Számbá

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Foci VB 2014: melyik csapat lesz a végső győztes?

Németország
33 (71.7%)
Argentína
13 (28.3%)

Összes szavazó: 44

Szavazás lezárva: július 14, 2014, 00:13:36

Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !

Most, hogy lement a VB csoportmeccsek első köre - és így minden csapatot láthattunk már - szeretnék kérdezni tőletek valamit :

Szerintetek a mai magyar válogatott melyik csapatot tudná megverni ?

(... talán Nigériát, Mexikót vagy Angliát ?)

Mindenkinek sok-sok nyereményt kívánok!
???

A mai magyar válogatott - más néven ligaválogatott - a magyar válogatottat sem tudná megverni.   :P

Különben meg ha a mocskos UEFA, az elfogult bíráskodás, a nem megfelelő talaj, a kellemetlen időjárás, a rossz formaidőzítés és a sérüléshullám nem sújt minket, bárkinél jobbak vagyunk, valójában csak a gólkülönbség a kérdéses.

A tegnapi Brazil - Mexikó meccs összefoglalója egy képben :D

Ausztrália - Hollandia

Ezúttal mit írjak? A spanyol-holland mérkőzés kapcsán azt írtam, hogy reményeim szerint a hollandok úgy szétszedik a spanyolokat, mint Floki kutyus a lábtörlőt. Most írjam azt, hogy a hollandok úgy szétszedik az ausztrálokat, mint bolond a hógolyót?

Tovább: http://vb2014.com/ausztralia-hollandia/

Idézetet írta: gonczi Dátum június 18, 2014, 09:39:30
Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !

Most, hogy lement a VB csoportmeccsek első köre - és így minden csapatot láthattunk már - szeretnék kérdezni tőletek valamit :

Szerintetek a mai magyar válogatott melyik csapatot tudná megverni ?

(... talán Nigériát, Mexikót vagy Angliát ?)

Mindenkinek sok-sok nyereményt kívánok!
???

Hogy-hogy melyiket? Melyiket nem? Ön látta már Xanyit bunyózni? Dzsudzsi Oroszba edz testőrökkel meg rendőrökkel.
Szerintem a mezőny nagy részét elvernénk.

"A futball nem élet és halál kérdése...... Annál sokkal több!"

1. Élet

Megható videó került napvilágra, amelyen az látszik, hogy egy siketvak fiú a barátai segítségével szurkolja végig a Brazília–Horvátország mérkőzést.
Brazíliában senkit sem hagy nyugodni a vb-láz, amire kiváló példa annak az egyszerre siket és vak fiúnak a története, aki emberségből és törődésből jelesre vizsgázó barátai segítségével nem maradt le a várva várt nyitó mérkőzés izgalmairól.
A találkozó közben ujjait egy speciális futballpályán vezették, így követte a támadások útját, a hátára pedig jeleket rajzoltak, így kapott infókat az eseményekről. Megható képsorok következnek, a mérkőzés rendhagyó közvetítése 07.00-tól indul.
www.youtube.com/watch?v=TK2AgzBBvKw

2. Halál

Itt egy szabadrúgás, ami első ránézésre vicces, de ha ismerjük a teljes sztorit, annyira már nem. Történt ugyanis 74-ben, hogy Zaire kijutott a VB-re. Az ország véreskezű diktátora kegyes volt, azzal engedte útnak a csapatot, hogy most még nem kell nekik megnyerni a világbajnokságot. A srácok komolyan is vették, mert a csoportban mindenki úgy elverte őket, mint szikvízgyáros a négylábú patás állatot. Az utolsó mérkőzésre, azért már a derék vezető is berágott, kiadta az ukázt a fekete fiúknak, hogy három gólnál többet nem kaphatnak, mert akkor bizony kivégzés és egyéb finomságok várnak rájuk. Ilyenkor tele gatyával, kivel nem akarsz játszani? Hát persze, hogy a brazilokkal. Szegények az életükért küzdöttek ezen a meccsen, amit bizonyít ez a szabadrúgás is. Lehozták három kapott góllal, kiestek, de megmaradt az életük.
www.youtube.com/watch?v=aYDXkVGpMpc
(tényleg olyan, mintha már a kivégzőosztag előtt állnának a zaireiek)

Foci VB 2014: Spanyolország – Chile

Az a csapat, amely az elmúlt években sérthetetlennek tűnt, most akkora pofont kapott, amire senki sem számított. Hollandia ötöt vágott a hispánoknak, és most Chíle is arra készül, hogy megtréfálja a La Furia Roját! Vajon sikerül?

Mérkőzéstipp: Tippelj az előzetes alján a kimenetelre, az első gólszerzőre, illetve az első gól pontos idejére, s 1.500 forintos Unibet bónuszt nyerhetsz! Tippelj ITT!

Tippek? Vélemények? Bejöhet?  ;D

Foci VB 2014: Kamerun – Horvátország

Az A-csoport második körében a Brazília-Mexikó mellett, egy motiválatlan, fontos játékost veszítő válogatott csap össze, egy csalódott gárdával. A horvátokkal a japán bíró úgy elbánt, hogy azt a kameruniak se fogják elfelejteni! Horvát pontok a láthatáron!

