Számbá

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Foci VB 2014: melyik csapat lesz a végső győztes?

Németország
33 (71.7%)
Argentína
13 (28.3%)

Összes szavazó: 44

Szavazás lezárva: július 14, 2014, 00:13:36

Jó lenne,ha a 0-0-ás döntetlenekért nem járna 1 pont sem.Helyzet nélküli gagyi meccs ez a belga-orosz.

Belgák megint 5 perc focival nyernek. Mondtam én hogy nagyon gyengék lesznek, nagyon túl voltak ezek sztárolva. Ha mákjuk van, kapnak egy sérülésekkel tűzdelt portugál vagy egy amcsi csapatot, de ennyi lesz. Álomsorsolás a selejtezőktől kezdve  :) Meglepetéscsapat  :)


Idézetet írta: alexthebest Dátum június 22, 2014, 19:49:42
Belgák megint 5 perc focival nyernek. Mondtam én hogy nagyon gyengék lesznek, nagyon túl voltak ezek sztárolva. Ha mákjuk van, kapnak egy sérülésekkel tűzdelt portugál vagy egy amcsi csapatot, de ennyi lesz. Álomsorsolás a selejtezőktől kezdve  :) Meglepetéscsapat  :)
Első és második felesben meghajtottak 15-15 percet is, nyertek, mi kéne még a csoportkörben?
Álomsorsolás a selejtezőktől, ja..

Idézetet írta: stdavid Dátum június 22, 2014, 19:59:38
Első és második felesben meghajtottak 15-15 percet is, nyertek, mi kéne még a csoportkörben?
Álomsorsolás a selejtezőktől, ja..

Egy komoly csapatot se kaptak sem a selejtezőkben, sem itt a csoportkörben.
(komoly csapat = vb-n legalább a 16-ban de inkább a 8-ban a helye)

Idézetet írta: knosy Dátum június 22, 2014, 19:36:29
Jó lenne,ha a 0-0-ás döntetlenekért nem járna 1 pont sem.Helyzet nélküli gagyi meccs ez a belga-orosz.

Amúgy ja. Tényleg mennyivel jobb lenne, ha döntetlenért nem adnának pontot. Sem világversenyen, sem a bajnokságokban. Sőt én simán bevezetném még a gólbónuszt is. A rögbi mintájára, ahol van célbónusz, itt a fociban lehetne gólbónusz. Mondjuk 4 rúgott gól után +1 pont



Vajon miért vitték fel a tippmixen az USA-Portugália meccsen a 4,5-nél több sárga lap oddszát?Vagy csak én hiszem azt,hogy ezen a meccsen "mészárlás" lesz?

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 22, 2014, 20:22:22
Amúgy ja. Tényleg mennyivel jobb lenne, ha döntetlenért nem adnának pontot. Sem világversenyen, sem a bajnokságokban. Sőt én simán bevezetném még a gólbónuszt is. A rögbi mintájára, ahol van célbónusz, itt a fociban lehetne gólbónusz. Mondjuk 4 rúgott gól után +1 pont

Az a gond, hogy akkor jönnének a 12:12-es bundameccsek pl. az olasz bajnokság és utolsó (?) fordulóiban.  :D
Vagy ha nem járna a döntetlenért pont, akkor 4:0, 0:4 lenne a két meccs eredménye a bajnokságban a "baráti egyesületek" között.  :D

Egyébként meg egy 1:0-ás meccs is lehet sz@r és egy 2:2-es döntetlennél sokszor mindkét csapat több pontot érdemelne, mint amennyit kap.
Nehéz lenne igazságosabban osztani a pontokat, mint most.
Összességében a döntetlen csak két pontot ér a csapatoknak, a győzelemnél meg hármat osztanak, tehát most is van különbség.

Lehetne mondjuk a játékot is pontozni, mint a síugrásban a stílust!   ;D
Azt hiszem, a pontozásos sportágaknál is elég sűrűn van felháborodás a döntések miatt, szóval ezzel sem lennének igazságosabban elosztva a pontok.

Idézetet írta: 26juventino Dátum június 22, 2014, 20:23:19
http://www.nemzetisport.hu/foci_vb_2014/vb-2014-milliardos-fogadas-egyetlen-meccsre-leleplezes-2344395

Tőlük kéne pár tippet kérni :)

Azt írják, hogy egy fogadóirodát lepleztek le, szóval arról is lehet szó, hogy pénzt gyűjtöttek az ügyfelektől majd ők tették meg máshol azokat a fogadásokat, amelyeket az ügyfelek náluk "kötöttek".
így nem kell hozzá saját tőke, a szorzó különbségekből pedig meg lehet élni, főleg ilyen nagyságrendnél.
(

Idézetet írta: Knapp Dátum június 22, 2014, 20:38:23
Az a gond, hogy akkor jönnének a 12:12-es bundameccsek pl. az olasz bajnokság és utolsó (?) fordulóiban.  :D
Vagy ha nem járna a döntetlenért pont, akkor 4:0, 0:4 lenne a két meccs eredménye a bajnokságban a "baráti egyesületek" között.  :D

Egyébként meg egy 1:0-ás meccs is lehet sz@r és egy 2:2-es döntetlennél sokszor mindkét csapat több pontot érdemelne, mint amennyit kap.
Nehéz lenne igazságosabban osztani a pontokat, mint most.
Összességében a döntetlen csak két pontot ér a csapatoknak, a győzelemnél meg hármat osztanak, tehát most is van különbség.

Lehetne mondjuk a játékot is pontozni, mint a síugrásban a stílust!   ;D
Azt hiszem, a pontozásos sportágaknál is elég sűrűn van felháborodás a döntések miatt, szóval ezzel sem lennének igazságosabban elosztva a pontok.

Te Knapp, de most őszintén, egy 12-12-es meccsel mi lenne a probléma  ;D Vízilabdában sem rökönyödünk meg egy 12-12-n. Nem lenne jobb egy Parma-Atalanta 8-8, mint egy 0-0...

Na de nagyon elmentem/tünk offba, inkább beszéljünk arról, TiB miért nem vette észre sparco-t  ;D

(Amúgy meg észrevettétek, hogy mióta jönnek a tiltólistás irodák, kibújnak a földből olyanok, mint a MayPlay vagy a TiB Bet)

Egyébként pedig jó lesz a korea-algír meccs, én a 3.5 overrel 1000 Ft-ra 5000-et nyerek. És ti?

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 22, 2014, 20:51:30
Egyébként pedig jó lesz a korea-algír meccs, én a 3.5 overrel 1000 Ft-ra 5000-et nyerek. És ti?
Én 5750-et!   ;)

A csoportban egyenlő pontszámnál mit néznek először?



Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum június 22, 2014, 21:14:55
A csoportban egyenlő pontszámnál mit néznek először?

Gólkülönbség.