Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ha olyan módon fizetsz be amire nemf izetnek ki, akkor elvileg csak bankszámlára kérheted ki a pénzed.

Netelleres számla nyitása után van alapból telefonos azonosítás is, ugye?

(nekem volt régen...)


Idézetet írta: Knapp Dátum október 08, 2013, 22:38:40
Netelleres számla nyitása után van alapból telefonos azonosítás is, ugye?

(nekem volt régen...)

Nincs telefonos azonosítás egyáltalán.


Szerintetek a Neteller virtuális kártyája használható mondjuk egy BetRedKingsnél, ahol alapból Netellerre nem akarnak bónuszt adni, csak kártyás befizetésre?

Lehet, de ha kérnek kártyamásolatot mit küldesz?  ;D

Elkészitettem a Neteller MasterCard leirását is: http://www.sportfogadas.org/cikk-net-mastercard-223.html

A kártyát 23-án igényeltem, ma hozta a postás. Semmiképp nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsak.

Lehet hogy hülye kérdést teszek most fel... van neteller kartyam, ha mondjuk elballagok a postára és odaadom hogy erre szeretnék befizetni akkor ez lehetséges??

Nem, csak utalással vagy más kártyával töltheted fel a Neteller oldalán.

Pár napon belül másodszor kapok adathalász emailt, amelyet mintha a a Neteller küldene, figyeljetek oda!

Tárgy: Important: Account Pending Closure
Feladó: <[email protected]>


Dear emailcím  (név helyett, ez már eleve gyanús mindig)

We would like to inform you that your account is pending closure for failing to accept the new Neteller Account Terms of Use and the Privacy Policy until the 31th of December, 2013.

This is your last and final warning. To avoid account closure, please follow the link below and confirm your personal information. Failing to do so until the 31th of December, 2013 will be considered a denial of our terms and conditions and your account will be permanently closed.

Én is kaptam, pedig nincs is Netellerem.

Sziasztok a Neteller számlámról saját bankszámla kikért összeg feldolgozása menyi idő náluk mivel 29-én kértem le bankszámlára ami ellenőrzött és a neteller számlám is az de még mindig várakozó státuszban van. Ma holnap várható valamilyen feldolgozás szerintetek köszönöm a választ előre is.

HI!
Ha euros netellert nyitok es euros kartyat igenylek hozza, akkor forint felvetelnel hogyan szamolja at az eurot ? euroban vagy foritnban erdemes felvenni a penzeket ?

MasterCard árfolyamon számol, elég jó szokott lenni a váltás. Ha a bankautomata megkérdi, hogy forintban vagy euróban végezze a tranzakciót mindig a forintot kell választani, eurónál sokszor vicc árfolyamot kinál. Teljesen eurós atm-nél természetesen nincs semmilyen váltás, de ilyenből úgy tudom csak Budapesten van 2 összesen.

Sziasztok!

Az ugy mukodik meg, ha cimzettnek Neteller Uk. Limitedet irok be banki atutalasnal? Fel eve meg az volt a nevuk, mikor utaltam nekik. Irhatnanak valami pontos megnevezest, amikor megadjak, hogy hova utaljak....
Mar tul vagyok rajta, ezt inkabb eszrevetelkent irom. Mindennek es mindenkinek van pontos neve..