Számbá

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Foci VB 2014: melyik csapat lesz a végső győztes?

Németország
33 (71.7%)
Argentína
13 (28.3%)

Összes szavazó: 44

Szavazás lezárva: július 14, 2014, 00:13:36

#465 június 24, 2014, 17:54:15, Knapp
Idézetet írta: TiB Dátum június 24, 2014, 17:18:49
Amikor a te érvelésedet alátámasztja a múlt, a négy évvel ezelőtti esemény, akkor számít. Amikor épp nem, akkor pedig már nem olyan remek kiindulási alap ;) Olyan vagy, mint a magyar kormány, a szemellenzője mögött...hehe

Újfent fogadtam volna rá, hogy a spanyolokkal jössz majd. Elég kiszámítható veled eszmét cserélni ;D ;D ;D

Az ne zavarjon, hogy ott a régiók erősségének változását "elemeztem", ami mondjuk gyengén egy évtizedes folyamat, miközben egy adott csapatban két meccs között is le lehet cserélni mindenkit.  :)
Biztos benéztem és rosszul láttam meg a tendenciát, mert most szárnyalnak az európai csapatok.
( a "sztárcsapatok", pl. olaszok elcseszett szorzói meg állandóak a "kicsik" ellen)

Pont ezért buknak annyian a sportfogadással, mert azt próbálják megfogadni, ami az előző meccsen történt, de ez nekem nem okoz problémát.

Egyébként meg tök mindegy, hogy ki nyer, ez egy sportfogadás fórum és azt kéne csak nézni, hogy melyik szorzóban van érték. Ha 2.2 lenne a brazil győzelem szorzója, én is inkább őket játszanám.


(Hja a spanyolokat meg a hülyeséged miatt hoztam fel, mivel te jöttél egy konkrét meccsel kapcsolatban a 4 éve történtekkel.
Pedig hát 2010 CHI-ESP 1:2, 2014 CHI:ESP 2:0, akkor
2010 BRA-CHI 3:0, 2014 2014 BRA-CHI ???   hehe.
Egyébként egy adott csapatnál engem csak az érdekel, hogy a világesemény előtti másfél évben merre tart JÁTÉKBAN. Vagy lesz belőle eredmény, vagy nem, ez már sok mindenen múlik.)




A digók is hazamennek.Egyre jobban tetszik ez a vébé.

Ezeknek a 18:00-ás meccseknek az utolsó 10 percét elég megnézni. A maradék 80 perc egy rakás szar

Másik csoportban mehet a taktikázás, hogy ki kapja Costa Ricát :D

Tudom, h. a fórumon sok a taljánfoci rajongó, de most azért nagyon örülök, hogy haza lettek küldve a digók, ráadásul ilyen körülmények között (egy másik focigyilkos/színész csapattól is csak ők tudnak így kikapni). Aki meg Costa Rica-t akarja a 16 között az nem látta őket kontrázni ezen a vb-n.

Én is örülök, hogy hazamegy az olaszok szent tehene; az angolok elleni meccs után kicsit unalmas volt már a nagy Pirlo-sztárolás.

Én legszívesebben mindkét csapatot hazaküldtem volna :)

Itália, Itália VISZLÁÁÁT Itália!!! :cya:
Egy "újabb szöget" vertek Európa koporsójába!! :bash:
Csak nehogy tényleg megessen az a csúfság, hogy mindössze 4 csapatuk (Holland,Német,Francia,Belga) lesz a 16 között!!
Szerintem olyan VB még soha nem volt!!??
Így azért a spanyolok szereplése, szája íze se "olyan rossz" ha azt nézik, hogy utazik az olasz, angol valszeg portugál csapat is!!  :redchug:
Így kellemesebb a nyaralás!!:o)
Olyan fogadási opció nincs, hogy Melyik európia ország csapata esik ki legközelebb??! :laugh: :beerchug:

Nem olyan biztos hogy máshol is megy a "szomszéd tehene is dögöljön meg" életérzés.
Ez szerintem inkább csak olyan magyaros vonás

Pepe idegbeteg hentes állat, Suárez tökéletes játékos. Aha-aha.

Korai még temetni az európaiakat. Legutóbb pl. csak hárman voltak a 8-ban, mégis európai döntő lett a végén.

Marchisio kiállítása szvsz teljesen jogtalan volt, max egy sárga. 59. percben így belenyúlni a meccsbe...
Suárez harapása is full felesleges volt, egy idegbeteg állat. De azért az furcsa volt, hogy a bírót nem is érdekelte az, amikor Chiellini mutatta neki a fog nyomokat (nehogy eltiltást kapjon a kicsi Suárez..) Na mind1 az olasz válogatott továbbjutásának újfent nem ezen a meccsen kellett volna eldőlnie. Érzésem szerint ameddig az olasz csapatok ilyen félvállról vesznek mindent, akkor egy ideig még nem fognak nagy tornát nyerni, legyen az BL vagy VB, EB.

Azért remélem, hogy Uruguay a következő körben kiesik a francba..

LOL g*ci :D Ilyen tényleg van?? :D


Mit gondoltok lehetséges hogy Kolumbia csúnyán leadja a meccset? Ha az elefántok rendesen megrakják a görögöket, akkor megfordulhat a fejükben hogy nem lenne-e jobb Costa Ricát választani Uruguay helyett? És így veszíteni. Nem tudom hogy hogyan gondolkodnak, de mivel tartalékosak, én egy pennyt nem tennék rájuk. Ha nem taktikáznak, simán verik ezta z impotens japán csapatot, viszont az ördög soha sem alszik  :drak:

Idézetet írta: Tomee886 Dátum június 24, 2014, 21:37:18
LOL g*ci :D Ilyen tényleg van?? :D
ez a nagy odds szerintem ajándék  :great: