"Get rich from betting" próba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A megoldás szerintem többféle is lehet:

1
Ne képernyőkimentés legyen, hanem akkor ő találkozzon Milánnal, lépjen be a számlájába az illető és úgy mutassa meg Milánnak+ a többieknek az eredményeit utólag.


2.

Mondja meg az oldal címét, hogy más is tudja / esetleg előfizessen /, Milánéknak és az oldal szerkesztőinek összedobjuk közösen a rongyos 50 dollárt , megbízunk bennük, hogy ők nézzék már meg, mik az eredmények.

Az illető pedig, aki veszi a tippeket valamelyik oldalon, adja meg elérhetőségeit a hitelesség kedvéért, hogy ne csak névtelenül írogasson a fórumba.



Mindentől függetlenül én kiváncsi vagyok hol fizettél elő , ha privátban dobnál egy linket leköteleznél.
Egy próbát megér számomra bárhogy is.

üdv.

Idézetet írta: Zoli2 Dátum március 27, 2010, 09:48:21
A megoldás szerintem többféle is lehet:

1
Ne képernyőkimentés legyen, hanem akkor ő találkozzon Milánnal, lépjen be a számlájába az illető és úgy mutassa meg Milánnak+ a többieknek az eredményeit utólag.


2.

Mondja meg az oldal címét, hogy más is tudja / esetleg előfizessen /, Milánéknak és az oldal szerkesztőinek összedobjuk közösen a rongyos 50 dollárt , megbízunk bennük, hogy ők nézzék már meg, mik az eredmények.

Az illető pedig, aki veszi a tippeket valamelyik oldalon, adja meg elérhetőségeit a hitelesség kedvéért, hogy ne csak névtelenül írogasson a fórumba.






Kicsit utánanyomoztam, de erősítsen meg az illető, hogy ez-e az az oldal:

http://getrichfrombetting pont co pont cc


Legyünk egyelőre csak minimális igényűek:

50 tippből elég nekünk 10 % pénzbeli  haszon, nyereség, amely az előző tippeihez képest , ha igazak, amit mond, könnyen teljesíthető.


2-es szorzó környéki oddsoknál mindig ugyanakkora egységet tegyünk, hogy ne befolyásolja a súlyozás.

Legyen mindig 1 egység a tét és 50 tipp után 55 egységnek kell lennie minimum.

Ha nem teljesül ez, kicsit mérgesek leszünk az illetőre / az oldalra /, de semmi több.


Felajánlhatjuk neki, hogy ha tényleg úgy van, akkor kap valamilyen nagy jutalmat, de ha nem, akkor még most elmondhatja az igazat, mert utána már nagyon sok elnézést kellene kérnie ahhoz, hogy ezt jóvátegye.

Idézetet írta: KohoJos Dátum március 27, 2010, 08:02:20
SZiasztok !

Ezt még beírom, a képekkel vigyázzatok, mert csak azt kell elhinni amit előre látsz kiírva.
Nem csak lordvico miatt írom be, hanem vigyázzatok !!!
Természetesen nem azt mondom, hogy lordvico és más manipulálta a képeiket, de 15 perc alatt bármilyen jó kimutatást lehet készíteni.

Ebbe a képbe beépítettem lordvico tippjeit.

A technika ha valaki blöffölni akar:

1. Nem kell hozzá Photoshop tudás
2. Lekéred a statisztikádat.
3. Elmented a html oldalt
4. Szövegszerkesztőben kijavítod a bukott meccseket a téteket arra amire akarod.
5. Megnyitod a böngésződben
6. Printscreen képkészítés
7. Császár vagy bármelyik fórumon

Ez a technika 5 perc alatt elsajátítható. Csak azt higgyétek el amit előre láttok és ez nem csak a lordvico tippjeire vonatkozik.
A képeket nagyon könnyű manipulálni és ehhez csak ennyi kell amit leírtam. Nézzétek meg a képet. Ezt lehet bármivel vizsgálni ez tökéletes mert a html-ben van javítva. :)


Ejj ha ezt előbb tudom ;D ;D
Na de viccet félretéve....már bocsánat, de ki az a beteg állat, aki ezt rendszeresen megcsinálná? Vagy akár egyetlen alkalommal is? Azért ne legyen már ennyire üldözési mániánk, hogy ilyeneket gondolunk mindenki mögé... :bash:
Ez most nem KohoJos-ra irányult, ha nem azoka akik csak így tudnak gondolkozni. Mit ér el valaki azzal, ha itt villog aztán a számláján meg alig van valami? Szánalmasnak tartom az ilyet...de az is vicc, hogy valaki csak arra tud gondolni, hogy ez csak kamu lehet. Na mind1...
Egyébként én is arra gondoltam ezt a naplót nézve, hogy promóciós céllal jött létre, de nem szeretnék belefolyni a vitába, majd kiderül mi az igazság. ;)
Sok sikert mindenkinek! :)

Ha már promóció: Oakland nem téved, ráadásul a naplója bárkinek bérmentesen elérhető. A 10%-os profitot  meg kineveti a majom.

Mert Oakland még mindig nagyképű, és sohasem téved.  :cya:

Erről ennyit.  ;D Ha már itt járunk: Mondok egy tippet, ma még ingyenes. Hearts-Rangers 1X. Csokinyúl.
Lehet oltogatni, mert ahogy kutyákat, úgy a majmokat is oltani kell veszettség ellen. ;D

Nem akartam közbeszólni, de nem bírom magamban tartani. Engem nem igazán izgat, hogy most reklámoz-e valakit, vagy csak simán kamuzik.

Én inkább a tippeken magukon vagyok kiakadva. Hogy a fenében lehet NAPI TUTI-nak betenni olyan meccseket, mint a Siena-Bologna vagy az Atalanta-Cagliari?! Ha valaki ezeket előre megmondja, az kőkemény jós! Olasz bajnokik, U17-es meccs, osztrák másodosztály. Nekem inkább úgy tűnik, valaki utólag a napi kínálatból kiválaszt egy olyan tippet, aminek az oddsa 1.70-2.00 között van, és hazai. Ezért nem hiszek neki...

Idézetet írta: KohoJos Dátum március 27, 2010, 08:02:20
SZiasztok !

Ezt még beírom, a képekkel vigyázzatok, mert csak azt kell elhinni amit előre látsz kiírva.
Nem csak lordvico miatt írom be, hanem vigyázzatok !!!
Természetesen nem azt mondom, hogy lordvico és más manipulálta a képeiket, de 15 perc alatt bármilyen jó kimutatást lehet készíteni.

Ebbe a képbe beépítettem lordvico tippjeit.

A technika ha valaki blöffölni akar:

1. Nem kell hozzá Photoshop tudás
2. Lekéred a statisztikádat.
3. Elmented a html oldalt
4. Szövegszerkesztőben kijavítod a bukott meccseket a téteket arra amire akarod.
5. Megnyitod a böngésződben
6. Printscreen képkészítés
7. Császár vagy bármelyik fórumon

Ez a technika 5 perc alatt elsajátítható. Csak azt higgyétek el amit előre láttok és ez nem csak a lordvico tippjeire vonatkozik.
A képeket nagyon könnyű manipulálni és ehhez csak ennyi kell amit leírtam. Nézzétek meg a képet. Ezt lehet bármivel vizsgálni ez tökéletes mert a html-ben van javítva. :)



Ez azért nem gyenge. Életemben először látok ilyet, irigylem azokat akik ennyire értenek a számitógépekhez. Én még azzal is szenvedek h ez a köcsög Flash-em 20 percenként bedöglik, hiába telepitem újra, mindig előjön ez a probléma. Fél óránként kapcsolom ki és be a gépet h a honalpok megfelelően töltsenek be. Két gépet kell ezért nyúznom folyamatosan, miután kibacott Macintosh-ra nem tudom h lehet letölteni egy qrva excel-t. Mindegy, jól elmentem a témától.  >:(
Mindenesetre én vagyok annyira naiv, h ne feltételezzem azt, h LordVico mindezt megcsinálná csak azért, h minket átvágjon. Ha nem az Ő honlapja ahonnan hozza a tippeket, illetve nem jelent Neki plusz bevételt, ha más erről vesz tippet, akkor szerintem kizárhatjuk a PhotoShop-ot. Én azért megadom Neki a bizalmat, bár tény és való, h sokat nyomna a latba, ha előre elküldene privátba egy tippet vmelyik Adminnak. Nem más felhasználónak, mert azzal esetleg maga alatt vághatná a fát, hisz tudjuk milyen a magyar ember, ha megdöglik az én tehenem.... Szóval ezzel a lépéssel 100%osan eloszlathatná a kételyeket, és csak 5 percébe kerülne.

