Számbá

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Foci VB 2014: melyik csapat lesz a végső győztes?

Németország
33 (71.7%)
Argentína
13 (28.3%)

Összes szavazó: 44

Szavazás lezárva: július 14, 2014, 00:13:36

Idézetet írta: TiB Dátum június 18, 2014, 23:34:56
Azért ahhoz képest, hogy nem te vesztettél, elég jól megviselt :D Jobban, mint a ténfergő és motiválatlan spanyol focistákat...

Egyébként az a 4 az 6 év, nálam az EB-győzelem is sikernek számít ;D

Azelőtt meg nem voltak soha sehol...szóval nem is értem.  :D

Idézetet írta: Experte Dátum június 18, 2014, 23:13:11

ennyi örömük meg lehet, mert sajna Chile és Hollandia SOHA nem lesz világbajnok!! :ok:


A görögök EB-győzelme óta ilyesmiben én nem lennék annyira biztos...


Egyébként nagyon "sunyi" a vb menetrend, mert előbb játsszák majd le a B csoport 3. körének meccseit, mint az "A" csoport találkozóit, így a brazilok "választhatnak" maguknak ellenfelet.
Előfordulhat, hogy hiába küzd majd Chile és Hollandia a csoportgyőzelemért, a brazilok akár gólkülönbséggel is Mexikó mögé szorulhatnak. (persze ehhez lesz még a horvátoknak is szavuk)

Idézetet írta: Knapp Dátum június 18, 2014, 23:45:23

Egyébként nagyon "sunyi" a vb menetrend, mert előbb játsszák majd le a B csoport 3. körének meccseit, mint az "A" csoport találkozóit, így a brazilok "választhatnak" maguknak ellenfelet.
Előfordulhat, hogy hiába küzd majd Chile és Hollandia a csoportgyőzelemért, a brazilok akár gólkülönbséggel is Mexikó mögé szorulhatnak. (persze ehhez lesz még a horvátoknak is szavuk)

Nekem is feltűnt ez. Mekkora trógerek. Direkt így rendezték a programot.  :D


Costa lehet már bánja , hogy a spanyolokat választotta  ;D


Bosque-nak szólhattak volna , hogy már nem eredményes a tiki-taka találjon ki valami mást . Bár lehet az volt a gond , hogy nem a kedvenc "csatárát"  Fabregast játszatta elől.

6 nap alatt 60 gól a VB-n :beerchug:

Idézetet írta: TiB Dátum június 19, 2014, 01:34:58
Leginkább fejben...

Aki a vb elött pár nappal azzal foglalkozik, hogy mennyire sok pénzt kapjon a szövetségétől, az fejben nem lehet ott.
Minden vb-jük elött eljátszák ezt a kameruniak.

Idézetet írta: Sierra Dátum június 18, 2014, 23:58:46
Costa lehet már bánja , hogy a spanyolokat választotta  ;D

Tök mindegy, mert a brazilok se lesznek világbajnokok.

"Szépen" lett megszervezve ez a torna is. A "B" csoport hamarabb befejezi a 3. kört, minthogy Brazília lejátszaná a Kamerun elleni meccset, így választhatnak majd, hogy Chile vagy Hollandia ellen játszanak. Bár szerintem mindegy kit választanak, mert ha mindhárom csapat a jelenlegi formáját hozza, akkor a brazilok búcsúznak a tornától (természetesen, ha a bírók engedik).

A japókra meg fontos meccs vár ma. Ha nyernek továbbjuthatnak, ha nem, akkor szerintem elszálltak (Japánba). Szerintem 2-0-ra nyernek, lendületesebbek, mint a görögök, a kis fürge japcsik 2x körbefutják a görög védőket mire azok megfordulnak. Kolumbia meg játszik egy 2-2-es döntetlent Drogbáékkal, aztán az utolsó fordulóban Japán veri Kolumbiát, a Elefántcsontpart pedig legyőzi a görögöket, ezzel pedig továbbjut Elefántcsontpart és Japán!

Idézetet írta: TiB Dátum június 19, 2014, 10:45:58
A BL és EL győzelem azért hatással van a vb-re, ami szerintem annak köszönhető, hogy a spanyol csapatok háttérmunkája nincs például azon a szinten, mint egy Bayern München orvosi stábja. Elég csak a Sevillára gondolnunk, akiknél a sérültlista olyan, mint a levegő. Teljesen természetes.

Vagy Fuentes doktorra, és arra, hogy a barcában kis túlzással 3 éve nem volt sérülés... :) :)

Azért az sem lehet véletlen hogy mióta nincs Fuentes, nincs Barca meg spanyol atomfoci sem  :-X

Na de hogy ne legyek off, mit gondoltok a mai angol-uru meccsről? Nem tudok dönteni, mert Cavaniék szutykok, de Angliának meg a középpályás védekezése nulla volt. Ha nem Hodgson lenne a Captain már tolnám is az allint az angolokra, de lehet az öregnek elég lesz az ikszre játszás?


Idézetet írta: TiB Dátum június 19, 2014, 11:09:24
Ősszel én nem láttam a pályán Messit, szóval te archív felvételeket láthattál akkoriban :D De ezt a doppingolást is szarul csinálják látod, erről tudsz, de a németekről, angolokról stb többiekről nem. Pedig ha nem vagyunk naiv kisdedósok, akkor nyilván rájöhetünk, hogy mindenhol szúrják a teljesítményfokozót...

Én sem láttam, mert nézem ezt a ligát. :)

Fuentes mellett a baj inkább ez, szerintem:

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 03, 2013, 21:45:05
Egyszer Xavinak meg Iniestának is kihullik a foga...

De nekem mindegy is, mert csak annyira érdekelnek a spanyolok, hogy örülök, ha nem nyernek... :)


Németek tudják mi a jó  ;D ;D ;D

Én ma sima 3-1-es angol sikert várok!:D

Ramos már itt se lát, se hall a rettegéstől, nézzük meg a másik oldalon pl. Vidal-t.. 

"Na nekem ennyi elég is volt Fuentesből, meghagyom nektek ;D Sokkal érdekesebb téma! Spanyol-Chile előtt történt, a partjelzővel nem fogtak kezet, de milyen jól reagálja le :D"