Számbá

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Foci VB 2014: melyik csapat lesz a végső győztes?

Németország
33 (71.7%)
Argentína
13 (28.3%)

Összes szavazó: 44

Szavazás lezárva: július 14, 2014, 00:13:36

Ez a brazil csapat nagyon gyenge volt ahhoz képest, hogy a torna favoritja. Egyedül az 1. félidő végén játszottak jól, egyébként alig volt helyzetük. A 11-es meg vicc. Elég nagy nyomás lehet a bírón (ha nem nyer Brazília, elszabadul a pokol). A végén nagyon nyomtak a horvátok, a hazai védők meg örültek, ha vaktában előrebikázhatták a labdát. A döntetlen lett volna az igazságos eredmény. Ha így folytatják a brazilok, akkor nagyon csúnya vége lesz.

Toltam 3 ilyet csak úgy amelyek megtetszettek:


Szá.   Választás   Esemény   Esemény időpontja   Gy/h feltételek   Szorzó   Eredmény
1   Argentína és Bosznia és Hercegovina   Világbajnokság - csoport F
(Csoport kombináció - párosítás)   26/06/2014   Egyik sem   2.00   Függőben
2   Kolumbia   Világbajnokság - csoport C
(Továbbjut a csoportból)   24/06/2014   Egyik sem   1.28   Függőben
3   Svájc   Világbajnokság - csoport E
(Továbbjut a csoportból)   25/06/2014   Egyik sem   1.66   Függőben
4   Brazília   Világbajnokság - csoport A
(Fogadás csoportra)   23/06/2014   Egyik sem   1.22   Függőben
5   Belgium   Világbajnokság - csoport H
(Fogadás csoportra)   26/06/2014   Egyik sem   1.66   Függőben
6   Németország   Világbajnokság - csoport G
(Fogadás csoportra)   26/06/2014   Egyik sem   1.61   Függőben
Többszörös
Fogadás típusa   Fogadások száma   Tétegység   Tét   Nyeremény   Nyereség
6-os gyűjtő   1   5 000,00   5 000,00   70 512,54   




Szá.   Választás   Esemény   Esemény időpontja   Gy/h feltételek   Szorzó   Eredmény
1   3.5 felett   Világbajnokság - Japán
(Csapat összesített gólok)   13/07/2014   Egyik sem   1.80   Függőben
2   9.5 felett   Világbajnokság - Németország
(Csapat összesített gólok)   13/07/2014   Egyik sem   1.90   Függőben
3   Felett: 2.5   USA v Nigéria
(Mérkőzés gólok - további piacok)   07/06/2014   Egyik sem   2.75   Nyert
Többszörös
Fogadás típusa   Fogadások száma   Tétegység   Tét   Nyeremény   Nyereség
3-as gyűjtő   1   5 000,00   5 000,00   47 249,98   




zá.   Választás   Esemény   Esemény időpontja   Gy/h feltételek   Szorzó   Eredmény
1   3.5 felett   Világbajnokság - Horvátország
(Csapat összesített gólok)   13/07/2014   Egyik sem   1.66   Függőben
2   Franciaország   Világbajnokság - csoport E
(Továbbjut a csoportból)   25/06/2014   Egyik sem   1.20   Függőben
3   Németország   Világbajnokság - csoport G
(Fogadás csoportra)   26/06/2014   Egyik sem   1.61   Függőben
4   Spanyolország   Világbajnokság - csoport B
(Továbbjut a csoportból)   23/06/2014   Egyik sem   1.16   Függőben
5   Belgium   Világbajnokság - csoport H
(Továbbjut a csoportból)   26/06/2014   Egyik sem   1.18   Függőben
Többszörös
Fogadás típusa   Fogadások száma   Tétegység   Tét   Nyeremény   Nyereség
5-ös gyűjtő   1   25 000,00   25 000,00   111 364,



Nemcsak a brazilok, de maga az egész meccs nagyon gyenge volt. Ilyen késői meccsen ilyen játékot bemutatni... Félő hogy a továbbiakban rendszeresen bealszok majd. A második félidőben már csak öcsém oldalbalökése húzott ki a bajból. Az 1998-as vb óta, ami a legjobb újkori vb volt, egyre gyengébbek ezek az események sajnos. Várható hogy minden kiscsapat betolja majd azt a rohadt divatbuszt, és próbálják ölni a játékot, mint tegnap a horvátok(mondjuk jól csinálták, szó se róla). A brazilokat annyiban megvédeném hogy első meccsen nyilván nagy volt a nyomás rajtuk, remélem ez oldódott most.
Ma is hiába lesz spanyol-holland, kap egy sima tiki-takás 2-0t az oranje, de foci nem hiszem hogy lesz. A Chile-ózzi meccsre leszek kiváncsi, remélem a spanyolok legalább egy picit fociznak majd hogy ne a fotelban aludjak el Vargasék meccse előtt...

Nyitómeccsnek nem volt épp rossz! Egész jól játszottak a horvátok, nem voltak megilletődve, főleg az első félidő volt jó!
Na de azért amit a japó spori művelt a második félidőben az hányinger volt...  :crazy:
ilyen 11-est fújni el se hiszem... féltem, hogy ez a VB is a játék helyett a bírókról, pénzről, hatalomról szól... megértem a horvátokat én ott a pályán szétkaptam volna a japót olyan ideges lettem volna  :bash: a kis csapatoknak sansza se lehet... miért kell egy Brazíliát így "tolni"..? Eszembe jut Szivic mester, "monják meg hanyadiknak kell lennünk"..... fölösleges játszani, adják oda a kupát a braziloknak és mindenki boldog lesz, talán a tüntetések is megszűnnek! Még szerencse, hogy - egyenlőre - az öngóllal nem tudnak mit kezdeni a sporik, muszáj megadniuk... de majd Brazília esetében biztos arra is kitalálnak majd valamit... :P :noway:
A mai meccseken én izgalmas, lendületes focit és gólokat várok... most úgy érzem nem fognak "alibizni" a csapatok.
Csak a bíróktól félek..!!

JLo tényleg jó formában van... Pitbull viszont nagyon gáz volt abban a "naciban" :great:

Chile - Ausztrália: Hulljon a férgese

Ideálisabb ellenfelet aligha találna a vb-kaland kezdésére a chilei válogatott: némi ellenállásra ugyan alkalmasnak tűnik a Socceroos, de nagy a valószínűsége, hogy magára osztja a pofozógép szerepét ezen a mérkőzésen.

Tovább: http://vb2014.com/chile-ausztralia-hulljon-fergese/

Ez a srác óriási figura :) Remi Gaillard. Mikor először láttam sírtam, annyit nevettem. Ha valakinek megtetszik ez, ajánlom nézzem meg amikor Remi egy traffipax, vagy egy csiga és az út közepén csúszik, amikor pókerezik..

#111 június 13, 2014, 15:28:55, Nyuszika10
Sokakkal ellentétben én nagyon elégedett vagyok a brazil-horváton a japán bíró teljesítményével!Teljesen objektíven ítélem meg a történéseket és cseppet sem befolyásol hogy ez  3:1 tökéletes eredmény volt a fogadásaimhoz.  :great:

Borzalom eddig a játékvezetés,2 szabályos gólt nem megadni!És Kassai nem fért be a keretbe...

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum június 13, 2014, 13:14:58
Sokakkal ellentétben én nagyon elégedett vagyok a brazil-horváton a japán bíró teljesítményével!Teljesen objektíven ítélem meg a történéseket és cseppet sem befolyásol hogy ez  3:1 tökéletes eredmény volt a fogadásaimhoz.  :great:
Teljes mértékben egyetértek veled H(-1.5)-tel fogadtam a Brazilokra :ok:

Jézusom.... könyörgöm valaki szóljon a sporinak, hogy ezt a játékot gólra játszák!!!
Ilyen gólokat nem megadni BŰN!! Márcsak a támadófoci támogatása miatt is kötelező lenne...
Nem is értem én, ezt már csak azzal tudom magyarázni, hogy a Braziloknak a legjobb ha itt döntetlen lesz!
Ezek a bírók egyszerűen tönkreteszik a játékot ill. mindenki szórakozását! Kivétel néhány fogadó! :cya:

Tetves cigány spanyoloknak muszáj volt segíteni, igaz?  :bash:

Idézetet írta: Milan Dátum június 13, 2014, 21:31:03
Tetves cigány spanyoloknak muszáj volt segíteni, igaz?  :bash:
Akkor úgy látszik nem csak szerintem nem volt jogos a 11-es. Én a visszajátszásokból azt szűrtem le, hogy COsta átlépte a becsúszó védő lábát és utána esett el...

Idézetet írta: Jenci84 Dátum június 13, 2014, 21:40:56
Akkor úgy látszik nem csak szerintem nem volt jogos a 11-es. Én a visszajátszásokból azt szűrtem le, hogy COsta átlépte a becsúszó védő lábát és utána esett el...

Az úgy is volt.

Idézetet írta: Milan Dátum június 13, 2014, 21:31:03
Tetves cigány spanyoloknak muszáj volt segíteni, igaz?  :bash:

Még egy ilyen gumiszobába illő kijelentés és azonnal megyek vmlinuzhoz feljelenteni téged! Majd kapsz egy zöld "Megfigyelt" státuszt a képed alá meglásd!  :D ;D :drak:

Idézetet írta: Milan Dátum június 13, 2014, 21:31:03
Tetves cigány spanyoloknak muszáj volt segíteni, igaz?  :bash:

Bőven belefért még ez is.  ;D