Ha valóban úgy megy Neki a fogadás ahogy irta, nagy gratuláció jár érte, mert megtalálta a legjobb tippadó oldalt, és szépen fog profitálni. Kivánom h igy legyen.

Minden jót.

lordvico, én csak felajánlottam, hogy küld el (mert ezáltal meg tudnám nyugtatni a többieket), nem azt mondtam, hogy kötelező.

Senkinek sem kell bizonyítanod, ez biztos, s ha tényleg valósak a tippek, s a nyeremények hát akkor ez csak jó dolog, s gratulálni tudok.

További sok sikert!  :beerchug:

Idézetet írta: Szigo Dátum március 27, 2010, 11:12:24
Nem akartam közbeszólni, de nem bírom magamban tartani. Engem nem igazán izgat, hogy most reklámoz-e valakit, vagy csak simán kamuzik.

Én inkább a tippeken magukon vagyok kiakadva. Hogy a fenében lehet NAPI TUTI-nak betenni olyan meccseket, mint a Siena-Bologna vagy az Atalanta-Cagliari?! Ha valaki ezeket előre megmondja, az kőkemény jós! Olasz bajnokik, U17-es meccs, osztrák másodosztály. Nekem inkább úgy tűnik, valaki utólag a napi kínálatból kiválaszt egy olyan tippet, aminek az oddsa 1.70-2.00 között van, és hazai. Ezért nem hiszek neki...

A napi tutit úgy is megkapod, ha tudsz vmi jó kis bundás meccset. Angliában volt/van nem is egy olyan cég, ami azzal foglalkozik (bár nem legálisan), hogy a bundás meccseket árulják. Havi dijat fizetsz, és jó esetben kapsz 4-5 tippet. Bár annyira nem ismerem az eljárást, én nem fizettem elő ilyenre, de egyik barátom nagyon rájuk cuppant, és erős profitokat termelt is vele. Lehetséges h ez honlap is ilyen, bár nekem az a furcsa benne, h ilyen nyiltvánosság elé teszik ki magukat. Ha nem bundás meccsekkel foglalkoznak, akkor meg csak hihetetlen ez a tipptalálati arány. Bár azért azt ne felejtsük el, h az is hihetetlen, ha az ismeretségedben vki megnyeri az ötöslottót. Ha utána ezt elmondod vkinek a neten, h ismered azt aki megnyerte, sokan nem fognak hinni Neked. Mint irtam máshol, a tévedés jogát fentartom ;)

#39 március 27, 2010, 15:22:26, Lpneo
Idézetet írta: Szigo Dátum március 27, 2010, 11:12:24
Nem akartam közbeszólni, de nem bírom magamban tartani. Engem nem igazán izgat, hogy most reklámoz-e valakit, vagy csak simán kamuzik.

Én inkább a tippeken magukon vagyok kiakadva. Hogy a fenében lehet NAPI TUTI-nak betenni olyan meccseket, mint a Siena-Bologna vagy az Atalanta-Cagliari?! Ha valaki ezeket előre megmondja, az kőkemény jós! Olasz bajnokik, U17-es meccs, osztrák másodosztály. Nekem inkább úgy tűnik, valaki utólag a napi kínálatból kiválaszt egy olyan tippet, aminek az oddsa 1.70-2.00 között van, és hazai. Ezért nem hiszek neki...
Nem védeni akarom a srác tippjeit (amik nem is az övéi) de szerintem az a baj itt a legtöbb fórumossal, hogy mindenki csak az első osztályt követi figyelemmel. Igaz némely másodosztályban elég sok a bunda, viszont amikor én nagyban játszottam, nem a mencseszterrel meg a bájernnel nyertem a legnagyobb lóvékat, pont azért mert nem féltem megrakni a másodosztályos meccseket. Csak ennyit akartam írni, némelyek itt elég szűken gondolkodnak...
Én sose vettem meccseket másoktól és nem is fogok, mert ez kb olyan mint ha azzal dicsekednél a haverodnak hogy milyen jó kocsival jár a szomszéd. Aki kemény az megél a saját  tippjeiből

