TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 39 vendég van a témában


Idézetet írta: riverside Dátum július 30, 2023, 07:37:41Eddig is a függőleges pozíciót használtam. Működött. Erre keresek vàlaszt. De köszi.

akkor kicsinyitsd  a képernyő nézetet

Megint halott az élő😀 pedig a norvég meccsen sztem meglesz a 6.

Meg is lett! Mondjuk kellett hozzá 11 perc hosszabbítás.. még jó,hogy a Betfair működik..

#1593 július 30, 2023, 13:09:15, vmlinuz
Idézetet írta: csatarid Dátum július 29, 2023, 21:31:43Élő fogadásnál nektek sincs semmi meccs? Csak amik majd lesznek 21:30 után... de élőbe 0.  :noway:
Az még hagyján,hogy nem voltak élő meccsek,már délután 4 után összeomlott az rendszer,ezáltal az összes egyenlegem eltünt,van két fogadásom,ami még nincs jóváírva. Az ügyfélszolgálat azt mondta,hogy csinálják.Ha délután 5ig nem lesz rajta,akkor megyek vegasba,az is adómentes,és jobb a rendszer,bár ott is vannak érdekességek.

Idézetet írta: Rattis Dátum július 30, 2023, 12:39:04Az még hagyján,hogy nem voltak élő meccsek,már délután 4 után összeomlott az rendszer,ezáltal az összes egyenlegem eltünt,van két fogadásom,ami még nincs jóváírva. Az ügyfélszolgálat azt mondta,hogy csinálják.Ha délután 5ig nem lesz rajta,akkor megyek vegasba,az is adómentes,és jobb a rendszer,bár ott is vannak érdekességek.
Újabb fejlemény,zárolták a számlám,online regisztráció ellenőrzése címén.Nem tudom mit ellenőriznek,minden szabályos,legális fogadó vagyok.Kíváncsi leszek az eredményre.

Sziasztok,

Megraktam tegnap egy tenisz meccset, amit eső miatt átraktak mára, de ma is esik és átrakták holnapra. Holnapra is esőt mond egész napra. Ilyenkor benragada fogadásom, vagy egy idő után visszajár a tét?

Köszönöm

Egy darabig biztos bentmarad. De ilyenkor azt szoktak csinalni hogy atviszik fedettre a versenyt. Akar ugy is hogy a boritas valtozik.

Sziasztok,

kaptam egy bónusz ajánlatot, ha 07.26 14:00 és 07.27. 23:59 között fogadok legalább 64000 huf értékben min. 1.4-es oddson, akkor kapok 32000 huf bónuszt. A feltételeket teljesítettem, de a bónusz még nem került jóváírásra. Írtam nekik, válaszként azt kaptam, hogy a bónuszt legkésőbb az ajánlat lezárását követő 5 munkanapon belül írják jóvá.

Ma van az 5. munkanap, de még semmi. Meddig szokták ezt húzni, valakinek van tapasztalata?




Idézetet írta: Bazs Dátum augusztus 03, 2023, 08:57:15Sziasztok,

kaptam egy bónusz ajánlatot, ha 07.26 14:00 és 07.27. 23:59 között fogadok legalább 64000 huf értékben min. 1.4-es oddson, akkor kapok 32000 huf bónuszt. A feltételeket teljesítettem, de a bónusz még nem került jóváírásra. Írtam nekik, válaszként azt kaptam, hogy a bónuszt legkésőbb az ajánlat lezárását követő 5 munkanapon belül írják jóvá.

Ma van az 5. munkanap, de még semmi. Meddig szokták ezt húzni, valakinek van tapasztalata? De egyébként igen, van amikor kivárják a megadott határidőt, van, amikor hamarabb jóváírják. Ha mégsem, írják nekik, mi a probléma, elég jó kis pénz, ne hagyd veszni.





Gyakori probléma, hogy nem klikkelünk a jelentkezés gombra. Nem tudom, a te bónuszodnál kellett-e jelentkezni, de ha igen, akkor ez is egy opció, miért nem írták még jóvá

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 03, 2023, 09:57:19Gyakori probléma, hogy nem klikkelünk a jelentkezés gombra. Nem tudom, a te bónuszodnál kellett-e jelentkezni, de ha igen, akkor ez is egy opció, miért nem írták még jóvá

Kellett és jelentkeztem is. Mindig szoktam, ha dob valamit, vagy összejön vagy nem. Eddig csak egyszer forgattam ki, kisebb bónuszt, de azt jóváírták már másnap.

akkor várj, ha még benn vannak a határidőben. Ők hajlamosak arra, hogy az utolsó percekig kivárják, és csak a legvégén írják jóvá, de amúgy korrektek, nekem mindig jóváírták, amikor nem én hibáztam.

Még az lehet gond egyébként, hogy feltétel volt-e az, hogy élőt kell játszani, vagy nem élőt. Illetve az, hogy mondjuk teszel 2,5 gól fölöttre is, majd 2.5 alattra is, és azt nem számolja a forgatásba. Ezekre figyeltél?

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 03, 2023, 10:08:22akkor várj, ha még benn vannak a határidőben. Ők hajlamosak arra, hogy az utolsó percekig kivárják, és csak a legvégén írják jóvá, de amúgy korrektek, nekem mindig jóváírták, amikor nem én hibáztam.

Még az lehet gond egyébként, hogy feltétel volt-e az, hogy élőt kell játszani, vagy nem élőt. Illetve az, hogy mondjuk teszel 2,5 gól fölöttre is, majd 2.5 alattra is, és azt nem számolja a forgatásba. Ezekre figyeltél?


Csak a min. 1.4-es odds volt a kikötés. Kicsit hiányolom, hogy nincs egy felület, amin nyomon tudod követni a forgatást, vagy egyáltalán visszanézni a bónuszod feltételeit, mert így én is kattogtam azon, hogy nem én néztem-e be valamit :)

Ha minden ok, jóvá fogják írni! Tényleg van, amikor az utolsó pillanatban írják jóvá, de megteszik. Ha mégsem, írni kell nekik megint. De türelem rózsát terem! Várd ki, általában jön róla e-mail is, ha jóváírják.

Más is kapott bónuszt hétvégén? X forint vesztes élő fogadás összegyűlik, akkor hétfőn visszatérítik című ajánlatukról van szó.

Idézetet írta: chabialonso Dátum augusztus 28, 2023, 10:40:42Más is kapott bónuszt hétvégén? X forint vesztes élő fogadás összegyűlik, akkor hétfőn visszatérítik című ajánlatukról van szó.

Én már több mint 2 hónapja nem kaptam semmilyen bónuszra feljogosító ajánlatot tőlük. A mostani hétvégére sem. Pedig nem játszom kevesebbet, mint eddig...