Számbá

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Foci VB 2014: melyik csapat lesz a végső győztes?

Németország
33 (71.7%)
Argentína
13 (28.3%)

Összes szavazó: 44

Szavazás lezárva: július 14, 2014, 00:13:36

Idézetet írta: Latzka Dátum június 21, 2014, 07:32:39
Nagyon erős Honduras, de csak a pályán kívül :)




Nem akartok csinálni egy legdöbösebb szurkolók összeállítást?  :)

Nem tudom, hogy volt-e már, de a brutál jó nőkről beugrott Merkel. (Szerintem a kis kedvenc Poldi a seggére is csapott  ;D )


Foci VB 2014: Nigéria - Bosznia-Hercegovina

Remekül kezdett a világbajnokságon Muhamed Besic! A bosnyákok veresége ellenére a Fradi játékosának teljesítményére nem lehetett panasz. Többet hajtott és küzdött, mint Nigéria teljes csapata.

Mérkőzéstipp: Tippelj az előzetes alján a kimenetelre, az első gólszerzőre, illetve az első gól pontos idejére, s 1.500 forintos Unibet bónuszt nyerhetsz! Tippelj ITT!

Tippek? Vélemények? Bejöhet?  ;D


Irán eddig hibátlanul játszik. Illetve védekezik  :P Nem valami közönségcsalogató a játék, de amit elterveztek, maradéktalanul és tökéletesen hajtják végre. Remélem elől is mattolják az argentínokat, nem bánnám ha még egy nagyképű csapat utazna haza  :cya:

Na most tettem Argentína -1 et, de szerintem sírni fogok  ;D


Idézetet írta: alexthebest Dátum június 21, 2014, 18:49:31
Remélem elől is mattolják az argentínokat, nem bánnám ha még egy nagyképű csapat utazna haza  :cya:

Én is örülnék, ha Fuentes munkásságának mintapéldánya, másnéven Messi is utazna hazafele... :)

Már oldalak óta nem volt ez a név, mondom leírom már, hogy TiB-nek is meglegyen az öröme... :) :)

#338 június 21, 2014, 19:51:15, alexthebest
Irán itt hagyott két pontot...

Javítanám: hármat. Szegény Irán pedig győzelmet érdemelt volna.

Kiváncsi vagyok,hogy eddig a fogadóirodák mennyit kaszáltak a VB meccseken? :o

Idézetet írta: kreatos Dátum június 21, 2014, 19:48:20
Kiváncsi vagyok,hogy eddig a fogadóirodák mennyit kaszáltak a VB meccseken? :o
A monkeyBeten kívül valószínűleg minden buki kaszált  :redchug:

Remélem este futballt is látunk, ez az argentin meccs elég langyosra sikeredett. Véfif azon gondolkodtam, hogy melyik a nagyobbik szar, di Maria vagy Higuain, de nem tudtam eldönteni...

Lassan kezdem azt hinni hogy a vébét nem C.Roni tiszteletére rendezik. Ha nem hogy elnyerjék a nyaralásra félre rakot összeget  :bash:

Örülnétek ha egy meccsen sem lenne meglepetés? Nem beszélve arról, hogy itt végülis nem történt meglepetés, mivel győzött az esélyesebb csapat.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 21, 2014, 20:17:46
Örülnétek ha egy meccsen sem lenne meglepetés? Nem beszélve arról, hogy itt végülis nem történt meglepetés, mivel győzött az esélyesebb csapat.
Azért 1x2 kivűl vannak még opciók, ne legyünk ennyire sablonosak.

Nem láttam a meccset, ezért kérdezném, Irán miért érdemelt volna győzelmet? Volt az argentínok javára súlyos játékvezetői tévedés?