Betsson

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Behuhelp!
Lenne még egy kérdésem a "szezonnyitó" pókerrel kapcsolatban.
Én nyertem a második versenyen 15 dollárt. És én ezt sehol nem találom! Most már elég sok idő eltelt, mi lehet ennek az oka??? Az elsőn nyert 10-es megvan a bónuszoknál, de a második 15 nincs ott! Kiderítenéd ezt nekem? Felhasználónevem: 1szumos1
Előre is köszi!

Idézetet írta: szumos Dátum szeptember 08, 2009, 18:48:50
Behuhelp!
Lenne még egy kérdésem a "szezonnyitó" pókerrel kapcsolatban.
Én nyertem a második versenyen 15 dollárt. És én ezt sehol nem találom! Most már elég sok idő eltelt, mi lehet ennek az oka??? Az elsőn nyert 10-es megvan a bónuszoknál, de a második 15 nincs ott! Kiderítenéd ezt nekem? Felhasználónevem: 1szumos1
Előre is köszi!

Lehetséges, hogy behuhelp ezen a héten nem fog erre a kérdésedre válaszolni, mivel jön a budapesti konferenciára, de hátha mégis sikerül belépnie.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 08, 2009, 18:53:36
Idézetet írta: szumos Dátum szeptember 08, 2009, 18:48:50
Behuhelp!
Lenne még egy kérdésem a "szezonnyitó" pókerrel kapcsolatban.
Én nyertem a második versenyen 15 dollárt. És én ezt sehol nem találom! Most már elég sok idő eltelt, mi lehet ennek az oka??? Az elsőn nyert 10-es megvan a bónuszoknál, de a második 15 nincs ott! Kiderítenéd ezt nekem? Felhasználónevem: 1szumos1
Előre is köszi!

Lehetséges, hogy behuhelp ezen a héten nem fog erre a kérdésedre válaszolni, mivel jön a budapesti konferenciára, de hátha mégis sikerül belépnie.  ;)

Kössz Milán, de ráérek. Nem idegeskedem...

Hi Mindenki,

A [bs]Betsson[/bs] Szezonyitó Freeroll sorozat döntője holnap 19 órakor kezdődik.

A nyereményalap 200$ added cash!

A nevezésnek 2 feltétele volt, az egyik, hogy a 2 selejtező valamelyikén valaki top 10 helyezést érjen el, a másik pedig, hogy aug 15-szep 18 között min. 3000 HUF-os befizetést tegyen a [bs]Betssonra[/bs].

A selejtezők 20 helyét 17 játékos szerezte meg, hiszen 1szumos1, mrobert88 és xvarda1964x "2 helyet foglalt" magának remek teljesítményével.

Az alábbi játékosok már biztos döntő résztvevők - teljesítették a 2. feltételt is - már a tikettet is megkapták:

paretamas85
1szumos1
szudoku33
Latzka365
-gigazo-
szuhabibi

A többi döntőbe jutott játékosnak még van lehetősége nevezni, befizetés után kapják a tikettet.

Ha valamelyik döntőbe jutott biztosan tudja, hogy nem tud résztvenni a versenyen, kérjük jelezze - Milannak privátban, vagy itt a fórumon. Ha lesz ilyen, akkor a 10-en kívüli játékosok kapják meg a lehetőséget, hogy a 17 hely valamelyikét lefoglalják (természetesen sorrendben, szóval 11-től lefelé jár a jog).

Üdv
L


moroly8 csatlakozott :)

Idézetet írta: behuhelp Dátum szeptember 17, 2009, 14:16:57
moroly8 csatlakozott :)

Újabb 2 nevező, Lorenzo16 és Varda64.

Kérek minden döntőst, h ellenőrizze le a tikettjét.

Köszi!

Idézetet írta: behuhelp Dátum szeptember 17, 2009, 12:17:42

A selejtezők 20 helyét 17 játékos szerezte meg, hiszen 1szumos1, mrobert88 és xvarda1964x "2 helyet foglalt" magának remek teljesítményével.


Hogy érted, hogy 2 helyet foglalt magának? gondolom csak egyszer játszanak :D vmivel előnyösebb így nekik? azt hittem megint úgy van, h a 2. selejtezőn ha valaki bejut aki már bejutott akkor +1 ember is bejut.

a prize pool h van elosztva? van már garantált nyeremény a döntősöknek? ha igen akkor mi van ha pl 15 ember indul el csak a többi pénzt a betsson megtartja magának, vagy elosszátok a többi nyertes közt?

ui.: megvan a tikettem, köszi. 

Köszönöm! A tikett megérkezett!  :ok:

Idézetet írta: Várda64 Dátum szeptember 18, 2009, 15:00:43
Köszönöm! A tikett megérkezett!  :ok:

Great!

Közben mrobert88 az asztalnál

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 18, 2009, 14:16:21
Idézetet írta: behuhelp Dátum szeptember 17, 2009, 12:17:42

A selejtezők 20 helyét 17 játékos szerezte meg, hiszen 1szumos1, mrobert88 és xvarda1964x "2 helyet foglalt" magának remek teljesítményével.


Hogy érted, hogy 2 helyet foglalt magának? gondolom csak egyszer játszanak :D vmivel előnyösebb így nekik? azt hittem megint úgy van, h a 2. selejtezőn ha valaki bejut aki már bejutott akkor +1 ember is bejut.

a prize pool h van elosztva? van már garantált nyeremény a döntősöknek? ha igen akkor mi van ha pl 15 ember indul el csak a többi pénzt a betsson megtartja magának, vagy elosszátok a többi nyertes közt?

ui.: megvan a tikettem, köszi. 

Hey,

Ha valaki olyan aktív volt, h mindkettő selejtezőn elindult + a top10-be mindkétszer bekerült, úgy korrekt, hogy előnyt szerezzen ezáltal. Azért előny, mert nem 19 játékossal, hanem 16-al kell megküzdenie.

200$ kerül kiosztásra a döntőben, ez garantált cash.

Üdv
Laci

Megkaptam a tikettet, köszi! :)

Szia behuhelp!

Milannak már jeleztem, most fizettem be a lóvét a betsson számlámra, önfeledten várom a tickettet.  :beerchug:

Üdv,

csacsa

Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 18, 2009, 16:07:40
Szia behuhelp!

Milannak már jeleztem, most fizettem be a lóvét a betsson számlámra, önfeledten várom a tickettet.  :beerchug:

Üdv,

csacsa

Tikett a számládon!

Idézetet írta: behuhelp Dátum szeptember 18, 2009, 18:22:23
Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 18, 2009, 16:07:40
Szia behuhelp!

Milannak már jeleztem, most fizettem be a lóvét a betsson számlámra, önfeledten várom a tickettet.  :beerchug:

Üdv,

csacsa

Tikett a számládon!

Köszönöm, már fel is használtam!  :D


Tisztelt Betsson Ügyfélszolgálat!

Hiba a szorzók megállípításánál:

Tenisz, WTA, Korea, Seoul Open

Srebotnik- Kleybanova

Mindkettőre 3-as fölötti szorzót adnak az oddsoddsodds.com alapján.
Azonban látható, hogy Kleybanovára a Betsson iroda ad csak ennyit, szerintem fordítva tették ki a szorzókat.

Mellékelem a képernyőkimentéseket is.