Idézetet írta: Lpneo Dátum március 27, 2010, 14:59:56
Nem védeni akarom a srác tippjeit (amik nem is az övéi) de szerintem az a baj itt a legtöbb fórumossal, hogy mindenki csak az első osztályt követi figyelemmel. Igaz némely másodosztályban elég sok a bunda, viszont amikor én nagyban játszottam, nem a mencseszterrel meg a bájernnel nyertem a legnagyobb lóvékat, pont azért mert nem féltem megrakni a másodosztályos meccseket. Csak ennyit akartam írni, némelyek itt elég szűken gondolkodnak...

És Téged miért zavar az, h a fogadók zöme ezekre van ráállva? Végignéztem a naplódat, lövésem sincsen honnan szerzel megbizható, pontos információkat pl egy skót másodosztályra, vagy wales-i elsőre. Értékelni se lehet az ezekre megszerzett infókat olyan mértékben, mintha azt hallanád/olvasnád hogy a "bájern"-ből hiányzik Robben, Ribéry, Klose, és Van Bommel. Ráadásul a naplódat is egy elég erőteljes zakó után zártad. De tudom, némelyek itt elég szűken gondolkodnak... :great:

Idézetet írta: jaaas Dátum március 27, 2010, 15:23:59
Végignéztem a naplódat, lövésem sincsen honnan szerzel megbizható, pontos információkat pl egy skót másodosztályra, vagy wales-i elsőre.
Internetről. Mert nem csak azokkal az infókkal élek, amiket az orrom alá dörgölnek. Itt van pl a bbc oldala, ahol angol, meg skót meccsekről írnak használható infókat: http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/default.stm

Vhogyan sejtettem h a netről, de pl melyik hasznosabb információ, ha azt olvasod h a ManUtd-ből hiányzik Rooney, vagy ha azt h a Rhyl-ből John Leah? És ha ezt megválaszoltad, valószinűleg el tudod majd dönteni, miért inkább a nagyobb bajnokságokat preferálják a fogadók. Minél nagyobb pénzdijak, presztizs  van egy bajnokságban, egy bajnoki meccsen, annál kisebb az esélye egy bundára. Minél erősebb egy bajnokság, annál nagyobb különbség léphet fel két csapat között, igy könnyebben lehet számolni az esélyekkel is. Tény és való, elmehet a tipp egy Premier League-ből, és egy tájföldi hatodosztályból is, ugyanúgy ahogyan bármelyikből jöhet is. Épp ezért szerintem nem az számit, ki melyik bajnokságból tippel, hiszen a profit és a veszteség is ugyanúgy jelenik meg. Nem fognak legyinteni Rád, ha azt mondod, Te az x összegű profitodat a ManUtd.-nak köszönheted, de akkor sem fog felértékelődni a profitod ha azt a bolgár megye 4. osztályából hoztad össze. Megszólni azért más fogadókat, h mikből válogatnak, szerintem bolondság.

Hát ha valaki nagy profitot szerzett már a Manchesterrel akkor gratulálok neki. Én a premier league-el régen elég sokat szívtam ezért nem is szoktam rá fogadni, mert ha Wayne Rooney éppen nem krumplistésztát zabált reggelire akkor meg van lőve a csapat, és vele együtt a kemény 1,35-ös Manchester szorzó. Szerintem.

Milannak elküldtem meccs előtt a mai tippet. Egyáltalán nem érdekel hogy jönni fog vagy nem, mert ez már rég nem erről szól. De nem hibáztatok senkit, most találkoztam az átlag ember mentalitásával. Érdekes hogy más naplókban ahol szintén utána írják be a tippeket, és mondjuk minden 4. tipp rossz, ott senki sem követelt képet meg bizonyítékot. Ezzel szemben itt engem állítottatok a falhoz hogy bizonygassam hogy tényleg jók a tippek, és ha mondjuk a mai beszopja akkor meg én lennék a kikiáltott seggfej az oldalon. Mégegyszer mondom nem hibáztatok senkit, és ne küldjetek több privát üzenetet sem, mert nem fogok belépni ide többet.