Mérkőzéstipp: Tippelj az előzetes alján a kimenetelre, az első gólszerzőre, illetve az első gól pontos idejére, s 1.500 forintos Unibet bónuszt nyerhetsz! Tippelj ITT!

Tippek? Vélemények? Bejöhet?  ;D

Érdekelne,hogy én látom ilyen negatívan?  :crazy:
Vagy tényleg ezek a kommentárokat,akiket odatettek, olyan gyengén vezetik a mérkőzéseket,hogy az szörnyű. Egytől egyig.
Össze-vissza beszélnek. Állítólag kint ülnek a mérkőzéseken,és még így is sokszor rosszul mondják a dolgokat,ami egyértelmű...
Eddig Gundel-t kedveltem,de az is amit leművelt a videó bírós résznél,kész vicc volt. S ezeket nevezik szakkommentárnak...  :D

A kommentár és a szakkommentár nem ugyanaz azért.. :) Szanyóékkal nincs nagy gond a stúdióban.

De ez a Mezei-Gundel duó.. Menczer eltörpül mellettük. ;D
Gundel egyébként jó műsorvezető, de a sporttól messzire kéne elzavarni. Hát felháborító már az, hogy egy VB -n(!!!) nem tudják a játékosok neveit. Pláne az, hogy egy francia csapatból, a világsztárokat keveri össze-vissza folyamatosan. Egyértelműen lejön a szövegükből, hogy már ilyen Matuidi, Griezmann, Debuchy stb. szintű játékosokról se tudják, hogy kik azok, kb most látják először.

Pedig mekkora verseny van csak azért, hogy vki kezdő sportújságíróként bekerüljön gyakornoknak vmelyik laphoz.. :crazy: És akkor ezek meg évek óta a bérelt helyen ülnek. Munkahelyen ilyen teljesítményt nyújt az ember, 1 hét után rúgják ki a picsába.

Egyetértek.. Faragó Ricsi, vagy a másik két Sport1es akiknek nem jut eszembe a nevük..Az egyik aki spanyol meccseket közvetít, és beszél spanyolul, a másik aki bl-t szokta  nyomni, nagy darab, az egyik szeme rossz azt hiszem.
De sajnos mivel a királyi tévé adja így be kell érnünk a helyi erőkkel..

Idézetet írta: Stevan87 Dátum június 18, 2014, 14:58:01
Érdekelne,hogy én látom ilyen negatívan?  :crazy:
Vagy tényleg ezek a kommentárokat,akiket odatettek, olyan gyengén vezetik a mérkőzéseket,hogy az szörnyű. Egytől egyig.
Össze-vissza beszélnek. Állítólag kint ülnek a mérkőzéseken,és még így is sokszor rosszul mondják a dolgokat,ami egyértelmű...
Eddig Gundel-t kedveltem,de az is amit leművelt a videó bírós résznél,kész vicc volt. S ezeket nevezik szakkommentárnak...  :D


Én teljesen másképp látom...szerintem teljesen jól közvetítenek, vannak hibák néha ugyan de ez elenyésző...
Igen tényleg ott ülnek a helyszínen és onnan közvetítenek...de ne hidd azt,hogy ez olyan egyszerű(bár sokan cserélnénk velük)
Az egyiküket van szerencsém kb.20éve ismerni...leadja a meccset és irány a reptér...ismét leadja a meccset és ismét ki a reptérre..amennyire jól tudom kísérő nélkül...
Amúgy Gundel meccseit nem szeretem én sem :-X

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 18, 2014, 15:04:56
Egyetértek.. Faragó Ricsi, vagy a másik két Sport1es akiknek nem jut eszembe a nevük..Az egyik aki spanyol meccseket közvetít, és beszél spanyolul, a másik aki bl-t szokta  nyomni, nagy darab, az egyik szeme rossz azt hiszem.
De sajnos mivel a királyi tévé adja így be kell érnünk a helyi erőkkel..
Faragó arrogáns stílusától én a falra mászok azért... :D

Méhesre gondolsz, sztem ő a legjobb egyértelműen. Meg a digis brigád is úgy általánosságban okés.

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 18, 2014, 15:04:56
Egyetértek.. Faragó Ricsi, vagy a másik két Sport1es akiknek nem jut eszembe a nevük..Az egyik aki spanyol meccseket közvetít, és beszél spanyolul, a másik aki bl-t szokta  nyomni, nagy darab, az egyik szeme rossz azt hiszem.
De sajnos mivel a királyi tévé adja így be kell érnünk a helyi erőkkel..

- a rossz szemünek nem jut eszembe nekem se a neve,de ő tényleg jó....
- nem tudom,hogy valaki emlékszik-e még Vitray T.közvetítéseire :D...bealvás az egész

Pedig Deák Horváth Péter már ott sincs  ;D