Számbá

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Foci VB 2014: melyik csapat lesz a végső győztes?

Németország
33 (71.7%)
Argentína
13 (28.3%)

Összes szavazó: 44

Szavazás lezárva: július 14, 2014, 00:13:36

Az hát! Akinek annyi esze van, mint egy marék lóherének az takarodjon zuhanyozni...

szerintem nem feltétlen

Eddig nagyon meggyőző a német válogatott. Azért Portugáliát ilyen simán elintézni, mert nem Pepén múlik ez a 3-0...

igen, balfasz volt nem kétség, pedig már mióta milyen jól játszott, lapok meg szabálytalanságok nélkül, eldurrant, de nem fejelte szét müllert..

és télleg eddig talán a legmeggyőzőbbek a németek

Tény h Pepe belekapott Müller arcába. Nyilván fájhatott, és szándékos sem volt Pepetől. A német lent maradt, fogta az arcát, de nem is reklamált. Pepe odament és az ülő játékost megfejelte enyhén.. de megfejelte. Ez piros, kap is 2-3meccset.
Müller sem 100as,de Pepe egy idegbeteg favágó.

Én 2x is kiállítottam volna

Nevetséges ilyen módon belenyúlni a meccsbe, főleg úgy hogy nem volt benne a meccsbe a kiállítás.

Idézetet írta: dert Dátum június 16, 2014, 19:12:25
Nevetséges ilyen módon belenyúlni a meccsbe, főleg úgy hogy nem volt benne a meccsbe a kiállítás.

Ezt most nem a német-portugál meccsre írtad, ugye?   :)


Szerintem inkább Pepe volt nevetséges nem a bírói ítélet.

Idézetet írta: Knapp Dátum június 16, 2014, 19:16:28
Ezt most nem a német-portugál meccsre írtad, ugye?   :)

Most komolyan, mire volt ez jó?  :redchug:

Ha valakinek szétrúgják a lábát, akkor azt mondom oké állítsák ki, viszont itt bőven elég lett volna sárga. Nem is tudom, hogy most miért állították a ki, a fejelésért vagy a könyökért. A lényeg viszont, hogy eldöntöttek a meccset. és ez nagyon zavaró.   :bash:

Te gondolom soha életedben nem futballoztál..

Idézetet írta: dert Dátum június 16, 2014, 19:37:36
Most komolyan, mire volt ez jó?  :redchug:

Ha valakinek szétrúgják a lábát, akkor azt mondom oké állítsák ki, viszont itt bőven elég lett volna sárga. Nem is tudom, hogy most miért állították a ki, a fejelésért vagy a könyökért. A lényeg viszont, hogy eldöntöttek a meccset. és ez nagyon zavaró.   :bash:

Mind a kettőért ki lehet simán állítani. Nem azon van a lényeg, h eldönti-e a meccset (nem ez döntötte el), hanem, hogy jogos vagy sem. Ha már szájba keni a másikat akkor kérjen bocsánatot, ne még ő menjen oda hőzöngeni, mint egy vadállat.

Idézetet írta: dert Dátum június 16, 2014, 19:12:25
Nevetséges ilyen módon belenyúlni a meccsbe, főleg úgy hogy nem volt benne a meccsbe a kiállítás.

Amikor Pepe játszik, akkor mindig benne van.  ;D

Idézetet írta: dert Dátum június 16, 2014, 19:37:36
Most komolyan, mire volt ez jó?  :redchug:

Ha valakinek szétrúgják a lábát, akkor azt mondom oké állítsák ki, viszont itt bőven elég lett volna sárga. Nem is tudom, hogy most miért állították a ki, a fejelésért vagy a könyökért. A lényeg viszont, hogy eldöntöttek a meccset. és ez nagyon zavaró.   :bash:

Fejelgessünk meg könyököljünk össze vissza mert akkor "csak sárgát kapunk". Valószínűleg nem látnánk túl sok becsúszást  ;D de azért megnéznék egy olyan meccset...