Számbá

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Foci VB 2014: melyik csapat lesz a végső győztes?

Németország
33 (71.7%)
Argentína
13 (28.3%)

Összes szavazó: 44

Szavazás lezárva: július 14, 2014, 00:13:36

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum június 23, 2014, 11:30:39
Eto felépül a ma esti kamerun - brazil meccsre?
Nem valószínű.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum június 23, 2014, 11:30:39
Eto felépül a ma esti kamerun - brazil meccsre?
Idézetet írta: Jenci84 Dátum június 23, 2014, 16:54:34
Nem valószínű.

Meglátásom szerint, ha játszana akkor sem zavarna sok vizet. A meglepetések ellenére sima brazil győzelmet várok.

Ha Kamerun megverné Brazíliát és a horvát-mexico x lesz, akkor a brazilok esnek ki. 8)

Borzalmasak ezek a kommentátorok!

Hollandia és Chile szépen kifocizik egy 0-0-át? Pedig én azt gondoltam, hogy vér is fog folyni, de egyelőre semmi sehol.  ;D

Most látom csak mekkora szakértő lett ez a Szélesi Zoli ,kivetítőnél elemez lassan már a Várhidi nyomdokaiba lép .


Foci VB 2014: Costa Rica - Anglia

A D csoport teljesen felbolydult. Az előzetesen Halálcsoportnak titulált kvartett három korábbi világbajnoka közül kettő bizonyosan elbúcsúzik a további küzdelmektől, és a teljesen outsidernek nyilvánított Costa Rica pedig biztosan továbbjutott. Az, hogy első vagy második helyen teszi ezt meg, az Anglia elleni meccsen fog eldőlni. Ha ugyanis legalább egy pontot szerez a Los Ticos, akkor biztos, hogy a C csoport másodikja ellen küzdenek meg a legjobb 16 között.

Mérkőzéstipp: Tippelj az előzetes alján a kimenetelre, az első gólszerzőre, illetve az első gól pontos idejére, s 1.500 forintos Unibet bónuszt nyerhetsz! Tippelj ITT!

Tippek? Vélemények? Bejöhet?  ;D

Foci VB 2014: Olaszország - Uruguay

Erre a mérkőzésre lehet azt mondani, hogy ,,most légy okos Domonkos". A két korábbi világbajnok összecsapásán ugyanis bármi megtörténhet. És annak az ellenkezője is. Mindkét nemzeti együttes egy jó, és egy rossz meccsel a háta mögött érkezik a mindent eldöntő derbire, és senki nem képes megjósolni azt, hogy a csapatok most melyik arcukat fogják mutatni.

Mérkőzéstipp: Tippelj az előzetes alján a kimenetelre, az első gólszerzőre, illetve az első gól pontos idejére, s 1.500 forintos Unibet bónuszt nyerhetsz! Tippelj ITT!

Tippek? Vélemények? Bejöhet?  ;D


Szerintem mindkét nagycsapat felkötheti... mert Mexikó és Chile sem adja majd olcsón a bőrét!
Arra viszont kíváncsi leszek, hogy a meglepetés "kiscsapatok" csak a csoportban vitézkedtek vagy képesek lesznek a kieséses szakaszban is bravúrt elérni.... általában itt már elfogynak!
Ma Costa R., Uru és Columbia, Elefánt továbbjutást várok és remélek! Vajon Olaszország megtöri-e Dél-Amerika szárnyalását!?

Brazília kivégzi Chilét, 4-0 körül lesz a vége.  :ok:

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 24, 2014, 13:53:41
Brazília kivégzi Chilét, 4-0 körül lesz a vége.  :ok:
szerintem is

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 24, 2014, 13:53:41
Brazília kivégzi Chilét, 4-0 körül lesz a vége.  :ok:

Szerintem nem. Hajrá Csilééé :D

Ebben a brazil védelemben benne van 2-3 gól, igaz a chileiben is.  :)
Remélem, a spori nem nyúl majd bele a meccsbe, de azon biztos sok múlik, hogy középpályán a keménykedéseket mennyire tűri majd.

Tavaly novemberben Torontóban 2:1-re nyertek a brazilok Chile ellen, egyik csapat sem volt tartalékos.
Mondjuk meglepődnék, hogy ha pont ez a brazil csapat szórná meg Chilét, mikor az angolokkal, spanyolokkal (kétszer is), németekkel, hollandokkal és ugye a brazilokkal is szoros meccseket játszottak az utóbbi hónapokban.
Kontrázni mindkét csapat jobban szeret (felállt védelem ellen a brazil támadójáték kb. nulla, lásd a horvát és a mexikói meccset), szóval a házigazdák is gondban lesznek ám, ha nem ők szerzik az elsőt.