Számbá

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Foci VB 2014: melyik csapat lesz a végső győztes?

Németország
33 (71.7%)
Argentína
13 (28.3%)

Összes szavazó: 44

Szavazás lezárva: július 14, 2014, 00:13:36

Ha már idáig eljutott egy csapat, akkor csak egy célja lehet mindenkit legyőzni. Mind a 32 csapatnak ez kellene, hogy a célja legyen. A sport erről szól(na). Ha úgy megy oda egy csapat, hogy "tán" nem kapunk ki mindenkitől, akkor azokat a játékosokat meg az edzőt el kell küldeni közmunkára. Nem 1-2 megszerzett pont után hatalmas összegű prémiumot fizetni.

Idézetet írta: ede Dátum június 08, 2014, 22:03:53
Nem 1-2 megszerzett pont után hatalmas összegű prémiumot fizetni.

Mázli hogy nálunk nem így müködik  :bash:

Japán vs bukmékerek: Süss fel nap

Eltévedtek a bukik. Méghozzá nagyon, gondolom én. Ha mégis a bukmékereknek lesz igazuk, akkorát bukok, mint az ólajtó, ám ha nálam az igazság, akkor megkeresem a  kaszát. Ez esetben az sem lesz baj, ha azért nem találom, mert nincs, hiszen vásárolhatok egyet. Lesz miből. No, és természetesen elteszem emlékbe. Nem a vitrinbe,  mert oda nem fér be, megfelelő helye lesz a spájzban is. Amikor néhanapján rápillantok, esetleg megkérdezik tőlem, hogy mi a fészkes fenéért van szükségem egy kaszára  a városban, akkor eszembe jut/válaszolok, hogy nem a szénakészítéshez szükséges, hanem csak egy emlék a 2014-es labdarúgó világbajnokságról, amikor a Felkelő Nap  országának focistáira fogadtam.

Tovább: http://vb2014.com/japan-vs-bukmekerek-suss-fel-nap/

Idézetet írta: sakkgyuri Dátum június 06, 2014, 14:18:56
Szerintem Braziliában már akkora felháborodás van abból, hogy stadionokat építenek szociális isntézkedések helyett, hogy ha nem nyer Brazilia, akkor polgárháború lesz!

Ha nyer, akkor is az lesz, legfeljebb később, miután kiünnepelték magukat.  ;D

Idézetet írta: benson Dátum június 10, 2014, 08:29:13
Ha nyer, akkor is az lesz, legfeljebb később, miután kiünnepelték magukat.  ;D

Paddy-n  lehet pakolni  ;D

Vannak bet365-nél ezek a fogadások, hogy ki lesz a legjobb afrikai, ki lesz a legjobb ázsiai csapat. Tudja valaki, hogy mi van, ha pl mindegyik adott csapat kiesik a csoportban? Mi alapján állapítják meg a legjobb csapatot? Pontszám dönt, vagy helyezés a csoportban pl? Mert előfordulhat, hogy valaki 1 ponttal harmadik lesz a csoportjában, más meg 2-vel utolsó.
Köszi előre is!  :ok:

Idézetet írta: Jabba Dátum június 10, 2014, 22:36:30
Vannak bet365-nél ezek a fogadások, hogy ki lesz a legjobb afrikai, ki lesz a legjobb ázsiai csapat. Tudja valaki, hogy mi van, ha pl mindegyik adott csapat kiesik a csoportban? Mi alapján állapítják meg a legjobb csapatot? Pontszám dönt, vagy helyezés a csoportban pl? Mert előfordulhat, hogy valaki 1 ponttal harmadik lesz a csoportjában, más meg 2-vel utolsó.
Köszi előre is!  :ok:

Amit én láttam ranglistákat az előző vb-ről, ott egyértelműen a pontszám (és gólkülönbség) alapján rangsorolták az ugyanabban a körben kieső csapatokat. (a szerbek pl. a csoport 4. helyén végeztek, de előrébb rangsorolták őket, mint a csoport harmadik görögöket)

Köszi a választ, ezt jó tudni.
Közben a szabályok közt utána néztem, és ezt találtam:

Top Continental Team
Settlement based on the round a team exits the competition, regardless of extra-time. A team winning the final would be deemed the top team. Dead-heat rules apply.

Ezek alapján, ha pl minden afrikai csapat kiesik, akkor holtverseny van, nem? Dead-heat alapján pedig (tét/5)*szorzót kapsz vissza, mivel 5 afrikai csapat van? (ha már az előző példánál maradunk)

Mikor megkötöd a fogadást bet365-nél, elvileg jelzi, hogy hány pozíciós egyezés lehet, és akkor aszerint osztják az oddsot is.

Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !

Bár ezen a fórumon közutálatnak örvendek - Hogyan is képzelhettem egykoron azt, hogy tudok
valami jót és újat mondani a 10 millió futball-szakértő országában ?
- de szeretném, hogy ha a
következő mondatom őszinteségét nem kérdőjeleznétek meg :

Mindenkinek sok-sok nyereményt kívánok a ma kezdődő labdarúgó VB - n !
???


Spanyolország – Hollandia: Háborgó csillagok, második kiadás

Ez a meccs lesz a négy évvel ezelőtti vb-döntő visszavágója. Akkor hosszabbításban győzött Spanyolország, s ennek a sikernek köszönhetően világbajnok lett. Remélem, hogy ez a meccs a szó szoros értelmében visszavágó lesz, azaz győznek a hollandok, például többek között amiatt is, mert Casillas nem fogja hárítani Robben mindegyik helyzetét, s a Bayern München légiósa góllal fogja megköszönni ,,Szent Iker" négy évvel korábbi - a spanyoloknak világbajnoki aranyérmet jelentő - bravúrját.

Tovább: http://vb2014.com/spanyolorszag-hollandia-haborgo-csillagok-masodik-kiadas/

Bosznia továbbjut a csoportból
Nigéria kiesik a csoportkörben
Görögország kiesik a csoportkörben
Mexikó kiesik a csoportkörben
Horvátország továbbjut a csoportból.

Odds: 12,77

Csak nekem tűnik ez több mint esélyes kombónak?

Idézetet írta: Kagawa Dátum június 12, 2014, 14:46:15
Bosznia továbbjut a csoportból
Nigéria kiesik a csoportkörben

Görögország kiesik a csoportkörben
Mexikó kiesik a csoportkörben
Horvátország továbbjut a csoportból.


Odds: 12,77

Csak nekem tűnik ez több mint esélyes kombónak?

Van olyan buki, ahol ezeket a keresztbe fogadásokat engedik? Bet365 biztosan nem.

#88 június 12, 2014, 14:59:22, Kagawa
Idézetet írta: Latzka Dátum június 12, 2014, 14:49:54
Van olyan buki, ahol ezeket a keresztbe fogadásokat engedik? Bet365 biztosan nem.

Ezen én is meglepődtem, de van.

Evolutionbet-nek hívják, de szerintem nincs online.

Igy gyakorlatilag a horvát továbbjutás nem 2,00-ás oddsot ér, hanem 3 felettit, mert ugye ha ők továbbjutnak Mexikó és Kamerun kiesik.

A Vb alatt nem szeretnék szögletekre fogadni, de azért megjegyezném a Tippmixpro kínálatát.

A ma esti mérkőzésre van "Melyik csapat végez el több szögletet?", de ami a nagyobb dolog az a hendikep kínálat: van -2,5; -3,5, -4,5-es határral is. Most gyorsan átfutottam bet365, unibet és bwin kínálatát; ott nem láttam ilyet.