Női Kézilabda EB - 2018

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


tyű, hát nem kaptunk túl szép oddsot a horvátok ellen, mondjuk láva a spanyol-horvát meccs első félidejét, nem is csoda. Nem hiszem, hogy a horvát csapa altatott, mert miért tette volna. Ez a spanyol sem jobb, mint a magyarm szóval én merem remélni, hogy a hárvát csapat igazi arca az, amelyet a spanyolok elleni első fi-ben mutattak. védekezésben semmi agresszivitás, támadásban semmi ötlet, de rengeteg hiba, húú, brutál gyengék voltak. Aztán a 2. fi-ben magukhoz tértek, de akkor már Penáék nem nagyon koncentráltak. Én most bízom benne, hogy mind a spanyolokat, mind a horvátokat meg tudjuk verni.

Mondjuk hogy ebből hogy lehet profitálni, hát nem tudom, mert 1,25-ért azért nem az év tippje a horvátok elleni sikerünk... Talán majd a gólok piacán lehet keresgélni

#46 december 02, 2018, 19:35:17, csak1tomi
mára talán ezek

Lengyelország +5,5   1,40  21:28
Szlovénia +8,5   1,40  21:30

Svédország   1,87  22:21
Oroszország - Montenegró Hazai csapat 1-5 góllal nyer   2,15   24:23


aztán csak okosan mert tuti fele elmegy ennek is :D
el is ment  :laugh:

Oroszok mit makkoltak végén  :o
Trefilov elbaszta utolsó időkérését, utolsó 5percben nem kérheti ki 2x ez meg kikérte 2vel a vége előtt erre 2 perc :DDD
Montik meg elfáradtak végére nem tudtak gólt dobni, Jaukovicból éltek, vágott 12őt
:o

Na, így legyen majd ötösöm a lottón!
Két nappal ezelőtt írtam arról, hogy a beálló Crina Pintea jól teljesített, majd pedig egy nappal később már azt olvasom, hogy vele erősítenek a győriek.
Hogy mik vannak...  ;)

Nemzeti Sport: "Crina Pintea a Győri Audi ETO-ban folytathatja a pályafutását, miután a már hosszú ideje beálló után kutató magyar csapat várhatóan kivásárolja őt a francia Paris 92-től."
http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-roman-bealloval-erosithet-a-gyori-eto-sajtohir-2672315

Idézetet írta: csak1tomi Dátum december 02, 2018, 09:45:10
mára talán ezek

Lengyelország +5,5   1,40  21:28
Szlovénia +8,5   1,40  21:30

Svédország   1,87  22:21
Oroszország - Montenegró Hazai csapat 1-5 góllal nyer   2,15   24:23


aztán csak okosan mert tuti fele elmegy ennek is :D
el is ment  :laugh:

Nem tudom szoktál-e élőben fogadni, de rengeteg jó oddsot lehet meccs közben megcsípni.

Pl a szlovénokra én ugyanezen az 1.4-es szorzón tudtam játszani Szlovénia +11.5-et és +13.5-et is az első félidő bizonyos szakaszaiban (ugye az első gólt a 13. percben dobták ők). Valamint over-re is viccesen alacsony határt lehetett találni, mivel az első 10-15 percben a franciák is sok helyzetet elpuskáztak. 39.5 over (!!) volt 1.41-ért. De játszottam kicsivel később a 41.5 overt is 1.4-ért, illetve még a 43.5-et is elcsíptem 1.95-ért. Végül mindegyik tükörsima lett.
Egy nappal korábban meg a Spanyol - Horváton játszottam 1.5 körüli szorzón Horvát +13.5-et... szintén az első félidőben, amikor a spanyolok megléptek. Mondom végig nem lehet ennyire botrányos ez a horvát játék, valamint a spanyolok sem fognak 100-on pörögni, mikor már 10 lesz közte  :)
Ezek speciel Unibeten voltak, de a többi irodánál is ugyanígy követik a line-ok a meccset, kis gondolkozással és józan paraszti ésszel csodás ajándék szorzókat lehet találni  ;)

Idézetet írta: csak1tomi Dátum december 02, 2018, 19:33:47
Oroszok mit makkoltak végén  :o
Trefilov elbaszta utolsó időkérését, utolsó 5percben nem kérheti ki 2x ez meg kikérte 2vel a vége előtt erre 2 perc :DDD
Montik meg elfáradtak végére nem tudtak gólt dobni, Jaukovicból éltek, vágott 12őt
:o

Hát azt nem hittem el, mit csinált Trefilov!  ;D Pláne, hogy oroszo győzelemre fogadtam...  :wall:  Volt egy visszajátszás a közvetítés során, amikor lassítva mutatták, hogy Trefilov kikéri a második idejét az utolsó 5 percen belül. Na ott látszódott a mögötte, a kispadon ülő lányai arca, ahogy elhűlve nézik, hogy a marha megy megint megnyomni a gombot... nagyon vicces volt  ;D ;D

És amúgy párhuzamosan néztem a svéd meccset, nekik sem volt egyszerű a végjáték. Utolsó percben 59:57-nél dobták kb 10 méteres átlövésből a győztes gólt! Ami után még gyors időt kértek a szerbek, és lövésig is eljutottak, Idehn-nek kellett bemutatnia még egy védést.

