Bet-at-home Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum december 07, 2012, 09:34:39
Én sem zárok ki semmit, sőt...benne van a dologban.

Mégis, egy minimális remény van bennem, hogy hátha...nekünk nem kerül semmibe kiírni pl. főoldalra egy hasonló dolgot, vagy akár ide a fórumba.

;)

Persze. Én is ezért nézegetem mégis.  ;)

A sok be nem váltott nyereményből azért látszik, hogy az inaktívak között is bátran sorsol a bet-at-home, aki meg inaktív náluk, az a sportfogadas.org-ot sem feltétlenül fogja látogatni.
(főleg, hogy itt az egyik legaktívabb fogadóirodai téma a betathome-é: üzeneted írása közben 3 új válasz érkezett.  :D  )

Ezek a kuponözönök egyébként is rontják az aktív játékosok esélyeit, mert ilyenkor fű-fa-virág beregisztrál hozzájuk. (ha nem így lenne, nem próbálnák meg a kuponokkal növelni az ügyfélállományukat)

Na igen, aki meg itt arra sem hajlandó, hogy a fórumra kitett ajándék kupont megköszönje, miután beváltotta, az aligha fog dicsekedni, ha valamelyik számláját kisorsolják vagy aki éppen csak azért regisztrált, hogy tarháljon.
Mondjuk a sportfogadas.org-ot is csak a regisztrált tagok kisebb része látogatja naponta, a bet-at-home-nál még rosszabb lehet az arány.

Napi 50 euró kiadás meg egy ilyen, az egész ügyfélállományra vonatkozó promócióra nem tétel, ehhez képest sokkal többe kerül a kuponosztás...
Ezért sem hiszem, hogy kamu lenne.

Azt viszont el tudom képzelni, hogy tudatosan több héten keresztül az inaktívak közül sorsolnak, hogy vonzóbb legyen a nyerhető összeg. Milyen rossz lenne már, ha minden nap csak 50 eurót lehetne nyerni, nem?  :)

Szóval ha növelni szeretnétek az esélyeiteket, ne lépjetek be a betathome-hoz!   ;D

Nyert már egyáltalán magyar?

Ferenc C. (14***015) ma ő lehet a szerencsés!

Idézetet írta: sleve Dátum december 07, 2012, 09:49:13
Nyert már egyáltalán magyar?
Nyert idén is én úgy emlékszem.De tényleg jelentkezhetne itt,eloszlatva az erős kamu gyanút.
Ezekkel az akciókkal meg jól elterelik arról a figyelmet arról,hogy ilyen oddsokkal és kínálattal már rég csődbe kellett volna mennie ennek az irodának

Idézetet írta: pukk Dátum december 07, 2012, 10:56:37
Nyert idén is én úgy emlékszem.De tényleg jelentkezhetne itt,eloszlatva az erős kamu gyanút.
Ezekkel az akciókkal meg jól elterelik arról a figyelmet arról,hogy ilyen oddsokkal és kínálattal már rég csődbe kellett volna mennie ennek az irodának

Akkor az ingyenes kupon utalványok is kamuk?    :)
Napi 50 euró erre a nap győztese játékra jóval kevesebb, mint kiszórni havonta-kéthavonta több ezer 3-5 eurós utalványt.
(egyébként ennél a nap győztese játéknál nem látszik, hogy van-e megforgatási követelmény, de nem lepődnék meg, ha lenne...)

Az meg, hogy gyengék a szorzói (90% alatti átlagos visszafizetési rátájuk van), inkább azt erősíti, hogy nem fognak csődbe menni, hisz többet keresnek egy fogadáson, mint a Pinnacle, így azért kevesebb ügyféllel is eléldegélnek.
Azért van néhány kategória, ahol rendszeresen a piaci átlag feletti szorzókat adnak, vagy éppen a legjobbat a piacon.
(ettől függetlenül messze nincsenek a kedvenceim között, de elfogadom, hogy ha a tippmix lehet vonzó valakinek, akkor a betathome is.)

#52 december 07, 2012, 18:45:23, RedMunchen2010
Idézetet írta: drogos Dátum december 07, 2012, 09:56:45
Ferenc C. (14***015) ma ő lehet a szerencsés!

Lehet, hogy Ferenc is kuponban utazik ---> ez 365 db 3 € és 1 db 5 € kuponnak felel meg.  ;D  8)

Valahogy tudom magam törölni bet-at-homeról am??

Idézetet írta: Latzka Dátum december 06, 2012, 09:13:55
Az a baj, hogy Gergely L. valójában lehetséges, hogy Géza K. nyolcadik fake accountja; és benne van a pakliban, hogy Gézuska nem emlékszik minden kreált névre :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 06, 2012, 09:15:39
Ha ez így van, akkor vigye inkább lengyel  ;)

Sławomir S. (14***831) 11.12.12 € 1300,00 beváltva Lengyelország

A MonkeyBetnél tudtak valamit!  :ok:

Bet-at-home első befizetés bónusz

"Közvetlenül ezután a befizetett összeg 50%-a rögtön jóváírásra kerül fogadási számlájára (akár egészen 50 EUR értékben). Vagyis a teljes bónuszösszeg AZONNAL az Ön rendelkezésére áll."

Viszont semmit nem írnak a megforgatási követelményekről, valakinek van valamilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Idézetet írta: McCart Dátum december 14, 2012, 16:14:27
Bet-at-home első befizetés bónusz

"Közvetlenül ezután a befizetett összeg 50%-a rögtön jóváírásra kerül fogadási számlájára (akár egészen 50 EUR értékben). Vagyis a teljes bónuszösszeg AZONNAL az Ön rendelkezésére áll."

Viszont semmit nem írnak a megforgatási követelményekről, valakinek van valamilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Ha a "Bonus terms and conditions" feliratra kattintasz, akkor kiírja.
A befizetés + a bónusz összegét 4x kell 1.7-es szorzóval megforgatni 90 napon belül.

Viszont már csak 20 eurós kezdőbónuszt írnak az iroda oldalán...

Idézetet írta: Knapp Dátum december 14, 2012, 16:23:09
Ha a "Bonus terms and conditions" feliratra kattintasz, akkor kiírja.
A befizetés + a bónusz összegét 4x kell 1.7-es szorzóval megforgatni 90 napon belül.

Viszont már csak 20 eurós kezdőbónuszt írnak az iroda oldalán...

Nincs itt semmi "Bonus terms and conditions" és 50 eurót ír. :D
Lehet az angol nyelvű oldalon máshogy szerepel csak egyből magyarul hozta be és ez így kicsit puritán.

Kösz az infót.

Idézetet írta: McCart Dátum december 14, 2012, 16:26:36
Nincs itt semmi "Bonus terms and conditions" és 50 eurót ír. :D
Lehet az angol nyelvű oldalon máshogy szerepel csak egyből magyarul hozta be és ez így kicsit puritán.

Kösz az infót.

A magyar  verzióban az A bónusz beváltásának feltételei feliratra kell kattintani.

Bocs a rémhírért, magyarul tényleg még mindig 50 euróról írnak, az angol verzió meg már csak 20-ról szól! (mindkettő december 12-én frissült)
A megforgatási feltételek viszont azonosak.

Szokásos év végi 100€-s 100%-os kaszinó bónusz  ;D

Emlékszem, a legutóbbi ilyennél már rezgett a léc, nem tudom, rámenjek-e  :)
Aki rákattan, nézze már meg, a rulett beleszámít-e a forgatásba még mindig, mert ha véletlenül nem számít bele, akkor tutira kihagyom  :)