bet365 befizetések és kifizetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: spiritchaser Dátum szeptember 12, 2023, 22:40:55Ezt a képet már elküldtem a korábbi hsz-ban,  2. kép volt: https://i.imgur.com/nABOVLw.png
Igen de akkor meg nem hasznalhattad a penzed gamblingre, es ez olvashato a 3as vagy 4es kepen. Azota atvaltottad eurora

Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 12, 2023, 22:44:28Ez eddig oke. Ha itt ranyomsz a 9,94re akkor is kiirja a hibauzenetet?

Ha igen akkor a szamlad korlatozva van. Lepj veluk kapcsolatba. Mert ez a penz mar hasznalhato gamblingre. Ha nem lenne hasznalhato nem latnad ott a 9,94eurot.

Igen, de átváltás után is jön a hibaüzenet: https://i.imgur.com/gXMXfIv.png
Szerinted korlátozva van? Nem tudom, ez mit jelent akkor? Hol látható? Szerintem amúgy nincs: https://i.imgur.com/nGKMF9i.png

Korlatozva lehet ugy is hogy verifikalva vagy.. nekem is volt mar olyan hogy nem tudtam semmit csinalni pedig evek ota veritikalva vagyok.

Ket opcio van. Vagy a skrillnel van a hiba es kesobb mukodni fog a befizetes.

Vagy korlatozva van a szamlad. Ez esetben kell nekik irni, hogy nem tudsz betre befizetni mert ezt az unable to process the payment hibauzenetet kapod folyamatosan.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 12, 2023, 22:53:24Korlatozva lehet ugy is hogy verifikalva vagy.. nekem is volt mar olyan hogy nem tudtam semmit csinalni pedig evek ota veritikalva vagyok.

Ket opcio van. Vagy a skrillnel van a hiba es kesobb mukodni fog a befizetes.

Vagy korlatozva van a szamlad. Ez esetben kell nekik irni, hogy nem tudsz betre befizetni mert ezt az unable to process the payment hibauzenetet kapod folyamatosan.

Jó, elhiszem, csak mivel a korlátozást sehol sem látni (mindent végignéztem a beállításokban is), a hibaüzenet  semmit sem mond, így elég nehéz rájönni, mi a gond. De ok, akkor írok nekik. És köszönöm a fáradozásod!  :beerchug:

Nincs mit. En is jartam igy. Nem is egyszer. Volt amikor kuldtek emailt rola, volt hogy nekem kellett irni nekik. Kb 15eve van skrillem.

De az is ott van meg hogy csak atmeneti hiba van a skrillnel(vagy betnel)


Idézetet írta: spiritchaser Dátum szeptember 12, 2023, 20:22:27Üdv!
Nekem nem sikerül a befizetés, pedig Skrill-el próbáltam, de "payment declined" üzenettel elutasít mindig. Esetleg tudod, mi lehet az oka? Köszönöm!

A Skrillre feltöltött pénzed használható gambling (azaz szerencsejáték) oldalakon?

Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 13, 2023, 07:10:07A Skrillre feltöltött pénzed használható gambling (azaz szerencsejáték) oldalakon?

Fogalmam sincs. Honnan tudom meg, hogy igen vagy nem?

Idézetet írta: csucsu Dátum szeptember 12, 2023, 23:43:513000.- forintot akarsz itt befizetni,

nem 3200.- a minimum ?
legalábbis nálam annyi a Netelleren!

Azóta sikerült belépni Bet365-re,
Skrill-ről 1.500.- a minimum.

Idézetet írta: spiritchaser Dátum szeptember 13, 2023, 23:35:51Fogalmam sincs. Honnan tudom meg, hogy igen vagy nem?

Számlád feltöltésekor kellett bejelölni, hogy igen, vagy sem.

Mivel töltötted fel a Skrilles számlád?

Csatolva egy kép, hogy alapjáraton ez hogy néz ki.

ui. Egy ok, ami még lehet, hogy a bet365 Skrill feltöltés esetén extra ellenőrzést kérhet. Erről esetleg nem küldtek értesítést?

Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 14, 2023, 08:23:56Számlád feltöltésekor kellett bejelölni, hogy igen, vagy sem.

Mivel töltötted fel a Skrilles számlád?

Csatolva egy kép, hogy alapjáraton ez hogy néz ki.

ui. Egy ok, ami még lehet, hogy a bet365 Skrill feltöltés esetén extra ellenőrzést kérhet. Erről esetleg nem küldtek értesítést?

Semmi ilyesmi nem volt opció, nem kellett ilyet bejelölnöm. Amit küldtél képet, pont így fizettem be én is. Azóta eltelt 2 nap, és a Skrill méltóztatott válaszolni (szánalmas a 2 nap amúgy...), íme:
16/09/2023
22:37

Hello Attila Németh ,

Thank you for contacting the Skrill Help Team.

Please be advised that funds deposited with Visa or Mastercard in your region are not available to use on gambling websites.

You may still use them for the following purposes:

1)   Send the funds to another Skrill customer.
2)   Withdraw them to your bank account, Visa® or Mastercard®.
3)   Crypto and Skrill Prepaid card payments
4)   Spend them on the website of a retail merchant accepting Skrill: on the merchant's website choose to pay from your Skrill balance

We remain available for further assistance.

Kind regards,


Nem lettem okosabb..

Idézetet írta: spiritchaser Dátum szeptember 16, 2023, 22:49:07Semmi ilyesmi nem volt opció, nem kellett ilyet bejelölnöm. Amit küldtél képet, pont így fizettem be én is. Azóta eltelt 2 nap, és a Skrill méltóztatott válaszolni (szánalmas a 2 nap amúgy...), íme:
16/09/2023
22:37

Hello Attila Németh ,

Thank you for contacting the Skrill Help Team.

Please be advised that funds deposited with Visa or Mastercard in your region are not available to use on gambling websites.

You may still use them for the following purposes:

1)   Send the funds to another Skrill customer.
2)   Withdraw them to your bank account, Visa® or Mastercard®.
3)   Crypto and Skrill Prepaid card payments
4)   Spend them on the website of a retail merchant accepting Skrill: on the merchant's website choose to pay from your Skrill balance

We remain available for further assistance.

Kind regards,


Nem lettem okosabb..

Meg mindig kiirja ugyanazt a hibat amikor befizetnel?
Mert ha nem lenne gamblingre hasznalhato a penz akkor ra se tudnal nyomni a befizetesre mert az az osszeg nem is latszodik olyankor. Tehat nem a nongmabling/gambling a problema hanem az hogy valami mas nem.jo

Amugy ugy lehet egyszeruen ellenorizni hogy gambling vagy nongambling a penz, hogy ha a withdraw resznel at tudnad kuldeni netellerre, akkor hasznalhato gamblingre, ha nem akkor nem.
Ugyanis a netelleres withdrawal csak gamblinges penzzel mukodik.

Ezek alapján elképzelhető, hogy a Skrill nem enged többet magyar kártyával gambling opciót egyáltalán és a váltásos trükk is megszűnt.

Olvasom itt a topicot és nekem is volna problémám, de előtte azt szeretném kérdezni így az utolsó hozzászólások után, hogy most akkor lehet pénzt feltölteni Skrill-re, majd onnan átutalni Bet35-re vagy sem? :)
Mert én még cska ott tartanék hogy mivel évek óta nem használtam Skrill-t nekem még kell valami azonosítást végeznem és én már ott megvagyok rekedve.
Szóval én még csak a "Verify your Account" -nál járok. Letöltöttem az alkalmazást és ott nem értem milyen 6 jegyű kódot kér amivel be tudok lépni, mivel az SMS-ben kapott kódot nem fogadja, el, pedig azzal léptem be a számítógépen keresztül is. emailra meg valami "YOU ASKED TO RESET YOUR PIN" üzenet jön és már kivagyok tőle hogy nem jutok egyről a kettőre.