Egy kérdés a végére! A lebonyolítással kapcsolatban.... Most is úgy van, hogy a kieső elleni eredményt nem viszik a középdöntőbe a csapatok, ugye!?


#51 december 03, 2018, 09:34:10, oakland23
Idézetet írta: zsivany20 Dátum december 03, 2018, 08:58:30
 
Hát azt nem hittem el, mit csinált Trefilov!  ;D Pláne, hogy oroszo győzelemre fogadtam...  :wall:  Volt egy visszajátszás a közvetítés során, amikor lassítva mutatták, hogy Trefilov kikéri a második idejét az utolsó 5 percen belül. Na ott látszódott a mögötte, a kispadon ülő lányai arca, ahogy elhűlve nézik, hogy a marha megy megint megnyomni a gombot... nagyon vicces volt  ;D ;D

És amúgy párhuzamosan néztem a svéd meccset, nekik sem volt egyszerű a végjáték. Utolsó percben 59:57-nél dobták kb 10 méteres átlövésből a győztes gólt! Ami után még gyors időt kértek a szerbek, és lövésig is eljutottak, Idehn-nek kellett bemutatnia még egy védést.

Egy kérdés a végére! A lebonyolítással kapcsolatban.... Most is úgy van, hogy a kieső elleni eredményt nem viszik a középdöntőbe a csapatok, ugye!?


Jól tudod, az az eredmény kiesik. Így pl. az orosz-szlovén nem sok téttel bír, oroszok nem viszik tovább a pontokat, ha szereznek egyáltalán, mert a szlovének fix kiesők.

Jatekos specko iden kicsit hatterbe szorult

Kovacsics, Hafra, Kovacs mindegyik 3.5 lineon van, sztem mki dob 4et a horvatoknak

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 03, 2018, 14:34:43
Jatekos specko iden kicsit hatterbe szorult

Kovacsics, Hafra, Kovacs mindegyik 3.5 lineon van, sztem mki dob 4et a horvatoknak

Kovács Annára én is beszálltam, úgyhogy abban van a legnagyobb rizikófaktor.  :redchug: Ha megsérülne remélem az unibet jó fej lesz és visszaadja a tétet.  :laugh:

#54 december 03, 2018, 19:23:03, csak1tomi
Kovacsics elég jól játszik, Háfrát nem nagyon tudják 1:1-ben megfogni, azon kívül teljesen 0 fosok vagyunk. Persze kapuba mondjuk megy jól.
7-ból 3 hetes az még mindig szégyen

Toth Gabi mit keres a valogatottbam kulonben?? Remgyenge, folyamat belemegy meg eladja

Azért széleken egyáltalán nem vagyunk gyengék, sőt...
Schatzl szerintem már a világ legjobb 5 balszélsője közé tartozik. Jobbszélen Lukács formán kívül van ebben a szezonban, de fiatal még és azért még így is jobb, mint Bódi.

*Fradistaként lehet elfogult vagyok, de Kazai és Orbán helyett sokkal több értelme lett volna Márton és Faluvégi beválogatásának 2.számú szélsőknek.

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 03, 2018, 19:37:35
Toth Gabi mit keres a valogatottbam kulonben?? Remgyenge, folyamat belemegy meg eladja

3-4 éve, kb. olyan tehetség volt, mint most Háfra. De Győrben jegelték, utána volt egy komolyabb sérülése is. Sokat fejlődött, csak sajnos visszafelé. Tavaly hívta a Fradi, de elment inkább Érdre több éve szerződéssel. Nekem kicsit úgy tűnik el van a "langyos vízben", nincs meg a kellő motiváció, profizmus. Pedig képességei alapján az egyik legjobb, ha nem a legjobb kézilabdázó lenne most nálunk. Elek Gabi még mindig fel tudná építeni, de ahhoz nagyot kellene változnia a Tóth Gabi felfogásának. Még mindig fiatal, de egyre kevesebb az esély és az idő, hogy befussa azt a karriert amit a képességek alapján benne van.

Egészen a mai meccsig én biztos voltam benne, hogy a spanyolokat is verjük, de most már nem bízom benne. Ennyi hibával képtelenség, hogy bárki ellen esélyünk lenne, nagy mákunk van ezekkel a vakegér horvátokkal, hogy a mi csoportunkban vannak

#59 december 03, 2018, 22:31:34, csak1tomi
Hollandia -1,5   1,80   28:27
gogo Wester
https://www.instagram.com/p/BmYq93ZhBJ6/