy nem sikerült fotót csinálni. Vélhetően régi telefonokon van ez. Pedig a kép éles meg minden olvasható, sőt a Wise-nak is jó volt verifikációra ez a telefon. De Revolutnál el se jutsz a kép beküldéséig.  Elkértem anyukámtól az új Samsung telefonját, azzal azonnal sikerült a verifikáció, utána visszatelepítettem a Revolut-ot az enyémre, így már működik. Közben már írt a support is hogy vegyem fel velük a kapcsolatot a hiba miatt.
Jó ezt tudni, mármint hogy ez is lehet egy hiba. :great: