Számbá

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Foci VB 2014: melyik csapat lesz a végső győztes?

Németország
33 (71.7%)
Argentína
13 (28.3%)

Összes szavazó: 44

Szavazás lezárva: július 14, 2014, 00:13:36

Nagyon komoly meccs volt tegnap ez a spanyol-holland. Egy spanyol védelmi megingástól eltekintve amikor Sneijder feladta a ziccert Casillasnak, 44 percig a hollandok a pályán sem voltak. Azt sem tudták milyen rendezvényen vannak. Aztán beindult a Pique-Ramos páros, és Casillas is élete talán legrosszabb estéjén van túl (mondjuk azt hittem azt már a BL-döntőn lejátszotta. Úgy tűnik nem csoda hogy Mou elkezdte jegelni...). Ezútán teljesen megváltozott minden, pont fordítva mint az elsőben. Kiváncsi vagyok hogy egy normális védelem ellen mire megy majd a holland csapat, és hogy a spanyolok fel tudnak-e ebből állni. Mert az a Persze fejes nagyon megfogta őket. Csak nehogy Chile szívja ezt meg, és ők essenek ki.

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 14, 2014, 09:36:17
Csak nehogy Chile szívja ezt meg, és ők essenek ki.

Csak nem sajnálnád őket? A leírt auszik kis híján megviccelték őket.

Idézetet írta: benson Dátum június 14, 2014, 11:06:10
Csak nem sajnálnád őket? A leírt auszik kis híján megviccelték őket.

De.

Azért a többiek is egész jól teszik a dolgukat.  :)

Teljesen szimpatikus ez a Costa Rica-i válogatott.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum június 14, 2014, 22:51:22
Teljesen szimpatikus ez a Costa Rica-i válogatott.  ;)

Simán továbbjutnak ebből a csoportból:D

Idézetet írta: TiB Dátum június 14, 2014, 21:59:12
Az idő, hogy Keylor Navast ne csak a spanyol foci hívei ismerjék, ma elérkezett.

Idő, amikor ne csak az Arsenal szurkolók ismerjék Joel Cambell nevét  :beerchug: Azért remélem Arsene Wenger is figyelte ezt!

Azért Uruguay látványosan játszotta a semmit  ;D NEkem ez a VB is olyan lesz, mint a dél-afrikai. OTt is elment minden pénzem  az első csoportkörön, nem lesz ez másként most sem  ;D

Vagy lehet várni a második körig a nagyobb tétekkel, miután már láttunk minden csapatot és nem a képzelt erőviszonyok alapján fogadunk...  :)

Meggyőződésem hogy az angol válogatott komolyabb merítési lehetőséggel rendelkezik most, mint az elmúlt 25 évben, már csak taktika kellene, mert ez a Hodgson csak egervárisan felpakolja őket a pályára. Az olaszok viszont megint robbanthatnak. Amikor megláttam a kezdőt, a fejemet fogtam, de bebizonyosodott hogy az okos, fegyelmezett játék két zsenivel bármire képes.

Maga a vb pedig egyre jobban tetszik. Sok gól, nagyszerű teljesítmények (gogo Keylor Navas), már csak a bíróknak kéne felnőni hozzá. Gerrard is kapott egy gyünyürű bodicseket ami büntetőt ért volna.

És ide nem fért be Kassai.
Hihetetlen milyen  s**r fo* a játékvezetők munkája.Gól jelző ide oda, büntető jelzőt is be kellene vezetni. 2-2nél ott teljesen más lett volna a játék.Olaszok hozták a saját játékukat,ami most elég volt.
Nekem angol drukkerként amúgy tetszett a játék egy része,de hihetetlen hogy a felállt védelem ellen semmit se mutattak.
A gyors kontra játék viszont tetszetős.Urukat el kell verni,nincs mese.


Szvsz kár volt Rooneyt bevinni középre a második félidőben, a széleken hasznosabb volt a játéka, és középről megbontani az olaszokat külön tudomány. Amíg az erejük bírta addig lendületesen vezettek akciókat, de ez a páratartalom/hőmérséklet kombó szerintem nagyon kijött a hatvanadik perc után, egyre spórolósabban mozogtak és úgy nehéz helyzeteket kidolgozni.
Hamarabb kellett volna cserélni, és akkor 2:2. De én a fotelből persze hogy agyonszakértem Roy bácsit :laugh:

Legalább most már nem csak favágókat hoztak idén. Fiatal csapat, ha Uruk-Hai-t letolják egy gombóccal akkor még tovább is mehetnek a csoportból, mert Costa Rica ellen jön majd egy ki-ki meccs.

Uruguay-Costa Rica 1-3
1. hogy mekkora király voltál 4 éve, senkit nem érdekel
2. hogy 60 éve mekkora király voltál, az meg már végképp nem számít
3. mert a futball tanulható játék
4. az okosak meg is tanulják
5. a nem okosak pedig elfelejtik

Foci VB 2014: Svájc – Ecuador

Vasárnap kora este elkezdődnek az E-csoport küzdelmei is. Mindenki azt várja, hogy Franciaország különösebb megerőltetés nélkül továbbjut. Ezért a Svájc-Ecuador mérkőzés tétje óriási. Mindkét együttes úgy gondolja, hogy Honduras verhető, és megszerzi ellenük a három pontot. Ezért aki győz nagy lépést tehet a továbbjutás felé.

Mérkőzéstipp: Tippelj az előzetes alján a kimenetelre, az első gólszerzőre, illetve az első gól pontos idejére, s 1.500 forintos Unibet bónuszt nyerhetsz! Tippelj ITT!

Tippek? Vélemények?

Argentínáról mi a véleményetek, nyernek ma?

Idézetet írta: Milan Dátum június 15, 2014, 11:47:13
Foci VB 2014: Svájc – Ecuador

Vasárnap kora este elkezdődnek az E-csoport küzdelmei is. Mindenki azt várja, hogy Franciaország különösebb megerőltetés nélkül továbbjut. Ezért a Svájc-Ecuador mérkőzés tétje óriási. Mindkét együttes úgy gondolja, hogy Honduras verhető, és megszerzi ellenük a három pontot. Ezért aki győz nagy lépést tehet a továbbjutás felé.

Mérkőzéstipp: Tippelj az előzetes alján a kimenetelre, az első gólszerzőre, illetve az első gól pontos idejére, s 1.500 forintos Unibet bónuszt nyerhetsz! Tippelj ITT!

Tippek? Vélemények?

Szerintem 0-0 lesz, csak azt nem tudom megoldani. :D